بازی Ghost of Tsushima رده بندی سنی شد

بازی Ghost of Tsushima رده بندی سنی شد

احمد هاتفی ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ نظرات

جدیدا وب‌ سایت رده‌ بندی سنی انگلستان (PEGI) بازی Ghost of Tsushima را در لیست رده سنی ۱۶ به بالای خود قرار داده و احتمال عرضه اطلاعاتی از آن در روزهای آتی امکان دارد. با گیمر همراه باشید.

 

بازی Ghost of Tsushima رده بندی سنی شد

Ghost of Tsushima یکی از بازی های مورد انتظار می باشد که توسط استودیو Sucker Punch ساخته شده و احتمال می رود تا چند روز آینده اطلاعات زیادی از آن منتشر شود.

Ghost of Tsushima سال گذشته رونمایی شد و توانست با گرافیک خیره کننده و داستان خوبش نظر گیمرها را به خود جلب کند و حال همه ما منتظر انتشار اخباری درباره این عنوان هستیم.

Ghost of Tsushima روایتگر حمله مغول ها به ژاپن است

Ghost of Tsushima روایتگر حمله مغول ها به ژاپن است

استودیو Sucker Punch از وقتی که بازی Ghost of Tsushima را معرفی کرده دیگر اخباری از آن منتشر نکرده و به نظر می رسد در این مدت سخت درگیر ساخت این اثر تحسین برانگیز بوده است.

اما با نزدیک شدن به رویداد E3 2019 کم کم اخبار و شایعات درباره بازی های ویدیویی اوج می گیرد که مسلما یکی از آن ها عنوان Ghost of Tsushima می باشد که شب گذشته توسط وب‌ سایت رده‌ بندی سنی کشور انگلستان موسوم به PEGI در رده سنی ۱۶ سال به بالا قرار گرفته است.


بیشتر بدانید: گیم‌پلی بازی Ghost of Tsushima


طبق سابقه ای که از وب سایت های رده بندی سنی بازی های ویدیویی نظیر PEGI و ESRB دیده ایم، هر عنوانی که رده بندی سنی شود یک سال بعد از آن منتشر می شود و حال باید گفت که بازی Ghost of Tsushima یک سال تا زمان انتشارش فاصله دارد.

رده بندی سنی بازی Ghost of Tsushima در انگلستان

رده بندی سنی بازی Ghost of Tsushima در انگلستان

 

همچنین تصویری از باکس آرت بازی منتشر شده است که باعث شده در انجمن های طرقداران این عنوان شایعاتی مبنی بر ارائه اطلاعات و تریلری در روزهای آینده به وجود آید.

از آنجایی که در روزهای گذشته هیدئو کوجیما نمایش خیره کننده ای از بازی Death Stranding داشت و همچنین عدم حضور سونی در نمایشگاه E3 2019 باعث می شود تا احتمال رونمایی از اطلاعات Ghost of Tsushima قبل از این رویداد بالاتر باشد.

بازی Ghost of Tsushima در وبسایت رده بندی سنی بازی های ویدیویی کشور آمریکا نیز در رده سنی ۱۳ سال به بالا قرار گرفته و نشان (T (Teenager روی باکس آرت آن زده خواهد شد.

نام شخصیت اصلی بازی Ghost of Tsushima «جین» است

نام شخصیت اصلی بازی Ghost of Tsushima «جین» است

اما از آنجایی که بازی دارای صحنه های خون بار و خشونت آمیز بسیاری است و در صحنه های مختلفی شاهد قطع عضو و سخنان خشن هستیم، این رده بندی سنی کمی عجیب به نظر می رسد و باید دید سونی در این زمینه واکنشی خواهد داشت یا خیر.

داستان بازی Ghost of Tsushima روایتگر حمله مغول ها به کشور ژاپن است که در این بین جزیره ای به نام Tsushima که در میان ژاپن و کره قرار گرفته است توسط قوم مغول به آتش کشیده می شود، حال یک سامورایی با نام جین (شخصیت اصلی بازی) برای بازپس گیری جزیره اش و شرف خود که از دست رفته دست بکار می شود.

منبع:

SegmentNext

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات