اطلاعات جدید بازی Roller Champions

اطلاعات جدید بازی Roller Champions

احمد هاتفی ۰۹ خرداد ۱۳۹۸ نظرات

Roller Champions گویا اثر جدید کمپانی یوبیسافت می باشد که چندی پیش لو رفت و حال اطلاعات جدیدی از آن فاش شده است. با گیمر همراه باشید.

 

اطلاعات جدید بازی Roller Champions

یوبیسافت معمولا همیشه قبل از این که رسما به معرفی بازی هایش بپردازد اطلاعاتی از آثارش لو می رود! حال در جدیدترین اخبار این کمپانی شاهد فاش شدن اطلاعات بیشتری از بازی Roller Champions هستیم.

بنا بر اطلاعاتی که یکی از کاربران وبسایت ResetEra منتشر کرده است، بازی Roller Champions عنوانی کارتونی و مهیج است که قرار است کاربر را به دل ورزشی جذابی بنام «رولر دربی» ببرد.

Roller Champions از ورزش رولر دربی الهام گرفته است

Roller Champions از ورزش رولر دربی الهام گرفته است

با توجه به حس و حال بازی Roller Champions، بسیاری آن را به عناوین Rocket League ،Fortnite و ARMS شباهت داده و اعلام شده است که این عنوان در بخش چندنفره جریان خواهد داشت که طی آن کاربران باید دور پیست ورزشی به رقابت باهمدیگر بپردازند.


بیشتر بدانید: بازی جدید Ubisoft لو رفت


شایعه شده است که یک ویدیوی کوتاه هم از بازی لو رفته که در آن برخی جزییات از محیط بازی مانند یک استیج ساحلی و استیجی به‌ نام Mexico Arena برای رقابت به‌ چشم می‌ خورد.

فعلا گیم پلی و تریلری از بازی Roller Champions به بیرون درز نکرده اما قبل این شاهد انتشار تصاویری از لوگو و درون بازی بوده ایم.

Roller Champions با موتور بازی سازی Unity ساخته می شود

Roller Champions با موتور بازی سازی Unity ساخته می شود

بنا به اطلاعات لو رفته، بازی Roller Champions دارای دو حالت Price و Flick می باشد که هدف‌ گیری از هرچیزی مهم‌ تر بوده و برای امتیازگیری ملاک است.

از آنجایی که بازی کاملا چندنفره می باشد اعلام شده است که در بازی شاهد بخش هایی همچون جدول امتیازات (Leaderboard) و مسابقات رده بندی و کاستوم (Ranked) خواهیم بود.


بیشتر بدانید: سرویس Ubisoft Pass لو رفت


با توجه به تصویری که از این بازی منتشر شده و بازیکنان را با لباس های مختلف مشاهده می کنیم، احتمالا این عنوان دارای فروشگاه برای شخصی سازی شخصیت های درون بازی خواهد بود و همچنین خریدهای درون برنامه ای برای آن تعبیه شده اند.

Roller Champions برای پلتفرم PC تایید شده است

Roller Champions برای پلتفرم PC تایید شده است

انتشار بازی Roller Champions برای پلتفرم PC تایید شده ولی مشخص نیست که آیا برای کنسول های Xbox One و PS4 هم منتشر خواهد شد یا خیر.

در ساخت این اثر از موتور بازی سازی Unity استفاده شده است و فعلا استودیو توسعه دهنده مشخص نمی باشد.

باید تا نمایشگاه E3 2019 و کنفرانس یوبیسافت منتظر بمانیم و ببینم آیا این اطلاعات تایید خواهند شد و اگر تایید شوند احتمالا بازی Roller Champions یکی از عناوین AAA یوبیسافت باشد که برای امسال قول داده است.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات