ویدیو: برنامه یوبیسافت در نمایشگاه E3 2019

ویدیو: برنامه یوبیسافت در نمایشگاه E3 2019

احمد هاتفی ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ نظرات

کمپانی Ubisoft با انتشار تیزری از برنامه های خود برای رویداد گیمینگ E3 2019 پرده برداری کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

برنامه یوبیسافت در نمایشگاه E3 2019

Ubisoft یکی از کمپانی های همیشه حاضر در نمایشگاه های E3 می باشد که هرساله توانسته با معرفی بازی های جدیدی طرفدارانش را راضی کند.

در ویدیو تبلیغاتی که یوبیسافت برای برنامه های خود در نمایشگاه E3 2019 منتشر کرده است، شاهد بازی های Rainbow Six Siege، The Division 2، For Honor هستیم که قرار است محتویات جدیدی برایشان معرفی شود.

در کنار بازی های مذکور، عناوین جدیدی هم در راه هستند که یکی از آن ها بازی Ghost Recon: Breakpoint می باشد که چندی پیش رونمایی شد.

تاریخ کنفرانس یوبیسافت در E3 2019

تاریخ کنفرانس یوبیسافت در E3 2019

در انتهای ویدیوی تبلیغاتی یوبیسافت، شاهد مدیرعامل این مکمپانی هستیم که اعلام می کند در رویداد E3 2019 یک یا دو بازی جدید هم معرفی خواهد شد.


بیشتر بدانید: اطلاعات جدید بازی Roller Champions


البته چندی پیش بازیی به نام Roller Champions لو رفت که گفته می شود IP جدید یوبیسافت است و به احتمال زیاد یکی از عناوین جدید گفته شده توسط مدیر عامل یوبیسافت همین بازی خواهد بود.

همچنین یوبیسافت در گزارش مالی سال ۲۰۱۹ خود اعلام کرده بود که چندین نسخه از بازی های مختلف را در دست توسعه دارد و بزودی منتشرشان خواهد کرد.

یوبیسافت در E3 2019 چند بازی جدید رونمایی خواهد کرد

یوبیسافت در E3 2019 چند بازی جدید رونمایی خواهد کرد

کمتر طرفداری است که حرف از بازی جدید یوبیسافت شود و فکرش به سمت عنوان Watch Dogs 3 نرود، در چند وقته اخیر شایعات درباره این بازی مورد انتظار بسیار زیاد بوده و طرفداران امیدوارند تا یوبیسافت بالاخره از آن رونمایی کند.

در ادامه می توانید تیزر تبلیغاتی کمپانی یوبیسافت در رابطه با نمایشگاه E3 2019 را تماشا کنید.

دانلود این ویدیو از آپارات گیمر 

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات