بازی جدید Need For Speed در نمایشگاه E3 2019 حضور نخواهد داشت

بازی جدید Need For Speed در نمایشگاه E3 2019 حضور نخواهد داشت

پیمان ادیب ۰۹ خرداد ۱۳۹۸ نظرات

طبق گفته ی Ghost Games بازی جدید Need For Speed در نمایشگاه E3 2019 حضور نخواهد داشت. با گیمر همراه باشید.

 

بازی جدید Need For Speed در نمایشگاه E3 2019 حضور نخواهد داشت

از انتشار اولین بازی از سری هیجان انگیز Need For Speed می گذرد و تنها چند تا از این بازی ها نتوانسته بودند تا نظر بازیکنان را به خود جلب کنند. بازی Need For Speed که در سال ۲۰۱۶ عرضه شده بود و یک بازی جهان باز بود نتوانسته بود تا موفقیت بزرگی را به دست آورد.

بازی Need For Speed: Payback نیز که توانسته بود تا تجربه بازی تک نفره را به این سری برگرداند نیز نتوانست به خوبی سری های قبلی عمل کند. تنها می توان به نسخه بعدی این سری امیدوار بود که بازی بهتری باشد.

Ghost Games تایید کرده است که این بازی اواخر امسال منتشر خواهد شد و به بازیکنان این قول را داده است که نسبت به سری های قبل بسیار بهتر طراحی و ساخته شده است.


بیشتر بدانید: گیم‌تیوب: تغییرات گرافیکی فوق العاده Need For Speed در طول زمان


این استودیو در وب سایت Reddit در مورد بازی جدید این سری توضیحاتی داده است:

«ما در مورد سری بازی های Need For Speed خاطرات بسیار خوبی داریم، ما تنها نمی خواهیم به گذشته نگاه کنیم و حسرت آن دوران را بخوریم. ما می خواهیم تا با توجه به بازی های قبلی، بازی های بهتری در آینده بسازیم. هدف اصلی این استودیو تمرکز بر روی آینده این سری است، به خصوص امسال، ما بسیار در مورد این که Need For Speed برای بازیکنان ما چقدر ارزش دارد فکر کرده ایم و سعی خواهیم کرد تا این سری را بهتر کنیم.»

بازی جدید Need For Speed در نمایشگاه E3 2019 معرفی نخواهد شد

بازی جدید Need For Speed در نمایشگاه E3 2019 معرفی نخواهد شد

این استودیو در ادامه و در مورد سری بازی های Need For Speed گفته است:

«ماشین هایی که تازه به صنعت وارد می شوند و بسیار محبوب هستند همیشه انتخاب اول ما برای بازی هستند. در کنار این ماشین ها، شخصی سازی ماشین ها و ایجاد تغییرات در آنها قلب تپنده بازی های ما هستند. بدون این دو ویژگی بازی های Need For Speed هیچ هستند. این دو عنصر در سری Need For Speed باعث شده اند تا این بازی نسبت به بازی های دیگر متمایز باشد.»

حرف های این استودیو با موقعیتی که آنها در آن قرار دارند و قرار است در ۲۵ سالگی این سری یک بازی دیگر منتشر کنند،برای بازیکنان قانع کننده به نظر می آید. اگر حرف های این استودیو را بررسی کنیم می بینیم که قصد دارند تا سبک بازی قدیمی Need For Speed که همه از آن لذت می بردند را دوباره پیاده کنند. با توجه به گفته های این استودیو احتمال حضورشان در E3 بسیار کم رنگ است.


بیشتر بدانید: ویدیو: سه شخصیت قابل بازی Need for Speed Payback


این استودیو در ادامه صحبت های خود بیان کرده است که:

«هدف اصلی ما ایجاد یک خاطره جذاب برای بازیکنان در بیست و پنجمین سالگرد سری Need For Speed است، نه اینکه صرفا یک بازی معمولی از این سری را منتشر کنیم. ما در حال ساخت یک بازی عالی هستیم که مشتاقانه منتظر هستیم تا آن را به بازیکنان عرضه کنیم.»

بازی بعدی Need For Speed بسیار بهتر از سری های قبل خواهد بود

بازی بعدی Need For Speed بسیار بهتر از سری های قبل خواهد بود

عنوان و زمان انتشار نسخه جدید این سری هنوز مشخص نشده است.

منبع:

PCGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات