نمرات بازی Call of Duty: Modern Warfare مشخص شد

نمرات بازی Call of Duty: Modern Warfare مشخص شد

احمد هاتفی ۰۷ آبان ۱۳۹۸ نظرات

گویا ریبوت Modern Warfare توانسته رضایت منتقدین را جلب کند و این بار با نسخه کامل و پرمحتوایی روبرو هستیم که نمرات خوبی را بدست آورده است. با گیمر همراه باشید.

 

Call of Duty: Modern Warfare

بخش های بازی مادرن وارفر

COD: Modern Warfare دارای بخش داستانی، چندنفره و بخش جدیدی نیز هست

Call of Duty از آن دست مجموعه هایی است که با گذشت زمان هرچه بیشتر طرفدار پیدا کرده و انتظار برای انتشار نسخه جدید به یک عادت برای گیمرها شده است.

در سال های گذشته این مجموعه کمی به سوی مبارزات مدرن و فضا رفت و نتیجه اش را هم دید! البته فروش این عناوین خوب بود ولی علاقه مندان همچنان منتظر بودند تا سازندگان بازهم به دوران حاضر برگردند و بازی های واقع گرایانه تری را ارائه دهند.

مبارزات Modern Warfare

مبارزات بازی Modern Warfare در زمان حال و درجهت روایت مسائل جهان امروزی می باشد

به دنبال این درخواست ها بود که عنوان Call of Duty: WWII ساخته شد و بسیار هم موفق ظاهر شد و به دنبال آن نسخه ریبوتی از مجموعه Modern Warfare معرفی شد که تمامی کاراکترهای قدیمی را دربرداشت و همچنین قرار بود امکانات و بخش های جدیدی را هم داشته باشد.

استودیو Infinity Ward مسئولیت ساخت این نسخه را برعهده داشته، استودیویی که سال گذشته عنوان Black Ops 4 را در رقابت با عناوین بتل رویال موجود در بازار منتشر کرد و کما بیش توانست موفق شود ولی عدم وجود بخش داستانی علاقه مندان را مجاب کرد تا عنوان مستقلی را با یک داستان قوی خواستار باشند.

مراحل Modern Warfare

این ریبوت دارای مراحل جدید و قدیمی خاطره انگیز خواهد بود

این نسخه دارای سه بخش زیر خواهد بود:

  • بخش کمپین یا داستانی
  • بخش چند نفره آنلاین
  • بخش چند نفره‌ جدید به اسم Spec-Ops.

در بخش Special Ops قرار است ماموریت‌ های ویژه مختلفی را به تنهایی یا به شکل Co-Op پشت سر بگذارید.

در بازی Call of Duty: Modern Warfare شاهد اتفاقاتی از نسخه های مختلف این مجموعه خواهیم بود و شاهد بازگشت کاپیتان پرایس هستیم که قرار است در مراحل مختلف کنار ما باشد.

اسلحه های بازی

در Modern Watfare شاهد اسلحه ها و تجهیزات بروز خواهیم بود

روایت های بازی قرار است به مشکلات امروزی دنیا از جمله تروریست بپردازد که بیشتر کشورهای خاورمیانه را دربرگرفته است. حال منتقدین بازی را تجربه کرده اند و نمرات و نظرات خود را در مورد این اثر ارائه داده اند که در ادامه می توانید مطالعه اش کنید.

 

وبسایت Hardcore Gamer: نمره ۹۰ از ۱۰۰

Call of Duty: Modern Warfare یک پکیج بسیار کاملی می باشد که محتوایی لایق اسماین مجموعه را برای مخاطب به ارمغان می‌ آورد. استودیو Infinity Ward بدون شک با این اثر به روز‌های خوبش بازگشته و بازی هم تقریبا در تمام زمینه‌ ها عالی است.

 

وبسایت GameInformer: نمره ۸۸ از ۱۰۰

Modern Warfare به قدری تجربه متفاوتی در مقایسه با سه‌ گانه اصلی ارائه می دهد که حتی می‌ تواند با اسم کاملا متفاوتی هم منتشر شود.

با اینکه همه ایده‌ های Infinity Ward در این بازی عملکرد بی‌ نقصی ندارند، اما همین نمونه‌ های موفق هم برای تبدیل شدن آن به اثری خیلی خوب کافی هستند. با وجود اینکه جای خالی حالتی مثل BlackOut از نسخه قبلی در بازی حس می‌ شود، اما هنوز هم با یک تجربه چندنفره بسیار خوب طرف هستیم؛ به طوری که خود Gunfight به‌ تنهایی دلیل خیلی خوبی برای رفتن به سراغ این اثر است.

حضور کاراکترهای قدیمی

یکی از بهترین بخش های Modern Warfare حضور شخصیت های قدیمی در این نسخه می باشد

وبسایت IGN: نمره ۸۲ از ۱۰۰ (نمره بخش داستانی)

عنوان Call of Duty: Modern Warfare بهترین روایت داستانی را در بین نسخه‌ های ۱۰ سال گذشته این مجموعه دارد که تجربه‌ ای سریع و بسیار متنوع ارائه می‌ دهد.

 

وبسایت GamesRadar: نمره ۸۰ از ۱۰۰

بی شک Modern Warfare تجربه‌ ای سریع و هیجان‌ انگیز است و به‌ نوعی تعریفی جدید از یک شوتر اول‌ شخص ارائه می‌ دهد.

 

وبسایت GameSpot: نمره ۷۰ از ۱۰۰

Modern Warfare فلش بک های خوبی به نسخه اصلی مدرن وارفر دارد که در این بین دنباله‌ های بعدی‌ اش را هم طراحی می‌ کند و گفته می شود در آینده بیشتر از این مجموعه خواهیم شنید.

بازی در زمینه Co-Op و بخش داستانی دارای مفاهیم غیرضروری ولی حاشیه‌ سازی است که نمی توان از آن ها چشم‌پوشی کرد؛ ولی با این حال بازی تجربه ای کم نقص و جدیدی را برای علاقه مندان به ارمغان می آورد.

حضور کاپتان پرایس در Modern Warfare

کاپتان پرایس در Modern Warfare با ظاهری جوان تر حاضر می باشد

میانگین نمرات بازی Call of Duty: Modern Warfare

  • متاکریتیک: ۸۶
  • اوپن کریتیک: ۸۳

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات