نارضایتی نسبت به زیرنویس Spyro Reignited Trilogy

نارضایتی نسبت به زیرنویس Spyro Reignited Trilogy

پیمان ادیب ۲۹ آبان ۱۳۹۷ نظرات

بازی Spyro Reignited Trilogy برخلاف موفقیت خود در فروش به دلیل نداشتن زیرنویس در بعضی از قسمت های بازی باعث اعتراض بعضی از بازیکنان شده است. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و بررسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

نارضایتی نسبت به زیرنویس Spyro Reignited Trilogy

بازی Spyro Reignited Trilogy به صورت اسفناکی از نبود زیرنویس درون بازی رنج می برد و توجیه شرکت Activion باعث عصبانیت بیشتر بازیکنان شده است. در حالی که صحبت های کاراکتر های درون بازی دارای زیرنویس هستند ولی با این وجود، در صحنه های کوتاه درون بازی (Cutscene) که در مورد داستان بازی هستند هیچ زیرنویسی وجود ندارد.

شرکت Activion در این باره اطلاعیه ای منتشر کرده است که خلاصه ای از آن را می توانید در زیر بخوانید:

در حالی که ما به هواداران خود اهمیت می دهیم و باید طراحی بازی به گونه ای باشد تا همه مردم با دسترسی یکسان به بازی از آن لذت ببرند، بعضی وقت ها مجبور به تصمیم گیری هایی در طول ساخت بازی هستیم که نبود زیرنویس در بازی Spyro Reignited Trilogy یکی از این تصمیمات است.

Activion٬ Crash Bandicoot N.Sane Trilogy٬ Spyro٬ Spyro Reignited Trilogy٬ Unreal Engine 4٬ اخبار بازی Spyro٬ اخبار بازی Spyro برای PS4٬ انتقادات از بازی Spyro٬ بازی Spyro Reignited Trilogy برای PS4٬ بازی Spyro برای PS4٬ زیرنویس بازی Spyro٬ مشکل زیرنویس Spyro در PS4

نبود زیرنویس بازی Spyro

بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy هم از این قضیه مستثنی نبود و سال قبل هم کمبود زیرنویس در قسمت هایی از بازی باعث اعتراض و نارضایتی بازیکنان شده بود. ایجاد بازی با بیشترین قابلیت ارتباط بین بازیکنان و بازی به عهده ی بازی سازان و ناشران بازی است که Activion در این باره می گوید :

تجربه ما در بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy مثبت بود و با توجه به ارزیابی موقعیت، تصمیم گرفتیم که Spyro Reignited Trilogy را مانند سال قبل منتشر کنیم.

اطلاعیه کامل Activion را می توانید در زیر بخوانید:

همان طور که شرکت بازی سازی Toys For Bob یک سری بازی عالی را ارائه کرد، مجبور شدیم تصمیماتی را در طول فرایند ساخت بازی بگیریم، تیم بازی سازی نیز متعهد شد که تمامیت و میراث این بازی را همانگونه که طرفداران این سری به یاد داشتند، در نسخه دوباره ساخته شده Spyro Reignited Trilogy به جای بیاورد.

بازی در موتور بازی سازی Unreal 4 ساخته شده و زبان هایی را که قبلا توسط استودیو بازی سازی در آن درج نشده بود بعدا به بازی اضافه شده اند. در حالی که تا به امروز هیچ استانداردی برای زیرنویس ها وجود ندارد، ما به نظر بازیکنان احترام می گذاریم و شرایط بازیکنان و آزادی انتخاب آنها را درون بازی قبول داریم. ما در آینده این نظرات و انتقادات را ارزیابی خواهیم کرد.

 

 


بیشتر بخوانید:

بازی Red Dead Redemption 2 از صدر چارت انگلستان سقوط کرد

پیش بینی بازی های رایگان آخر سال PS Plus

ویدیو: پس زمینه داستانی بازی Darksiders 3

ویدیو: تریلر داستانی بازی Left Alive با محوریت ۳ شخصیت اصلی

تخفیفات هفته اول آذرماه فروشگاه Xbox

منبع:

vg247

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات