بازی جدید Ubisoft لو رفت

بازی جدید Ubisoft لو رفت

احمد هاتفی ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ نظرات

به تازگی تصاویری منتشر شده است که نشان می دهد کمپانی یوبیسافت در حال ساخت IP جدیدی می باشد که قرار است در E3 2019 رونمایی شود. با گیمر همراه باشید.

 

بازی جدید Ubisoft لو رفت

بزرگ ترین رویداد گیمینگ جهان کمتر از ۳ هفته دیگر برگزار خواهد شد و در این بین شایعات و اخبار ضد و نقیض درباره بازی های جدید کمپانی های نام دار و استودیوهای بازی سازی بسیار است.

جدیدا تصاویری از IP جدید کمپانی یوبیسافت لو رفته است که آن ها را شخصی در توییتر نشر داده است.

طبق این تصاویر نام این بازی Roller Champions می باشد که حال و هوای ورزشی و اسکیت دارد و همچنین در آن توپ هم بکار برده شده است که سبک مفرح و هیجان انگیزی خواهد داشت؛ همچنین لوگوی این عنوان هم لو رفته است که توپ مذکور در آن دیده می شود.

Roller Champions احتمالا تلفیق اسکیت و فوتبال خواهد بود

Roller Champions احتمالا تلفیق اسکیت و فوتبال خواهد بود

کاربری که این اطلاعات را در توییتر خود منتشر کرده است مدعی شده منبعی که این ها را برایش ارسال کرده، یک‌ سری تصاویر مفهومی و حرفه‌ ای نیز از این بازی منتشر کرده است که همه باعث تقویت احتمال ساخت و معرفی این بازی در رویداد E3 2019 می‌ شوند.

وی در ادامه گفته است که تصاویر در دستش نشان از یک بازی با گرافیک بالا نمی باشند و جلوه های بصری کانون توجه این اثر نخواهد بود.


بیشتر بدانید: بازی Ghost Recon: Breakpoint معرفی شد


البته این تنها بازی نیست که از کمپانی یوبیسافت لو رفته بلکه در هفته های گذشته شایعاتی مبنی بر معرفی بازی Watch Dogs 3 به گوش می رسید و حال گفته شده است که یوبیسافت قرار است بازی جدید دیگری را هم رونمایی کند که همه فکرها را به سمت این عنوان برده است.

Roller Champions از گرافیک بالایی برخوردار نخواهد بود

Roller Champions از گرافیک بالایی برخوردار نخواهد بود

فعلا کمپانی Ubisoft هیچ یک از این اخبار را نه رد کرده و نه تایید کرده است پس باید منتظر کنفرانس این کمپانی صاحب نام در نمایشگاه E3 2019 باشیم. این رویداد از ۲۱ خرداد ماه آغاز خواهد شد و تا ۲۳ خرداد نیز ادامه خواهد داشت.

منبع:

GameRant

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات