Journey هفته بعد برای PC منتشر می شود

Journey هفته بعد برای PC منتشر می شود

پیمان ادیب ۰۸ خرداد ۱۳۹۸ نظرات

بازی فوق العاده Journey که به صورت انحصاری فقط بر روی کنسول PS4 موجود بود در راه انتشار برای PC است. با گیمر همراه باشید.

 

Journey هفته بعد برای PC منتشر می شود

بازی Journey که توسط Thatgamecompany به صورت انحصاری برای PS3 در سال ۲۰۱۲ ساخته شده بود و در سال ۲۰۱۵ به صورت آپدیت شده برای PS4 منتشر شد، در حال نزدیک شدن به زمان انتشار خود برای PC است.

این بازی برای اولین بار در ماه دسامبر ۲۰۱۸ برای PC معرفی شد که از طریق Epic Store قابل دسترسی خواهد بود. چیزی که در آن زمان مشخص نشده بود زمان انتشار این بازی بود، در زمان معرفی بازی گفته شده بود که این بازی به زودی منتشر خواهد شد.

به تازگی و در خبری که منتشر کننده این بازی یعنی Annapurna Interactive گفته است، قرار است این بازی در تاریخ ۶ ژوئن (۱۶ خردادماه) برای PC منتشر شود.


بیشتر بدانید: تاریخ انتشار ۳ بازی دیوید کیج برای PC مشخص شد


بازیکنان در این بازی شاهد یک ماجراجویی متفاوت خواهند بود، در این بازی شما کنترل شخصیتی را خواهید داشت که لباس گشادی دارد و در بین کوه های بزرگ در حال سفر است. این کاراکتر با جادوهایی که دارد می تواند مدت زمانی را در هوا پرواز کند که این مدت زمان توسط چیز هایی که در بازی پیدا خواهید کرد قابل افزایش است.

بازی فوق العاده Journey این هفته برای PC منتشر می شود

بازی فوق العاده Journey این هفته برای PC منتشر می شود

در طول بازی شما دوست ها و دشمنانتان را خواهید دید، در ضمن شما می توانید این بازی را به صورت ۲ نفره با هم انجام دهید ولی انجام هیچ گونه ارتباطات درون بازی ممکن نیست.

می توان گفت این یک بازی هنری است که توانسته بود در زمان انتشارش چندین جایزه بهترین بازی سال را از آن خود کند و هم اکنون این بازی امتیاز ۹۲ از ۱۰۰ را از سایت Metacritic به خود اختصاص داده است.

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی هنوز کاملا مشخص نشده است ولی به گفته Annapurna Interactive این بازی از کیفیت ۴K پشتیبانی خواهد کرد. این بازی هم اکنون از طریق Epic Game Store به صورت پیش خرید قابل دسترسی است. قیمت پیش فروش این بازی ۱۵ دلار است ولی به گفته بعضی فروشگاه های اینترنتی تا تاریخ ۱۳ ژوئن به قیمت ۵ دلار قابل خرید خواهد بود.

منبع:

PCGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات