بازی Watch Dogs 3 در شهر لندن جریان خواهد داشت

بازی Watch Dogs 3 در شهر لندن جریان خواهد داشت

احمد هاتفی ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ نظرات

وبسایت کوتاکو به تازگی اعلام کرده است که بازی Watch Dogs 3 در شهر لندن جریان دارد و به شایعات طولانی مدت در این باره پایان داده است. با گیمر همراه باشید.

 

بازی Watch Dogs 3 در شهر لندن جریان خواهد داشت

شایعه کوچکی که منشا آن تصاویری از بازی Watch Dogs 2 و ایستراگ هایی هستند این روزها بیش از پیش سر زبان ها افتاده و حال وبسایت کوتاکو نیز به آن پرداخته است.

Jason Schreier به تازگی اعلام کرده است که بازی Watch Dogs 3 در شهر لندن انگلستان جریان خواهد داشت. این شایعه کم و بیش در صفحات اجتماعی دست به دست میشد ولی نهایتا Jason Schreier این موضوع را تایید کرده است.

جیسون شرایر به تازگی ویدیویی منتشر کرده و در آن به نسخه جدید بازی Assassin’s Creed پرداخته که گفته می شود در اسکاندیناوی و زمان وایکینگ ها روایت می شود.

بازی Watch Dogs 3 در شهر لندن

علاوه بر این شرایر به بروزرسان بازی Watch Dogs 2 هم اشاره داشته و گفته است که این اپدیت تغییراتی در پایان بازی ایجاد می کند و همچنین به این مطلب اشاره دارد که بازی Watch Dogs 3 در شهر لندن خواهد بود.

«آپدیت جدید بازی Watch Dogs 2 دارای نشانه هایی است که می گوید بازی Watch Dogs 3 در شهر لندن می باشد. (که اینطور هم هست)»

وجود استراگ در بازی های ویدیویی چیز چندان جدیدی نیست و بازی سازان برای اینکه بازیکن را درگیر خود کنند در بخش هایی از بازی اشیا یا تصاویر خاصی را قرار می دهند که نشانه ای خاص می باشند.

هکرهای Watch Dogs این بار در انگلستان

در جریان بازی Watch Dogs 2 بارها شاهد این بوده ایم که ایستراگ هایی در بازی قرار داده شده بود که اشاره به بازی Pioneer داشت؛ با اینکه بعدها روند ساخت این بازی از سوی یوبیسافت کنسل شد!

با تمامی این اوصاف فعلا یوبیسافت ساخت بازی Watch Dogs 3 را تایید هم نکرده است ولی باید منتظر رویدادهای آینده دنیای گیم باشیم و ببینیم این کمپانی صاحب نام چه برنامه ای برای طرفدارانش دارد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات