اطلاعات جدید بازی Overwatch 2 منتشر شد

اطلاعات جدید بازی Overwatch 2 منتشر شد

احمد هاتفی ۰۶ آبان ۱۳۹۸ نظرات

چندی است که شایعات درباره ساخت بازی Overwatch 2 قوت گرفته و حال اطلاعاتی از سوی وب سایت ESPN منتشر شده که نشان از واقعی بودن این شایعات میدهد. با گیمر همراه باشید.

 

اطلاعات جدید بازی Overwatch 2 منتشر شد

طبق ادعای ESPN و شایعات قبلی، بازی اورواچ ۲ در جریان Blizzcon 2019 معرفی خواهد شد و اطلاعات جدیدی از آن نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.

اما ESPN قبل از برگزاری این رویداد اطلاعاتی را درباره Overwatch 2 منتشر کرده است که گفته می شود از منابع موثقی گرفته شده اند.

طبق این گفته ها نسخه دوم این اثر دارای نقشه ها، هیروها و چالش های جدیدی خواهد بود و احتمال این هم هست که هیروها و نقشه های نسخه قبلی هم در این عنوان حضور اشته باشند. جدا از این ها حالت PvE هم در بازی حضور خواهد داشت و برای هریک از هیروها مهارت های به خصوصی در نظر گرفته شده است؛ این حالت یک بخش داستانی هم خواهد داشت که گفته می شود در شهر ریو دو ژانیرو برزیل جریان دارد.

لوگوی بازی اورواچ 2

Overwatch 2 در رویداد BlizzCon 2019 احتمالا معرفی می شود

اما شایعات و اخبار به اینجا ختم نمی شوند و حتی می توان گفت لوگوی بازی هم لو رفته است که کپی نسخه اول است با این تفاوت که این بار شاهد عدد ۲ در کنار لوگوی بازی هستیم.

همچنین یکی از کاربران توییتر عکسی از داخل بازی منتشر کرده است که قابلیت های شخصیت Tracer را نشان می دهد که شامل  گزینه های مختلفی چون Flash و Vortex می شود.


بیشتر بدانید: تاریخ برگزاری BlizzCon 2019 مشخص شد


طبق شایعات و این تصویر در Overwatch 2 می توان سطح هیروی خود را ارتقا داد و همچنین برخلاف نسخه قبلی که هیروها قابلیت های ثابت داشتند با پیشروی و کسب جوایز مختلف می توان به مرور زمان قابلیت های جدیدی را برای کاراکتر خود باز کنید.

قابلیت های هیروهای Overwatch 2

در Overwatch 2 خواهید توانست با پیشروی در بازی قابلیت های جدیدی را بدست بیاورید

ESPN در ادامه گفته است که با دستیابی به منابعی متوجه شده است که هیروی جدید بازی Overwatch در بلیزکان رونمایی خواهد شد که «اکو» نام دارد.

کمپانی بلیزارد در BlizzCon 2019 شش پنل خواهد داشت که انتظار می رود یکی از آن ها را به بازی Overwatch 2 اختصاص دهد و با انتشار تریلر و گیم پلیی جذاب از آن پرده برداری کند.

منبع:

IGN

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات