لیست بازی های PS4 در نمایشگاه E3 2019 مشخص شد

لیست بازی های PS4 در نمایشگاه E3 2019 مشخص شد

پیمان ادیب ۰۸ خرداد ۱۳۹۸ نظرات

در این مطلب می خواهیم تا نگاهی داشته باشیم به بازی هایی که تا به الآن، حضورشان در نمایشگاه E3 2019 مشخص شده است. با گیمر همراه باشید.

 

لیست بازی های PS4 در نمایشگاه E3 2019 مشخص شد

نمایشگاه E3 2019 به زودی برگذار خواهد شد و قبلا نیز اطلاع یافته ایم که سونی در این نمایشگاه حضور نخواهد یافت. ولی با این حال هنوز هم بازی هایی هستند که قرار است برای کنسول بازی PS4 منتشر شوند.

عدم حضور سونی در این نمایشگاه باعث شده تا بقیه کمپانی های بزرگ، بازی های خود را که برای کنسول های بازی و یا PC طراحی کرده اند این فرصت را داشته باشند تا بازی های خود را معرفی کنند. در بین این کمپانی که نام هایی مثل Electronic Arts، Bethesda یافت می شود قرار است بازی های بزرگ و جذابی را معرفی کنند.

Sony قصد دارد تا نسبت به سال های قبل، با عدم حضور در این نمایشگاه و با استفاده از راه های مختلف و متفاوت خود را به بازیکنان معرفی کند. این کمپانی قبلا در مصاحبه با GameSpot گفته است:


بیشتر بدانید: Blood & Truth و ۱۳ بازی دیگر این هفته برای PS4 منتشر خواهند شد


«همانطور که صنعت بازی های رایانه ای تکامل می یابد، ما نیز قصد داریم تا موقعیت های مختلف را برای برقراری ارتباط با جامعه بازیکنان انجام دهیم. بازیکنان پلی استیشن برای ما خیلی اهمیت دارند و ما همیشه خواسته ایم تا با نوآوری و ایجاد تجربه ای جدید برای بازیکنان، آنها را خوشحال نگه داریم. ما قصد نداریم تا در نمایشگاه E3 2019 شرکت کنیم. ما در حال جستوجو برای راه های متفاوت و جدید برای ایجاد ارتباط با بازیکنان هستیم. در سال ۲۰۱۹ ما اطلاعات بیشتری را در اختیار بازیکنان قرار خواهیم داد.»

در حال حاضر ما نمی دانیم که برنامه آینده سونی چیست و چگونه قرار است تا این ارتباط خود را با بازیکنان برقرار کند ولی چیزی که در این میان توجه ها را جلب می کند اطلاعاتی در مورد کنسول جدید این کمپانی یعنی PS5 است که بهار امسال خبرهایی در این باره منتشر شده بود.

حضور بازی Cyberpunk 2077 در نمایشگاه E3 2019

حضور بازی Cyberpunk 2077 در نمایشگاه E3 2019

با این که هنوز به صورت رسمی اسم این کنسول تایید نشده است و حتی زمان انتشار آن مشخص نیست، ولی هم اکنون در مورد کسنول جدید سونی حرف هایی زده شده است که از پیشرفت این کنسول در سرعت و کیفیت نسبت به نسخه های قبلی دارد.

Death Stranding، Ghost of Tsushima و The Last of Us Part II هنوز بازی های بزرگی هستند که قرار است برای کنسول PS4 منتشر شوند. سازندگان این بازی همچنان در مورد این بازی ها اطلاعات کاملی قرار نداده اند و بازیکنان همچنان برای بازی مثل The Last of Us Part II در حال انتظار هستند.

نمایگشاه E3 از تاریخ ۲۱ خرداد تا ۲۴ خرداد خواهد بود که در آن احتمالا شاهد معرفی بازی های جدید و اطلاعات بیشتری از بازی های معرفی شده خواهیم بود. در این لیست می توانید بازی های PS4 را که در نمایشگاه E3 حضور خواهد یافت را مشاهده کنید.

تاریخ انتشار The Last of Us Part II به زودی مشخص خواهد شد

تاریخ انتشار The Last of Us Part II به زودی مشخص خواهد شد

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات