کمک ۵۰۰ هزار یورویی Ubisoft به کلیسای Notre Dame + دانلود رایگان AC: Unity

کمک ۵۰۰ هزار یورویی Ubisoft به کلیسای Notre Dame + دانلود رایگان AC: Unity

پیمان ادیب ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ نظرات

Ubisoft به تازگی اعلام کرده است که برای بازسازی و تعمیر کلیسای Notre Dame کمک ۵۰۰ هزار یورویی خواهد کرد و در کنار آن AC: Unity که در فرانسه اتفاق می افتد را تا یک هفته به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار خواهد داد. با گیمر همراه باشید.

 

کمک ۵۰۰ هزار یورویی Ubisoft به کلیسای Notre-Dame + دانلود رایگان AC: Unity

با توجه به اتفاقی که در پاریس برای کلیسای مشهور نوتردام افتاده و این کلیسا بر اثر آتش دچار صدمات جدی شده است، کمپانی یوبیسافت تصمیم به کمک مالی جهت بازسازی این مکان گردشگری بسیار قدیمی شده است.

بازی Assassin’s Creed: Unity که در سال ۲۰۱۴ منتشر شده بود، در شهر پاریس جریان دارد و در این بازی یک مدل بسیار زیبا از این کلیسا را شاهد هستیم. این بازی برای اولین بار در نمایگشاه E3 2014 به نمایش درآمد.

یوبیسافت در مورد ساخت Assassin’s Creed Unity گفته است:

«خوشبختانه ما در این بازی توانسته بودیم تا ارتباط نزدیکی بین واقعیت و بازی برقرار کنیم. پاریس یک شهر زیبا با محل های گردشگری جذاب است که در بین آنها کلیسای نوتردام جزو یکی از بهترین و برجسته ترین ها به شمار می رود.»

یوبیسافت پس از اتفاقی که برای کلیسا افتاده است، علاوه بر کمک ۵۰۰ هراز یورویی به بازسازی این کلیسا، تصمیم گرفته تا با رایگان کردن یک هفته ای بازی Assassin’s Creed Unity، این اجازه را به بازیکنان بدهد تا بتوانند این کلیسا و زیبایی های شهر پاریس را از نزدیکی مشاهده کنند.


بیشتر بدانید: ویدیو: دومین بسته الحاقی بازی Assassin’s Creed Odyssey


این بازی هم اکنون از طریق فروشگاه Ubisoft Store یا Uplay برای کاربران PC قابل دسترسی و دانلود می باشد.

ادامه صحبت های یوبیسافت در مورد بازی Assassin’s Creed Unity:

«بازی های ویدئویی می توانند ما را مجبور به جستجویی مکان ها و انجام کار هایی بکنند که ما حتی نمی توانیم تصور کنیم. ما امید داریم تا به وسیله ی این بازی، فرصتی به همه ی بازیکنان بدهیم تا از معماری قدیمی پاریس لذت ببرند و با مکان های دیدنی این شهر بیشتر آشنا شوند.»

اساسینز کرید یونیتی پس از انتشار در سال ۲۰۱۴ نتوانست تا نمره ی بالایی کسب کند، این بازی نمره میانگین ۷۰ را از سایت Metacritic به خود اختصاص داده بود.

منبع:

PCGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات