انتظارات ما از Ubisoft در نمایشگاه E3 2019

انتظارات ما از Ubisoft در نمایشگاه E3 2019

پیمان ادیب ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ نظرات

در این مقاله می خواهیم تا نگاهی داشته باشیم به بازی هایی که از Ubisoft در نمایشگاه E3 2019 انتظار داریم و همچنین شایعات را در مورد این کمپانی بررسی خواهیم کرد. با گیمر همراه باشید.

 

انتظارات ما از Ubisoft در نمایشگاه E3 2019

کمپانی Ubisoft مسلما یکی از کمپانی های موفق بازی سازی بوده است که توانسته در طول چندین سال اعتماد بازیکنان را به خود جلب کند و با ساخت سری های جذاب و هیجان انگیز، طرفداران خود را راضی نگه دارد. ولی در ایم میان این سوال پیش می آید که آیا Ubisoft در حال حرکت در مسیر درستی است؟

کنفرانس Ubisoft در E3 2019

کنفرانس Ubisoft در E3 2019

Ubisoft در چند سال گذشته بیشتر انرژی و زمان خود را صرف بازی هایی کرده است که در طول زمان شاهد کاهش بازیکنان و گیمر های آن هستیم. دراین مقاله قصد داریم تا نگاهی داشته باشیم به چیز هایی که از این کمپانی در نمایشگاه E3 2019 انتظار داریم.

قرار است این کمپانی در روز ۲۱ خرداد و ساعت ۰۰:۳۰ بامداد به وقت ایران کنفرانس خود را اجرا کند.

 

Ghost Recon: Breakpoint – بازهم بازی جدید از سری Ghost Recon!

سری Ghost Recon توانسته تا در طول سال های انتشار خود، درآمدزایی خوبی برای Ubisoft داشته باشد ولی هر ساله شاهد این هستیم که این سری به مرور به یک سری کاملا تکراری تبدیل شده است.

اگر امتیاز هر کدام از بازی های این سری را بررسی کنیم متوجه می شویم که با آمدن نسخه جدید از این بازی در سال های متوالی، کاهش امتیاز بازی با هرکدام از آنها همراه بوده است.

حضور بازی Ghost Recon: Breakpoint در کنفرانس یوبیسافت E3 2019

حضور بازی Ghost Recon: Breakpoint در کنفرانس یوبیسافت E3 2019


بیشتر بدانید: تاریخ انتشار بازی Ghost Recon Breakpoint


ما از Ubisoft می خواهیم تا در نمایشگاه E3 2019 نمایشی متفاوت و جذاب تر از بازی Ghost Recon: Breakpoint داشته باشد و از این کمپانی می خواهیم تا با کمی تغییر دادن این سری، از تکراری شدن موقعیت ها و حتی در بعضی مواقع گیم پلی بازی که برای گیمر ها بسیار خسته کننده است، جلوگیری کند.

 

Assassin’s Creed 2020 – نبرد وایکینگ ها در بازی آینده Assassin’s Creed

سری بازی های Assassin’s Creed مسلما یکی از بهترین و هیجان انگیزها در دنیا هستند. کمتری کسی را می تواند پیدا کرد که این بازی را انجام نداده است و یا اسم این سری را نشنیده باشد.

احتمال معرفی بازی جدید Assassin's Creed

احتمال معرفی بازی جدید Assassin’s Creed

بنابر شایعات و آن چیزی که Ubisoft گفته است، قرار است بازی بعدی Assassin’s Creed در زمان وایکینگ ها جریان داشته باشد. بعضی شایعات نیز به این اشاره کرده اند که اسم نسخه جدید این سری Ragnarok خواهد بود.

متاسفانه Ubisoft اعلام کرده است که از این بازی در نمایشگاه E3 2019 رونمایی نخواهد شد ولی انتظار می رود که این کمپانی اطلاعاتی بیشتر از بازی جدید خود را در اختیار بازیکنان قرار بدهد.

 

Roller Champions – بازی جدید با گیم پلی و انیمیشن تکراری

چند روزی از لو رفتن بازی Roller Champions می گذرد و در مورد این بازی اطلاعاتی در اینترنت پخش شده است. قرار است این بازی یک بازی آنلاین باشد که در E3 2019 شاهد معرفی آن خواهیم بود.


بیشتر بدانید: بازی جدید Ubisoft لو رفت


متاسفانه صنعت بازی های آنلاین به گونه ای شده است که کمپانی کمتر به خود زحمت ایجاد یک بازی خلاقانه با گیم پلی متفاوت را می دهند. در این بازی نیز شاهد همچین کاری از Ubisoft هستیم.

معرفی بازی Roller Champions در E3 2019

معرفی بازی Roller Champions در E3 2019

بنابر شایعات منتشر شده در مورد این بازی، Roller Champions دارای انیمیشن های بسیار نزدیک به Fortnite است و گیم پلی بازی و حتی نوع بازی کردن آنلاین به بازی Rocket League شباهت دارد.

از این کمپانی انتظار داریم تا در نمایشگاه E3 2019، علاوه بر معرفی این بازی و مشخص کردن تاریخ انتشار آن، متمایز بودن این بازی نسبت به رقبای خود را بیان کند و در مورد آینده این بازی توضیحات بیشتری بدهد.

 

Beyond Good & Evil 2 – قسمت دوم بازی پس از ۱۶ سال!

بازی Beyond Good & Evil 2 جزو بازی هایی است که منتظر معرفی آن در نمایشگاه E3 2019 هستیم. با اینکه از انتشار نسخه اول بازی ۱۶ سال می گذرد ولی مسلما این بازی خواهد توانست تا نظر گیمرهای زیادی را به خود جلب کند.

Beyond Good & Evil 2 در نمایشگاه E3 امسال معرفی می شود

Beyond Good & Evil 2 در نمایشگاه E3 امسال معرفی می شود

Beyond Good & Evil 1 که در سال ۲۰۰۳ منتشر شده بود، در زمان انتشار خود توانسته بود تا فروش خوبی داشته باشد و این بازی هم کانون از سایت Metacritic امتیاز ۸۳ از ۱۰۰ را به خود اختصاص داده است.


بیشتر بدانید: کمک ۵۰۰ هزار یورویی Ubisoft به کلیسای Notre Dame + دانلود رایگان AC: Unity


انتظار داریم تا در نمایشگاه E3 2019 از این بازی بیشتر ببینیم و اطلاعات بیشتری از این بازی در اختیار بازیکنان علاقه مند قرار گیرد.

 

Skull & Bones – یک بازی اکشن تاکتیکی با دزدان دریایی

بازی Skull & Bones به گفته Ubisoft، از بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag الهام گرفته شده است و قرار است تا بازی شبیه به آن باشد. Skull & Bones یک بازی اکشن تاکتیکی است که در میان آب های آزاد جریان دارد.

شما در این بازی با انتخاب یکی از دزدان دریایی و محل استقرار خود در دریاها، بازی را شروع خواهد کرد. قرار است این بازی دارای قسمت تک نفره و قسمت آنلاین باشد.

Skull & Bones در نمایگشاه E3 2019

Skull & Bones در نمایگشاه E3 2019

به گفته ی Ubisoft در بازی به بعضی جزئیات در مورد کشتی ها توجه شده است. برای مثال قرار گرفتن در مسیر درست جریان باد، شما را در جنگ های دریایی کمک خواهد کرد.

با توجه به این که قرار است این بازی امسال منتشر شود حضور این بازی در نمایشگاه E3 2019 قطعی است.

 

Rainbow Six Siege – بازی محبوب شوتر آنلاین

همانطور که اطلاع داریم، قرار است Ubisoft در نمایشگاه E3 2019 قسمتی از کنفرانس خود را به بازی محبوب Rainbow Six Siege اختصاص دهد. قرار است در مورد DLC های آینده این بازی و همچنین اپراتور ها جدیدی که در این بازی خواهیم دید اطلاعاتی بیشتری در اختیار بازیکنان قرار گیرد.

در ضمن قرار است این کمپانی اطلاعاتی بیشتری در مورد حضور این بازی در نسل آینده کنسول ها ارائه دهد. به گفته Ubisoft قرار است این بازی در نسل آینده کنسول ها حضور داشته باشد.

بازی Rainbow Six Siege بسته های الحاقی بیشتری دریافت خواهد کرد

بازی Rainbow Six Siege بسته های الحاقی بیشتری دریافت خواهد کرد

بنابر گفته Ubisoft در مورد Rainbow Six Siege، شاهد معرفی این بازی برای کنسول های نسل بعدی خواهیم بود و بسته های الحاقی بیشتری از این بازی در انتظار بازیکنان خواهد بود.

 

The Division 2 – بسته های الحاقی بیشتری در راه است…

بازی The Division 2 که چند ماه پیش عرضه شده است، نتوانست انتظارات در مورد این بازی را برآورده کند و فروشی کمتر از حد انتظار داشت ولی خبر های خوب برای افرادی که این بازی را خریده اند در راه است.


بیشتر بدانید: بازی Ghost of Tsushima رده بندی سنی شد


کمپانی Ubisoft قصد دارد تا در نمایشگاه E3 2019 با بررسی این بازی و نشان دادن نقاط قوت و ضعف آن، به گیمر ها نشان دهد که این بازی می تواند به یک بازی عالی تبدیل شود.

حضور The Division 2 در کنفرانس یوبیسافت E3 2019

حضور The Division 2 در کنفرانس یوبیسافت E3 2019

پس از انتشار بازی تاکنون شاهد انتشار آپدیت های متفاوت برای بازی هستیم تا مشکلات آن حل شوند. در نمایشگاه E3 2019 نیز احتمالا شاهد معرفی آپدیت جدید این بازی با ویژگی های بیشتر خواهیم بود.

بازی The Division 2 مسلما این پتانسیل را دارد تا بتواند به یک بازی موفق و عالی برای این کمپانی تبدیل شود.

 

For Honor – وایکینگ ها، سامورایی ها و شوالیه ها

قرار است کمپانی Ubisoft نگاهی نیز به بازی که ۲ سال پیش منتشر کرده است داشته باشد. این بازی که به سبک مبارزه ای اکشن ساخته شده است در زمان انتشار خود نشان داد که Ubisoft در ساخت بازی های مبارزه ای اکشن تجربه ی بسیار خوبی کسب کرده است.

For Honor همراه با آپدیت ها و بسته های الحاقی جدید

For Honor همراه با آپدیت ها و بسته های الحاقی جدید

این بازی در سال ۲۰۱۶ توانست تا چندین جایزه از جمله بهترین بازی PC و PS4 را در Gamescom 2016 از آن خود کند و این روند تا سال ۲۰۱۷ ادامه داشت که در این سال نیز توانست بهترین بازی سبک مبارزه ای را در بهترین های IGN بدست آورد.

احتمالا Ubisoft قصد دارد تا با معرفی دوباره این بازی همراه با آپدیت ها و پچ های جدید، بازیکنان بیشتری را به این بازی هیجان انگیز جذب کند.


بیشتر بدانید: شرکت Ubisoft بازیکنان متقلب For Honor را مجازات کرد


Watch Dogs 3 – بازگشت هکرها به صنعت بازی

شایعات در مورد Watch Dogs چند روز است که به اوج خود رسیده و حتی نام نسخه جدید این سری نیز مشخص شده است. آنچه که در اینترنت و وبسایت هایی مثل Reddit می توان یافت ای است که عنوان بازی جدید Legion خواهد بود.

بازی Watch Dogs Legion در لندن جریان خواهد داشت

بازی Watch Dogs Legion در لندن جریان خواهد داشت

قرار است بازی Watch Dogs 3 در شهر لندن جریان داشته باشد، کمپانی یوبیسافت قول داده است تا بازی Watch Dogs را به گونه ای طراحی کند تا حس و تجربه ای که کاربر از بازی دریافت می کند به بهترین حالت ممکن برسد.

به احتمال زیاد شاهد معرفی این بازی و تاریخ انتشار آن در نمایشگاه E3 2019 خواهیم بود و از این کمپانی انتظار می رود تا بازی بهتری حتی نسبت به سری های قبل این بازی طراحی کند.

 

Splinter Cell – آیا بازی جدید این سری در E3 2019 معرفی خواهد شد؟

با توجه به گفته های Ubisoft، قرار است این کمپانی در نمایشگاه E3 2019 یک یا دو سورپرایز برای گیمر ها داشته باشد. ولی هنوز مشخص نیست که آیا ۲ بازی جدیدی که Ubisoft به آنها به چشم سورپرایز نگاه می کند چه بازی هایی هستند.

آیا از بازی جدید Splinter Cell رونمایی خواهد شد؟

آیا از بازی جدید Splinter Cell رونمایی خواهد شد؟

از این کمپانی انتظار می رود تا با توجه به درخواست بالای بازیکنان برای نسخه جدید Splinter Cell، اگر حتی در E3 2019 این بازی معرفی نیز نشود، برنامه ای داشته باشد، بازیکنان همچنان منتظر نسخه جدید از این بازی هستند.

 

سرویس Ubisoft Pass – سرویس گیمینگ همانند EA Access

با توجه به لو رفتن اطلاعات سرویس Ubisoft Pass، احتمال می رود که این سرویس در نمایشگاه E3 2019 معرفی شود.

معرفی این سرویس برای بازیکنان موقعیتی مناسب خواهد بود تا بازی ها را به قسمت کمتری امتحان کنند و از آن لذت ببرند. با توجه به این که این اطلاعات تنها چند روز پیش منتشر شده است، احتمال معرفی این سرویس در E3 2019 بسیار بالا است.

احتمال معرفی Ubisoft Pass در نمایگشاه E3 2019

احتمال معرفی Ubisoft Pass در نمایگشاه E3 2019


بیشتر بدانید: سرویس Ubisoft Pass لو رفت


ما از این سرویس انتظار داریم تا علاوه بر اینکه نیاز بازیکنان را در اکثر زمینه ها برطرف کند، از اشتباهات و ایرادات سرویس EA Access درس بگیرد تا شاهد سرویس بهتری برای گیمرها باشیم.

 

سخن آخر

اگر بخواهیم یک نگاه کلی به انتظاراتمان از Ubisoft داشته باشیم، باید بگوییم که این کمپانی در کنار ایجاد بازی هایی جذاب همچون سری Assassin’s Creed، Watch Dogs، Ghost Recon به فکر بازی هایی جدید با ایده هایی جذاب تر باشد.

بازی های جدید Ubisoft در نمایگشاه E3 2019 معرفی خواهند شد

بازی های جدید Ubisoft در نمایگشاه E3 2019 معرفی خواهند شد

در چند سال اخیر شاهد این هستیم که این کمپانی با ادامه دادن سری های قبلی و دادن نسخه های جدید برای بازی هایی با عنوان قدیمی، جایگاه خود را در صنعت بازی سازی تضمین کرده است.

متاسفانه شاهد این هستیم که کمپانی های بزرگی همچون Ubisoft، به جای اینکه به فکر ایجاد محیطی جذاب برای بازیکن باشند و ایده های جدید را امتحان کنند، با پافشاری بر کار هایی که قبلا جواب داده اند و انتشار نسخه های جدید از سری بازی های مشهور، تنها به فکر درآمد زایی هستند.

از کمپانی Ubisoft انتظار داریم تا با ایجاد بازی های جدید با عنوان های جدید و همچنین توجه کردن به خواسته های بازیکنان، محیط بهتری را برای گیمر ها و طرفداران این کمپانی فراهم کند.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات