سونامی تاخیر بازی Ghost of Tsushima را هم در برگرفت

سونامی تاخیر بازی Ghost of Tsushima را هم در برگرفت

احمد هاتفی ۰۳ آبان ۱۳۹۸ نظرات

جیسون شریر از سایت کوتاکو اعلام کرده است که بازی Ghost of Tsushima با تاخیر مواجه شده و قرار نیست تا پایان سال ۲۰۲۰ منتشر نخواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

سونامی تاخیر بازی Ghost of Tsushima را هم در برگرفت

شریر گفته است که خبر تاخیر در تاریخ انتشار بازی Ghost of Tsushima بخاطر به تعویق افتادن بازی The Last of Us Part 2 می باشد که دیروز استودیو ناتی داگ هم تاییدش کرد.

براساس توییتی که شریر منتشر کرده Ghost of Tsushima در برهه ای منتشر خواهد شد که مصادف است با معرفی کنسول PS5 ولی این اطمینان را داده است که این اثر همچنان برای PS4 ارائه خواهد شد و ممکن است بعدا برای کنسول نسل نهمی سونی هم ریمستر شود.

پس نباید نگران تاخیر انتشار بازی Ghost of Tsushima باشیم چرا که این عنوان از سال ها پیش در دست ساخت برای PS4 بوده است.

تاخیر در انتشار بازی Ghost of Tsushima

بازی Ghost of Tsushima ممکن است همزمان با کنسول PS5 منتشر شود

وی در ادامه درباره این تاخیر گفته است:

« Ghost of Tsushima هنوز تاریخ عرضه‌ ای را اعلام نکرده است؛ با این وجود انتشار این بازی به اواخر سال ۲۰۲۰ موکول شده است. انتظار نداشته باشید که سازندگان این بازی را به اثری برای PS5 یا چیز دیگری تبدیل کنند، اما این بازی در ابتدا برای عرضه در نیمه نخست سال ۲۰۲۰ برنامه‌ ریزی شده بود.»

تطابق زمان انتشار یکی از بزرگ ترین عنواین انحصاری PS4 با معرفی و انتشار کنسول نسل نهمی سونی کمی عجیب به نظر می رسد و ممکن است که این عنوان آن طور که باید و شاید دیده نشود.


بیشتر بدانید: گیم‌پلی بازی Ghost of Tsushima


این انطباق زمانی ممکن است باعث شود تا شاهد بازی Ghost of Tsushima بر روی کنسول PS5 با فناوری جدیدی و شاهد به رخ کشیدن این اثر باشیم.

فعلا در این حد می دانیم که Ghost of Tsushima در اواخر سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد و در ماه های آینده و طی رویدادهایی باید منتظر انتشار اخباری حول این عنوان مورد انتظار باشیم.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات