لانچر کمپانی Rockstar برای PC منتشر شد

لانچر کمپانی Rockstar برای PC منتشر شد

احمد هاتفی ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ نظرات

کمپانی راک استار در جدیدترین اخبار خود از لانچر جدیدی رونمایی کرده است که علاوه بر فروشگاه هایی همچون استیم از این پس می توانید از طریق آن هم به خرید بازی های این کمپانی اقدام کنید. با گیمر همراه باشید.

 

لانچر کمپانی Rockstar برای PC منتشر شد

در سال های اخیر شاهد این بوده ایم که کمپانی های بازی سازی همچون Bethesda ،Ubisoft و Blizzard لانچرهای اختصاصی شان را منتشر کرده اند تا طرفدارانشان هرچه راحت تر بتوانند به آثارشان دسترسی داشته باشند.

راک استار که همگی ما با مجموعه GTA می شناسیمش جدیدا خبر از لانچر اختصاصی خود داده و حال شاهد انتشار این لانچر برای پلتفرم PC هستیم؛ در ضمن با نصب این لانچر می توانید بازی GTA: San Andreas را به رایگان دریافت کنید.

این خبر با انتشار یک توییت توسط حساب رسمی راک استار اعلام شده است. علاوه بر این اگر این نرم افزار را نصب کنید، باتوجه‌ به ایمیل و حساب کاربری شما، بازی‌ هایی که به‌ صورت دیجیتالی و فیزیکی خریداری کرده‌ اید، شناسایی و به لیست بازی‌ های شما اضافه می‌ شوند.

در حال حاضر تنها بازی‌ های Grand Theft Auto V ،Bully: Scholarship Edition ،Grand Theft Auto: Vice City ،Grand Theft Auto III ،L.A. Noire و Max Payne 3 برای فروش قرار داده شده‌ اند. گیم لانچر کمپانی راک استار دارای سیستم ذخیره فایل ابری است و به‌ صورت خودکار آپدیت می‌ شود تا جدیدترین تغییرات در دسترس کاربران قرار گیرد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات