آموزش و معرفی هیروهای بازی DOTA 2؛ هیرو Chaos Knight

آموزش و معرفی هیروهای بازی DOTA 2؛ هیرو Chaos Knight

پیمان ادیب ۲۴ آبان ۱۳۹۸ نظرات

Chaos Knight یکی از هیروهای Carry بخش Strength می باشد که یکی از توانایی هایش باعث قدرتمندتر شدن او می شود. با گیمر همراه آموزش هیرو Chaos Knight باشید.

 

آموزش و معرفی هیروهای بازی DOTA 2؛ هیرو Chaos Knight

قسمت مهمی از هیروهای DOTA 2 را هیروهایی تشکیل می دهند که ما آنها را با عنوان Carry می شناسیم، هیرو Chaos Knight نیز جزوه همین دسته از هیروها می باشد که در قسمت Strength قرار دارد.

هیرو Chaos Knight با اینکه توانایی هایش نشان دهنده این هستند که این هیرو Carry می باشد ولی در بعضی مواقع نیز دیده شده است که از این هیرو به عنوان یک هیرو Support استفاده می شود.

البته ما در این مقاله آموزشی قرار است تنها حالتی را بررسی کنیم که این هیرو به عنوان هیرو Carry بازی می شود، هیرو Chaos Knight قابلیت تبدیل شدن به یک هیرو Ganker را نیز دارد.

مجموعه مقالات آموزش و معرفی هیروهای بازی DOTA 2:

آموزش و معرفی هیروهای بازی DOTA 2 هیرو Chaos Knight

آموزش و معرفی هیروهای بازی DOTA 2 هیرو Chaos Knight

هیرو Chaos Knight جزو گروه هیروهای Strength و نزدیک زن می باشد، این هیرو جزو یکی از هیروهای Carry گروه Strength می باشد که به دلیل داشتن توانایی هایی برای Slow و Stun کردن هیروهای تیم حریف می توان از او به عنوان هیرو Ganker نیز استفاده کرد.

توانایی های این هیرو اکثرا دارای حالت هجومی می باشند بنابراین اگر هیرویی می خواهید که در تعقیب سایر هیروها در بازی موفق باشد و بتواند کارهای زیادی برای تیمتان انجام دهد بهتر است این هیرو را در انتخاب های خود لحاظ کنید.

توانایی ها (Spells):

Chaos Bolt

Chaos Bolt

Chaos Bolt

توانایی Chaos Bolt یک توانایی برای Stun کردن تنها یک نفر می باشد که میزان آسیب و یا زمان Stun مشخصی ندارد، یعنی میزان آسیب و زمان Stun این توانایی به صورت شانسی محاسبه می شود.

لحظه استفاده از توانایی Chaos Bolt هیرو Chaos Knight

لحظه استفاده از توانایی Chaos Bolt هیرو Chaos Knight

زمانی که این توانایی را مثلا بر روی یک هیرو استفاده می کنید، زمانی که آن هیرو Stun می شود و همچنین میزان آسیب دریافتی روی سر او نشان داده می شود.

زمان و میزان آسیب دریافتی بر روی هیرو Axe روی سر او نشان داده می شود

زمان و میزان آسیب دریافتی بر روی هیرو Axe روی سر او نشان داده می شود

این توانایی از آیتم Black King Bar فعال عبور نمی کند و همچنین توسط آیتم Linken’s Sphere بلاک می شود. شما می توانید به این توانایی توسط آیتم Blink Dagger و یا توانایی هایی که خاصیت Blink کردن دارند جا خالی دهید.

این توانایی دارای حالت Strong Dispel می باشد.

Reality Rift

Reality Rift

Reality Rift

این توانایی در واقع هیرو Chaos Knight و Illusion هایش را به هدفی که انتخاب می کند نزدیک تر می کند، البته این توانایی یک باف منفی بر روی هدف مورد نظر ایجاد می کند که باعث می شود میزان سرعت حرکت و ضربه زدن او کاهش پیدا کند.

لحظه استفاده از توانایی Reality Rift

لحظه استفاده از توانایی Reality Rift

این توانایی را می توانید زمانی که یکی از هیروها از دست شما فرار می کند استفاده کنید، در ضمن ترکیب این توانایی با Chaos Bolt می تواند یک هیرو را سادگی از درگیری ها حذف کند.

تغییر مکان هیرو Axe و Chaos Knight در اثر توانایی Reality Rift

تغییر مکان هیرو Axe و Chaos Knight در اثر توانایی Reality Rift

این توانایی را زمانی که Root شده اید نمی توانید استفاده کنید، در ضمن Reality Rift توسط Linken’s Sphere بلاک می شود و از آیتم Black King Bar فعال عبور نمی کند.

باف منفی این توانایی دارای حالت Basic Dispel می باشد.

Chaos Strike

Chaos Strike

Chaos Strike

این توانایی باعث می شود تا هیرو Chaos Knight بتواند آسیب Critical یا همان آسیب چند برابر به حریف وارد کند، در کنار افزایش میزان آسیب فیزیکی این توانایی دارای Lifesteal می باشد که باعث می شود میزان HP مورد نیاز Chaos Knight تامین شود.

توانایی Chaos Strike هیرو Chaos Knight

توانایی Chaos Strike هیرو Chaos Knight

این توانایی نیز مانند Chaos Bolt دارای حالت شانسی بودن میزان ضربه Critical می باشد، این توانایی توسط Illusion های شما نیز قابل استفاده است و توسط آیتم Silver Edge غیر فعال می شود.

Lifesteal حاصل از این توانایی در کنار آیتم های دیگر که Lifesteal می دهند به خوبی کار می کند، برای مثال خرید آیتم Satanic برای هیرو Chaos Knight می تواند بسیار مفید باشد.

Phantasm

Phantasm

Phantasm

این توانایی در لحظه استفاده کردن ۳ عدد Illusion از شما تولید می کند که در لول های ۶، ۱۲ و ۱۸ به ترتیب ۵۰، ۷۵ و ۱۰۰ درصد ازآسیب فیزکی شما را به هیروهای تیم حریف وارد می کنند، در ضمن Illusion های حاصل از این توانایی ۲۶۰ درصد آسیب بیشتر نسبت به هیرو Chaos Knight دریافت می کنند.

هیرو Chaos Knight در حال آماده شدن برای توانایی Phantasm

هیرو Chaos Knight در حال آماده شدن برای توانایی Phantasm

زمانی که این توانایی را فعال می کنید برای چند لحظه هیرو Chaos Knight به حالتی در می آید که نمی توانید بر روی این هیرو توانایی های خود را به کار ببرید.

محو شدن هیرو Chaos Knight توسط توانایی Phantasm

محو شدن هیرو Chaos Knight توسط توانایی Phantasm

در لحظه ای که Chaos Knight همراه Illusion هایش ظاهر می شود شما نمی توانید محل درست Chaos Knight را با دیدن تشخیص دهید، زمانی که این توانایی را استفاده می کنید هیرو Chaos Knight به صورت تصادفی بین Illusion هایش ظاهر می شود.

تولید Illusion ها از هیرو Chaos Knight توسط توانایی Phantasm

تولید Illusion ها از هیرو Chaos Knight توسط توانایی Phantasm

این توانایی دارای حالت Basic Dispel می باشد و در زمان استفاده از آن باف های منفی که حالت Basic Dispel دارند از بین می روند.

تاثیر آیتم Aghanim بر روی این هیرو:

خرید آیتم Aghanim’s Scepter می تواند زمان مورد نیاز توانایی Phantasm را افزایش دهد، همچنین میان آسیب دریافتی توسط Illusion ها را کاهش می دهد و این قابلیت را به شما می دهد تا بتوانید این توانایی را بر روی دوستانتان استفاده کنید.

Illusion های درست شده از هیروهای هم تیمیتان، تنها توسط شما می توانند کنترل شوند.

استعدادها (Talents):

Talent های هیرو Chaos Knight

Talent های هیرو Chaos Knight

در لول ۱۰ می توانید از بین افزایش سرعت حرکت و یا افزایش میزان Strength، Agility و Intelligence یکی را انتخاب کنید، هر دو این انتخاب ها عالی هستند و بسته به شرایط بازی می توانید به هر کدام که احتیاج داشتید یکی را انتخاب کنید.

Talent های لول ۱۵ شامل افزایش Strength و کاهش Cooldown تمامی توانایی های شما می شوند، این کاهش Cooldown بر روی آیتم های شما نیز تاثیر دارد، انتخاب Cooldown کمتر به نظر می رسد بتواند تاثیر بیشتری برای هیرو Chaos Knight داشته باشد بنابراین انتخاب کاهش Cooldown برای این هیرو مناسب تر است.

در لول ۲۰ می توانید از بین افزایش میزان گلد در دقیقه و اینکه توانایی Reality Rift از آیتم Black King Bar عبور کند یکی را انتخاب کنید، هر دو این Talent ها عالی هستند ولی با توجه به اینکه آیا شما نیاز به آیتم بیشتری دارید و یا این که باید هیرو هایی که Black King Bar دارند را اذیت کنید، باید انتخاب خود را انجام دهید.

Talent های لول ۲۵ به توانایی های Chaos Bolt و Chaos Strike مربوط می شوند، انتخاب Talent سمت راست باعث می شود تا میزان Cooldown توانایی Chaos Strike از ۴ ثانیه به ۲ ثانیه کاهش پیدا کند ولی Talent دیگر باعث می شود تا بیشترین میزان Stun توانایی Chaos Bolt به ۲ ثانیه افزایش پیدا کند که باعث خواهد شد تا اگر خوش شانس باشید هیروی تیم حریف نزدیک به ۶ ثانیه Stun شود که عدد بسیار بزرگی است.

این Talent نیز با توجه به شرایط بازی باید انتخاب شود، اگر فکر می کنید هم تیمی های شما قادر هستند تا آسیب بیشتری نسبت به شما در درگیری ها ایجاد کنند انتخاب Talent افزایش زمان Stun توانایی Chaos Bolt مناسب شما خواهد بود.

آیتم بندی:

در این قسمت از آموزش هیرو Chaos Knight می خواهیم نگاهی بیندازیم به آیتم های مناسب برای این هیرو و اینکه چه آیتم هایی برای این هیرو در چه شرایطی می تواند مفید باشد.

آیتم های شروع بازی:

Tango:

Tango

Tango

با اینکه هیرو Chaos Knight توانایی Chaos Strike دارد و می تواند با استفاده از آن میزان HP از دست رفته خود را جبران کند ولی تا زمانی که این توانایی را انتخاب نکرده است نیاز به یک منبع برای HP Regeneration خواهد داشت، Tango می تواند این نیاز شما را تامین کند.

Healing Salve:

Healing Salve

Healing Salve

بعضی مواقع در بازی لاینی که در آن بازی می کنید می تواند سخت تر از حد معمول باشد به همین دلیل خرید یک Healing Salve می تواند شما را در لاین نگه دارد تا لول شما نسبت به هیروهای تیم حریف کمتر نباشد.

Enchanted Mango:

Enchanted Mango

Enchanted Mango

هیرو Chaos Knight یکی از هیروهایی است که نیاز بسیار زیادی به Mana دارد و این باعث می شود تا نتواند از توانایی های Chaos Bolt و Reality Rift در اول بازی استفاده کند، خرید یک Enchanted Mango می تواند میزان Mana مورد نیاز شما را تامین کند.

Stout Shield:

Stout Shield

Stout Shield

تمامی هیروهای نزدیک زن که قصد فارم کردن و به دست آوردن گلد در لاین را دارند باید این آیتم را خریداری کنند تا میزان آسیب دریافتی از ضربه های هیروهای تیم حریف و یا کریپ های کاهش پیدا کند.

آیتم های اوایل بازی:

Quelling Blade:

Quelling Blade

Quelling Blade

اگر فکر می کنید که کشتن کریپ های در لاینی که بازی می کنید سخت تر از حد معمول هست می توانید Quelling Blade را خریداری کنید تا این کار برای شما آسان تر شود.

Magic Wand:

Magic Wand

Magic Wand

خرید یک عدد Magic Wand می تواند در مواقع ضروری میزان HP از دست رفته یا Mana مورد نیاز شما را تامین کند.

Boots of Speed:

Boots of Speed

Boots of Speed

این آیتم جزو یکی از آیتم های مهم در بازی DOTA 2 می باشد که اکثر هیروها زمانی که گلد کافی داشته باشند باید آن را خریداری کنند.

آیتم های اواسط بازی:

Power Treads:

Power Treads

Power Treads

خرید Power Treads برای هیرو Chaos Knight به دلیل افزایش سرعت ضربه زدن می تواند برای این هیرو مناسب باشد، در ضمن این آیتم کمی نیاز هیرو Chaos Knight به Mana را برآورده می کند.

Armlet of Mordiggian:

Armlet of Mordiggian

Armlet of Mordiggian

این آیتم یکی از آیتم های جالب برای هیرو Chaos Knight می باشد، قبل از استفاده از توانایی Phantasm باید این آیتم را فعال کنید و پس از آن Illusion های شما این آیتم را به صورت فعال بر روی خود خواهند داشت بدون آینکه از HP آنها مقداری کاهش یابد.

Echo Sabre:

Echo Sabre

Echo Sabre

ترکیب این توانایی و Reality Rift باعث می شود تا هیچ هیرویی نتواند از دست شما فرار کند، در ضمن این توانایی بر روی Illusion های شما نیز قابل استفاده است که باعث می شود تا بتواند آسیب بیشتری در درگیری ها ایجاد کنید.

Blink Dagger:

Blink Dagger

Blink Dagger

اگر در برخی مواقع نیاز دارید تا به هیروهای تیم حریف نزدیک تر شوید ولی به دلایلی نمی توانید می توانید آیتم Blink Dagger را خریداری کنید. این آیتم قابلیت Gank کردن سایر هیروها توسط Chaos Knight را افزایش می دهد.

Shadow Blade:

Shadow Blade

Shadow Blade

آیتم Shadow Blade را می توانید زمانی خریداری کنید که تیم شما نیاز به یک Ganker دارد، این آیتم یک آیتم عالی برای Chaos Knight می باشد ولی در هر شرایطی این آیتم نمی تواند مفید واقع شود.

Heaven’s Halberd:

Heaven's Halberd

Heaven’s Halberd

این آیتم باعث می شود تا هیروهایی که تنها منبع آسیب زدن آنها فیزیکی می باشد نتوانند کار خاصی در درگیری ها انجام دهند، این آیتم به شما Status Resistance می دهد که می تواند در بسیاری از مواقع برای شما موثر باشد.

Drum of Endurance:

Drum of Endurance

Drum of Endurance

افزایش سرعت حرکت و ضربه زدن در درگیری ها مسلما می تواند تاثیر زیادی بر روی شما و هم تیمی هایتان داشته باشد، این آیتم این نیاز شما را تامین می کند در ضمن Mana Regeneration حاصل از این آیتم Mana مورد نیاز شما را تامین می کند.

آیتم های آخر بازی:

Black King Bar:

Black King Bar

Black King Bar

بعضی مواقع هیروهای تیم حریف نمی گذارند تا شما کار اصلی خود را انجام دهید و قبل از استفاده از توانایی Phantasm شما را می کشند، به همین دلیل می توانید آیتم Black King Bar را خریداری کنید تا قبل از کشته شدن کار خود در درگیری ها را انجام دهید.

Manta Style:

Manta Style

Manta Style

افزایش Illusion های شما به ۵ عدد می تواند تشخیص شما از بین Illusion هایتان را سخت تر کند، در ضمن آیتم Manta Style باعث می شود تا سرعت حرکت و ضربه زدن شما افزایش پیدا کند.

Heart of Tarrasque:

Heart of Tarrasque

Heart of Tarrasque

آیتم Heart of Tarrasque باعث می شود تا هیروهای تیم حریف نتوانند شما را از بین Illusion هایتان تشخیص دهند و همچنین میزان HP که به آن نیاز دارید توسط این آیتم تامین می شود.

Assault Cuirass:

Assault Cuirass

Assault Cuirass

افزایش آرمور شما و هم تیمی هایتان و همچنین کاهش میزان آرمور هیروهای تیم حریف می تواند تاثیر زیادی در درگیری ها داشته باشد، افزایش آرمور بر روی Illusion های شما نیز تاثیر خواهد داشت.

Satanic:

Satanic

Satanic

Satanic نیز یکی از آیتم های عالی برای هیرو Chaos Knight می باشد که در کنار توانایی Choas Strike می تواند این هیرو را به میزان زیادی Heal کند.

Eye of Skadi:

Eye of Skadi

Eye of Skadi

این آیتم علاوه بر افزایش میزان Attribute شما باعث می شود تا با هر ضربه میزان سرعت حرکت هیروهای تیم مقابل را کاهش دهید که در ترکیب با توانایی Reality Rift می تواند یک هیرو را از درگیری ها حذف کند.

Silver Edge:

Silver Edge

Silver Edge

هیروهایی که به دلیل داشتن توانایی Passive شما و هم تیمی هایتان را اذیت می کنند به سادگی توسط Silver Edge قابل کنترل هستند و این آیتم توانایی های Passive آنها را غیر فعال می کند.

چه موقع این هیرو را انتخاب نکنیم؟

Abaddon:

Abaddon

Abaddon

هیرو Abaddon می تواند با استفاده از توانایی Aphotic Shield خود هم تیمی های خود را که توسط توانایی Chaos Bolt و Reality Rift این هیرو Stun و یا سرعت حرکتشان آهسته شده است نجات دهد.

در ضمن توانایی Borrowed Time به Abaddon باعث می شود تا هیرو Chaos Knight نتواند کار خاصی بر روی این هیرو انجام دهد.

Tinker:

Tinker

Tinker

زمانی که هیرو Tinker بتواند آیتم Aghanim’s Scepter را خریداری بکند توانایی Laser او بر هیرو Chaos Knight و Illusion های این هیرو اصابت خواهد کرد که باعث می شود Chaos Knight نتواند تاثیر خود را در درگیری ها نشان دهد.

Axe:

Axe

Axe

تا زمانی که هیرو Chaos Knight نتواند آیتم هایی مانند Satanic، Heart of Tarrasque و یا Eye of Skadi را خریداری کند هیرو Axe این هیرو را به شدت اذیت خواهد کرد.

ترکیب توانایی های Berserker’s Call و Counter Helix همراه با آیتم Blade Mail به سادگی Illusion های هیرو Chaos Knight را نابود می کند.

Lion:

Lion

Lion

توانایی Mana Drain هیرو Lion خاصیتی دارد که باعث می شود در صورت استفاده آن بر روی Illusion ها آنها را در همان لحظه نابود کند.، همچنین Talent لول ۲۰ این هیرو اجازه می دهد تا همزمان ۲ هدف برای این توانایی انتخاب شوند، یعنی ۲ عدد از Illusion های این هیرو از بین خواهد رفت.

توانایی Finger of Death نیز در کنار آیتم Aghanim’s Scepter به سادگی می تواند Illusion های این هیرو را نابود کند.

توانایی Hex این هیرو نیز در کنار Talent لول ۲۵ که این توانایی را از یک هدف خاص به یک محیط دایره ای تبدیل می کند باعث می شود که Illusion های Chaos Knight در همان لحظه نابود شوند.

Brewmaster:

Brewmaster

Brewmaster

توانایی Dispel Magic کریپ-هیرو Storm باعث می شود که Illusion های حاصل از توانایی Phantasm آسیب زیادی دریافت کنند که این باعث می شود هیرو Chaos Knight از بین Illusion هایش قابل تشخیص باشد.

Earthshaker:

Earthshaker

Earthshaker

توانایی Echo Slam باعث می شود که به دلیل زیادی بودن Illusion های هیرو Chaos Knight، این هیرو و هم تیمی هایش آسیب زیادی دریافت کنند، اما در صورتی که هیرو Chaos Knight بعضی از آیتم های مورد نیاز خود را بتواند خریداری کند کشتن این هیرو کمی سخت تر خواهد شد.

Enigma:

Enigma

Enigma

توانایی Black Hole این هیرو درکنار توانایی Midnight Pulse باعث می شود که Illusion ها و خود هیرو Chaos Knight نتوانند کار خاصی انجام دهند و این باعث می شود که یکی از هیروها به سادگی از درگیری ها حذف شود.

Jakiro:

Jakiro

Jakiro

توانایی های Jakiro در مقابل Chaos Knight عالی هستند، تمامی توانایی های این هیرو در اوایل و اواخر بازی آسیب زیادی به هیرو Chaos Knight و Illusion های او وارد می کنند.

Lich:

Lich

Lich

توانایی Chan Frost زمانی که توسط آیتم Aghanim’s Scepter تقویت شود باعث خواهد شد تا زمانی که یا هیرو Chaos Knight و یا Illusion های او از بین نرفته اند به او آسیب وارد کند.

Magnus:

Magnus

Magnus

توانایی Reverse Polarity باعث خواهد شد تا تمامی Illusion های هیرو Chaos Knight و همچنین خود این هیرو Stun شوند، توانایی Empower زمانی که بر روی یک هیرو Carry نزدیک زن در برابر Chaos Knight استفاده شود باعث خواهد شد تا آن هیرو به سادگی Chaos Knight و Illusion هایش را نابود کند.

Monkey King:

Monkey King

Monkey King

توانایی Wukong’s Command و Boundless Strike باعث می شود تا هیرو Chaos Knight شانسی در برابر هیرو Monkey King نداشته باشد، در ضمن زمانی که هیرو Chaos Knight تنها باشد به هیچ وجه نمی تواند در برابر هیرو Monkey King به دلیل توانایی Jungo Mastery این هیرو مبارزه کند.

Phantom Lancer:

Phantom Lancer

Phantom Lancer

توانایی های Phantom Lancer به گونه ای هستند که باعث می شوند این هیرو هم به سادگی از دست Chaos Knight فرار کند و هم اینکه در درگیری ها به راحتی برای این هیرو مشکل ایجاد کند.

Omniknight:

Omniknight

Omniknight

با توجه به اینکه Chaos Knight تنها می تواند آسیب فیزیکی زیادی وارد کند بنابراین هیرو Omniknight می تواند با استفاده از توانایی Guardian Angel هم تیمی های خود را در درگیری ها حفظ کند.

توانایی Purification نیز می تواند در صورتی که هم تیمی های Omniknight توسط Illusion های Chaos Knight محاصره شده اند آنها ها را Heal کند و به Chaos Knight آسیب بزند.

Pugna:

Pugna

Pugna

توانایی Aghanim’s Scepter زمانی که برای Pugna خریداری شود باعث می شود تا این هیرو بتواند از توانایی Life Drain خود هر زمانی که بخواهد استفاده کند.

این توانایی زمانی که بر روی Illusion ها استفاده شود باعث می شود که در همان لحظه آنها نابود شوند بنابراین هیرویی مانند Chaos Knight نمی تواند درمقابل این هیرو کار انجام دهد.

Sand King:

Sand King

Sand King

توانایی Epicenter در درگیری ها آسیب زیادی به Chaos Knight و Illusion هایش وارد می کند، این باعث می شود تا هیرو Sand King تاثیر زیادی در درگیری ها داشته باشد.

Sven:

Sven

Sven

توانایی God’s Strength و Great Cleave باعث می شود تا هیرو Sven بتواند به سادگی هم هیرو Chaos Knight و هم Illusion هایش را از میان بردارد.

Tidehunter:

Tidehunter

Tidehunter

توانایی Ravage این هیرو می تواند به سادگی تمامی Illusion های هیرو Chaos Knight و خود او را Stun کند، توانایی Anchor Smash نیز باعث می شود تا میزان آسیب تمامی Illusion های هیرو Chaos Knight و خود او کمتر شود.

Winter Wyvern:

Winter Wyvern

Winter Wyvern

توانایی Winter Curse یکی از بهترین توانایی ها در مقابل Illusion های هیرو Chaos Knight می باشد، این توانایی زمانی که بر روی یکی از هم تیمی های Chaos Knight استفاده شود به سادگی او را از درگیری ها حذف خواهد کرد.

Witch Doctor:

Witch Doctor

Witch Doctor

توانایی Death Ward در کنار آیتم Aghanim’s Scepter به سادگی می تواند Illusion های این هیرو و خود او را از بین بردارد، در ضمن توانایی Maledict نیز در برابر هیرو Chaos Knight موثر می باشد.

هیروهای Ember Spirit و Phoenix به دلیل داشتن توانایی هایی که به همه افراد در منطقه آسیب وارد می کنند و همچنین آیتم Shiva’s Guard می تواند در برابر Illusion های هیرو Chaos Knight عالی باشد.

چه موقع این هیرو را انتخاب کنیم؟

Bane:

Bane

Bane

هیچ کدام از توانایی های Bane در مقابل Illusion های هیرو Chaos Knight خوب نیستند و این باعث می شود تا هیرویی مانند Bane نتواند کاری در مقابل این گونه هیروها انجام دهد.

Bounty Hunter:

Bounty Hunter

Bounty Hunter

توانایی Phantasm باعث Dispel شدن توانایی Track می شود که این باعث می شود تشخیص Chaos Knight اصلی سخت تر باشد، در ضمن هیرو Bounty Hunter جزو هیروهایی است که میزان HP کمی دارند و به سادگی می میرند.

Disruptor:

Disruptor

Disruptor

توانایی Phantasm می تواند توانایی Thunder Strike را Dispel کند و همچنین می توانید با استفاده از این توانایی به Glimpse جا خالی دهید، هیرو Disruptor به دلیل نداشتن مکانیزم فرار یک هیرو ضعیف در برابر Chaos Knight می باشد.

Lone Druid:

Lone Druid

Lone Druid

هیرو Lone Druid نمی تواند در مقابل Illusion ها و خود هیرو Chaos Knight مقاومت کند، توانایی Reality Rift اجازه می دهد تا با نادیده گرفتن خرس هیرو Lone Druid، به او نزدیک شوید و او را از درگیری ها حذف کنید.

Pudge:

Pudge

Pudge

Illusion های توانایی Phantasm باعث می شود تا هیرو Pudge نتواند از توانایی های Meat Hook و Dismember خود استفاده کند، در ضمن هیرو Pudge یک هدف ساده در برابر توانایی های Chaos Knight می باشد.

Rubick:

Rubick

Rubick

توانایی Fade Bolt که یک باف منفی بر روی هیروها و کریپ های ایجاد می کند به سادگی توسط توانایی Phantasm هیرو Chaos Knight از بین می رود، در ضمن هیرو Rubick هیچ مکانیزم فراری ندارد و هیرو Chaos Knight به سادگی می تواند این هیرو را تعقیب کند.

Silencer:

Silencer

Silencer

توانایی های Silencer اکثرا در برابر هیروهایی مفید هستند که از توانایی های خود به دفعات زیادی استفاده می کنند، هیرو Chaos Knight در اکثر مواقع بر روی آسیب فیزیکی خود تمرکز می کند بنابراین Silcencer نمی تواند کار زیادی در برابر این هیرو انجام دهد.

Slark:

Slark

Slark

هیرو Slark قدرت کافی برای مقابله با هیرو Chaos Knight را ندارد، قبل از اینکه Slark بتواند هیرو Chaos Knight را از بین Illusion های او تشخیص بدهد، Chaos Knight می تواند او را از درگیری ها حذف کند.

Techies:

Techies

Techies

Illusion های هیرو Chaos Knight را می توانید برای پیدا کردن Proximity Mine ها و یا Statis Strap ها استفاده کنید باعث می شود زحمت هیرو Techies به هدر برود.

Ursa:

Ursa

Ursa

Ursa تنها در برابر هیروهایی خوب است که تنها باشند، پیدا کردن هیرو Chaos Knight اصلی برای Ursa سخت خواهد بود، در ضمن Stun توانایی Chaos Bolt می تواند زمان مفید توانایی Enrage هیرو Ursa را به هدر دهد.

Viper:

Viper

Viper

توانایی های هیرو Viper هیچ کدام در برابر Chaos Knight خوب نیستند، هیرو Chaos Knight به سادگی می تواند هیرو Viper را از درگیری ها حذف کند.

هیروهای Crystal Maiden و Keeper of the Light می تواند Mana مورد نیاز Chaos Knight را تامین کنند، هیرو Chaos Knight یکی از هیروهایی است که از لحاظ Intelligence ضعیف می باشد به همین دلیل استفاده از توانایی های او باید با دقت بیشتری انجام گیرد.

همان طور که در قسمت های اولیه آموزش هیرو Chaos Knight گفتیم توانایی های این هیرو قابلیت شدن این هیرو به یک هیرو Ganker و Support را نیز دارند، پس اگر به نظرتان هیرویی مانند Chaos Knight می تواند نیاز شما را در این موقعیت ها بر آورده کند می تواند از او استفاده کنید.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات