بازی Death stranding گلد شد

بازی Death stranding گلد شد

پیمان ادیب ۰۴ مهر ۱۳۹۸ نظرات

بازی Death Stranding که آخرین اثر از استودیو Kojima Productions می باشد بالاخره مراحل ساختش را به پایان رسانده است. با گیمر همراه باشید.

 

بازی Death Stranding گلد شد

هر بازی پس از آنکه مراحل ساختش به پایان می رسد آماده فروش و پرینت کردن بازی بر روی دیسک های مخصوص می شود، بازی Death Stranding نیز از این قضیه مستثنی نیست و این بازی امروز با اعلام کردن استودیو سازنده این عنوان قرار است مراحل آماده سازی برای فروش انجام شود.

بازی Death Stranding مسلما یکی از بازی های عالی و مهمی است که قرار است در سال ۲۰۱۹ منتشر شود، به نظر می رسد اگر این بازی بتواند خوب عمل کند پتانسیل بردن بهترین بازی سال را نیز خواهد داشت.


بیشتر بدانید: اطلاعات بخش آنلاین بازی Death Stranding منتشر شد


تیم سازنده این بازی گفته اند که برخلاف سایر بازی ها در Death Stranding شاهد یک گیم پلی متفاوت و همچنین یک ژانر جدید در صنعت بازی های رایانه ای خواهیم بود.

بازی Death Stranding گلد شد

بازی Death Stranding گلد شد

باید منتظر بود و دید که بازی Death Stranding چگونه عمل می کند و خواهد توانست چه چیز های جدیدی در اختیار بازیکنان قرار دهد، در توئیت های اخیر استودیو Kojima Productions به گلد شدن بازی اشاره کرده است.

استودیو Kojima productions در آخرین توئیت خود به گلد شدن بازی Death Stranding پرداخته است:

«به تازگی مراحل ساخت بازی Death Stranding به پایان رسیده و این بازی گلد شده است. تمامی افراد از جمله Hideo Kojima، کمپانی Sony و تیم سازنده بازی همه روح و تمامی تلاش خود را برای ساخت این بازی صرف کرده اند. ما از همه افرادی که در این راه سخت به ما انرژی دادند متشکریم و بی صبرانه منتظریم تا این بازی فوق العاده را برای شما دوست داران بازی عرضه کنیم.»

بازی Death Stranding در تاریخ ۱۷ آبان ماه به صورت انحصاری بر روی کنسول PS4 عرضه خواهد شد.

منبع:

VGChartz

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات