جمع‌بندی اتفاقات رویداد BlizzCon 2019؛ از Overwatch 2 تا Diablo IV

جمع‌بندی اتفاقات رویداد BlizzCon 2019؛ از Overwatch 2 تا Diablo IV

پیمان ادیب ۱۱ آبان ۱۳۹۸ نظرات

رویداد کمپانی Blizzard با اتفاقاتی همراه بود که همه طرفدران بازی های این کمپانی را شگفت زده کرد. با گیمر همراه باشید تا همه اتفاقات رویداد BlizzCon 2019 را با شما در میان بگذاریم.

 

جمع‌بندی اتفاقات رویداد BlizzCon 2019

رویداد Blizzcon 2019 هم مثل هر سال دیگر برگزار و با معرفی ۲ بازی جدید و اضافه شدن ۲ قسمت جدید برای بازی های حال حاضر تمام شد که توانست نظر بسیاری از بازیکنان را که منتظر بازی های جدید از Blizzard بودند را به خود جلب کند.

۲ بازی جدید معرفی شده در این رویداد بازی های Overwatch 2 و Diablo IV می باشند که به گفته ی سازندگان این بازی ها قرار است تا بازی سری های قبلی خود کمی متفاوت باشند تا بازیکنان بتوانند تجربه ی جدیدی را در این سری ها تجربه کنند.


بیشتر بدانید: ۲۰+۱ بازی برتر سال ۲۰۱۹ (تا امروز)


در بازی Overwatch 2 قرار است که یک ماد جدید همراه با هیروهای جدید و خیلی چیزهای دیگر برای این بازی جدید منتشر شود، با توجه به گفته های سازندگان بازی در این رویداد، احتمالا باید منتظر قسمت های جدید و جالب در این بازی باشیم.

رویداد Blizzcon 2019

رویداد Blizzcon 2019

کمپانی Blizzard به دلیل این که بازیکنان زیادی درخواست ساخت Diablo 4 را داده بودند و همچنین در رویداد Blizzcon سال قبل بسیاری از بازیکنان از این کمپانی به دلیل عدم ساخت و انتشار این بازی ناراحت بودند، در نتیجه این کمپانی تصمیم گرفت تا قسمت جدیدی از سری بازی های Diablo را با حال و هوایی جدید طراحی کند.

در ضمن قسمت هایی جدید برای بازی های World of Warcraft با نام Shadowlands و همچنین بازی Heartstone با نام Descent of Dragons معرفی شدند که در ادامه این قسمت ها را نیز بررسی خواهیم کرد.

 

Overwatch 2 معرفی شد ولی همچنان در دست ساخت است!

بازی Overwatch 2

معرفی بازی Overwatch 2

بنابر گفته ی سازندگان بازی جدید Overwatch 2 این بازی هم اکنون در حال ساخت می باشد، قرار است این بازی کاملا به بازی Overwatch مربوط باشد، به گفته ی سازندگان این بازی سعی شده است تا در قسمت ۲ نفره این بازی کار شود.

در ضمن در کنار بخش دو نفره ماد های جدید نیز مانند ماد PvE قابل دسترس خواهند بود که شما و هم تیمی هایتان قرار است در مقابل دشمن هایی قرار بگیرید که کامپیوتر آنها را کنترل می کند.


بیشتر بدانید: اطلاعات جدید بازی Overwatch 2 منتشر شد


در کنار این ویژگی های جدید قرار است مرحله های داستانی به بازی اضافه شوند و هر هیرو داستان مخصوص خود را داشته باشد که می توانید در این مراحل هیروهای خود را لول آپ کنید.

در قسمت های بخش آنلاین این بازی که قرار است بازیکنان با هم به رقابت بپردازند همانند بازی Overwatch، ولی قرار است که علاوه بر نقشه ها و هیروهای بازی Overwatch، هیروها و نقشه های جدید به بازی اضافه شوند تا بازیکنان تجربه ای جدید در این بازی داشته باشند.

در ضمن تمامی اسکین ها و چیزهای تزیینی که در بازی Overwatch دارید به سادگی به قسمت دوم این بازی منتقل خواهند شد پس هیچ جای نگرانی نیست که آیتم های خود را از دست بدهید.

در ضمن یک هیرو جدید با نام Sojourn معرفی شده است، ولی اطلاعات زیادی از این هیرو از قبیل توانایی های او در دسترس نیست.

تریلر بازی Overwatch 2

دانلود این ویدیو از آپارات گیمر

 

بازی Diablo IV بالاخره معرفی شد

Diablo IV

تریلر بازی Diablo IV

بازی Diablo IV نیز بالاخره معرفی شد و تریلر این بازی در جریان رویداد به نمایش درآمد. این بازی از لحاظ داستانی قرار است دنباله بازی Diablo 2 باشد که در آن با نماد ها و آیین های شیطانی زیادی رو به رو شوید.

به گفته سازندگان بازی سعی شده است تا در این بازی تجربه ای جدید برای بازیکنان ایجاد شود، با توجه به گفته ها قسمت داستانی این بازی حالت غیر خطی خواهد داشت و بازیکنان می توانند بی توجه به چیزهایی که بازی از آنها می خواهد آزاده سفر کنند و کارهای مختلف انجام دهند.


بیشتر بدانید: سازنده Diablo 3 بزرگترین مشکل Anthem را آشکار می کند!


همانطور که قبلا نیز گفته شده بود قرار نیست که این بازی به صورت آفلاین قابل بازی کردن باشد و در آینده نزدیک شاهد انتشار این بازی نخواهیم بود که این خود باز باعث ناراحتی بعضی از بازیکنان شده بود.

در رویداد Blizzcon 2019 یک تریلر سینماتیک از بازی منتشر شد و در ادامه در چند دقیقه کوتاه شاهد قسمت هایی از گیم پلی این بازی بودیم.

تریلر بازی Diablo IV

دانلود این ویدیو از آپارات گیمر

گیم پلی بازی Diablo IV

دانلود این ویدیو از آپارات گیمر

 

Shadowlands نام گسترش دهنده جدید World of Warcraft

گسترش دهنده جدید World of Warcraft

معرفی بخش جدید بازی World of Warcraft با نام Shadowlands در رویداد Blizzcon 2019

نام جدید بخش جدید این بازی Shadowlands خواهد بود که به گفته سازندگان این بازی در سال بعد قابل دسترسی خواهد بود، قرار است در این بخش بازیکنان به قسمت های جدید Shadowlands دسترسی خواهند داشت و باید یک تیمی تشکیل دهند تا در مقابل Sylvanas ایستادگی کنند و او را شکست دهند.

در تریلر این بخش مشاهده می کنیم که Sylvanas با Lich King درگیر می شود و اتفاقاتی می افتد که حاکی از داستان بازی در بخش جدید دارد، این بخش دارای حداکثر لول ۶۰ خواهد بود، این بخش در سال ۲۰۲۰ برای بازیکنان قابل دسترسی خواهد بود.

تریلر World of Warcraft: Shadowlands

دانلود این ویدیو از آپارات گیمر

 

آپدیت جدید بازی Heartstone با نام Descent of Dragons

بازی Heartstone

تریلر معرفی بخش Descent of Dragons بازی Heartstone

با توجه به گفته های سازندگان این بخش از بازی، قرار است شاهد اژدهایان بیشتر در بازی باشیم و همچنین یک ماد جدید با نام Battleground قابل دسترسی خواهد بود.

این بخش در تاریخ ۱۹ آذر قابل دسترسی برای بازیکنان خواهد بود، در زیر می توانید تریلر مربوط به این قسمت را مشاهده کنید.

تریلر آپدیت جدید بازی Heartstone

دانلود این ویدیو از آپارات گیمر

 

کمپانی Blizzard با این حجم از محتوای خوب در رویداد BlizzCon 2019 همه گیمرها را به آینده سری بازی های Overwatch، World of Warcraft و Diablo امیدوار کرد!

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات