آموزش و معرفی هیروهای بازی DOTA 2؛ هیرو Broodmother

آموزش و معرفی هیروهای بازی DOTA 2؛ هیرو Broodmother

پیمان ادیب ۱۶ آبان ۱۳۹۸ نظرات

هیروهای Pusher در DOTA 2 نقش بزرگی دارند و Broodmother یکی از آن هاست. با گیمر همراه آموزش هیرو Broodmother باشید.

 

آموزش و معرفی هیروهای بازی DOTA 2؛ هیرو Broodmother

هیروها در بازی DOTA 2 نقش های زیادی دارند، بعضی از هیروهای Carry هستند و در آخر بازی می توانند تاثیر اصلی خود را نشان دهند، هیروهایی نیز وجود دارند که نقش کمکی دارند که به آنها Support می گویند.

ولی بعضی از هیروها نیز هستند که نقش اصلی آنها در بازی Push دادن و خراب کردن سازه های تیم مقابل و یا ایجاد فضا برای Carry و هم تیمی هایش است تا بتوانند آیتم های مورد نیاز خود را بدست آورند و یا برای یک Gank تیمی برنامه ریزی کنند.

هیرو Broodmother مسلما یکی از بهترین هیروهای Pusher در بازی DOTA 2 می باشد که می تواند در صورتی که شرایط مهیا باشد زیر ۱۰ دقیقه ۲ تا از Tower های تیم مقابلش را نابود کند.

آموزش و یادگیری هیرو Broodmother ساده است ولی مانند بقیه هیروها به زمان احتیاج دارد تا شما بتوانید این هیرو را به بهترین صورت بازی کنید.

مجموعه مقالات آموزش و معرفی هیروهای بازی DOTA 2:

آموزش و معرفی هیرو های بازی DOTA 2 هیرو Broodmother

آموزش و معرفی هیرو های بازی DOTA 2 هیرو Broodmother

هیرو Broodmother جزو هیروهای Agility و نزدیک زن می باشد که به دلیل توانایی هایی که دارد یک هیرو Pusher عالی است، این هیرو در صورتی که شرایط مهیا باشد و هیروهای تیم مقابل توانایی های او را خنثی نکنند می توانند تاثیر بسیار زیادی در بازی داشته باشد.

یکی از توانایی های هیرو Broodmother حالت Passive دارد که در درگیری ها به شما خواهد کرد و دیگر توانایی های او را باید با دقت در درگیری های تیمی و Push دادن استفاده کنید.

هیرو Broodmother را در اکثر مواقع به عنوان هیرو Mid بازی می کنند، در صورتی که هیرو مقابل Broodmother مشکلی برای او و عنکبوت های کوچکش ایجاد نکند این هیرو به سادگی می تواند در لاین Mid برنده شود و نظم بازی تیم مقابل را به هم بزند.

توانایی ها (Spells):

Spawn of Spiderlings:

Spawn of Spiderlings

Spawn of Spiderlings

هیرو Broodmother با استفاده از این توانایی عنکبوت هایی کوچک تر از خود تولید کند که هر کدام از آنها آسیب و میزان HP مخصوص به خود را دارند، طرز استفاده از این توانایی بدین گونه است که هر کریپ و یا هیرویی که مقدار HP کمی داشته باشد و شانس کشته شدن داشته باشد را با استفاده از این توانایی مورد هدف قرار می دهید.

لحظه استفاده از توانایی Spawn Spiderlings

لحظه استفاده از توانایی Spawn Spiderlings

دلیل این کار این است که استفاده از این توانایی بر روی یک کریپ و یا هیرو یک باف منفی به مدت زمان ۲ ثانیه و همچنین آسیب Magical وارد می کند، اگر در مدت زمانی که این باف منفی بر رویشان باشد کشته شوند، عنکبوت های کوچک تر متولد خواهند شد.

این عنکبوت ها یکی از عواملی هستند که سرعت فارم و همچنین Push دادن هیرو Broodmother را سریع تر می کنند، شما می تواند با استفاده از این عنکبوت های کوچک تر به سادگی لاین خود را Push دهید و Tower های همان لاین را به سرعت نابود کنید.

ایجاد عنکبوت های کوچک از کشته شدن کریپ

ایجاد عنکبوت های کوچک از کشته شدن کریپ

مدت زمان عمر این عنکبوت ها ۱ دقیقه است، بنابراین باید بتوانید در این زمان حداکثر استفاده را از این عنکبوت های بکنید، این توانایی از آیتم Black King Bar رد نمی شود و توسط Linken’s Sphere بلاک می گردد.

باف منفی این توانایی دارای حالت Basic Dispel می باشد.

SpinWeb:

SpinWeb

SpinWeb

این توانایی در یک محیط دایره ای شکل تارهای عنکبوت را ایجاد می کند، این تارها خواص مثبتی برای Broodmother و عنکبوت هایش دارند.

زمانی که Broodmother و عنکبوت های کوچکش در این تار قرار می گیرند به صورت Passive میزان سرعت حرکت و HP Regeneration آنها افزایش می یابد، تعداد این Spin Web ها محدود است ولی پس از مدت زمانی می توانید دوباره از آنها استفاده کنید.

نمایش توانایی Spin Web

نمایش توانایی Spin Web

اگر میزان مشخص شده برای استفاده کردن از این توانایی از حد مشخص عبور کند، قدیمی ترین Spin Wen نبود می شود و Spin Web جدید ایجاد خواهد شد.

نابود شدن Spin Web ها در حالت عادی به عهده خودتان است و شما تنها کسی هستید که می توانید آنها را نابود کنید، این توانایی غیر قابل Dispel شدن می باشد.

Incapacitating Bite:

Incapacitating Bite

Incapacitating Bite

هیرو Broodmother زمانی که به یک کریپ یا هیرو ضربه می زند، یک باف منفی در آن هدف ایجاد می کند که باعث می شود میزان سرعت حرکت آن کاهش بیابد و همچنین درصدی برای برخورد نکردن ضربه های آن کریپ یا هیرو بوجود می آید.

مدت زمان این باف منفی ۲ ثانیه می باشد، این توانایی در اکثر مواقع می تواند در درگیری های تیمی به شما کمک کند تا ضربه های هیروهای تیم مقابل به شما برخورد نکند.

تاثیر توانایی Incapacitating Bite بر روی هیرو Axe

تاثیر توانایی Incapacitating Bite بر روی هیرو Axe

همچنین این توانایی در لاین Mid باعث می شود تا اگر هیرویی که جلوی شما بازی می کند نتواند به خوبی شما بازی کند و یا توانایی های شما را خنثی کند، نتواند جلو شما دوام بیاورد و کشته شود.

این توانایی توسط Illusion های شما قابل استفاده است، این توانایی از آیتم Black King Bar فعال عبور نمی کند و همچنین توسط Silver Edge غیر فعال می گردد.

این توانایی دارای حالت Basic Dispel می باشد.

Insatiable Hunger:

Insatiable Hunger

Insatiable Hunger

این توانایی یک باف مثبت به هیرو Broodmother می دهد که به وسیله آن این هیرو آسیب فیزیکی بیشتر می تواند وارد کند و همچنین قابلیت Lifesteal به این هیرو اضافه می شود.

Lifesteal توانایی Instaiable Hunger و تغییر انیمیشن هیرو Broodmother

Lifesteal توانایی Instaiable Hunger و تغییر انیمیشن هیرو Broodmother

این باف مثبت غیر قابل Dispel شدن می باشد و نمی توان به وسیله ضربه زدن به سازه های درون بازی Heal دریافت کرد.

Destroy Spin Web:

Destroy Spin Web

Destroy Spin Web

این توانایی زمانی ظاهر می شود که یکی از Spin Web های خود را انتخاب کنید، انتخاب کردن Spin Web به وسیله وسط دایره ی این توانایی قابل انجام است و شما می توانید پس از انتخاب، آن Spin Web را با استفاده از این توانایی حذف کنید.

Poison Sting:

Poison Sting

Poison Sting

این توانایی به عنکبوت های کوچک شما مربوط می شود، این توانایی باعث می شود تا یک باف منفی بر روی کریپ یا هیرویی که عنکبون کوچک ضربه می زند بوجود بیاید که باعث می شود هر ثانیه آسیب Magical دریافت کنند و سرعت حرکتشان آهسته تر شود.

باف منفی این توانایی قابل Dispel شدن و از نوع Basic Dispel می باشد، در ضمن مدت زمان باف منفی برای هیروها ۲ ثانیه و کریپ ها ۶ ثانیه می باشد.

Spawn Spiderrite:

Spawn Spiderrite

Spawn Spiderrite

با هر ضربه ای که عنکبوت های کوچک می زنند یک باف منفی دیگر نیز ایجاد می شود، این باف منفی باعث می شود تا اگر کریپ یا هیرویی در لحظه ای در حال مرگ است این باف منفی را داشته باشد پس از کشته شدن یک عنکبوت کوچک تر متولد می شود.

زمان عمر این عنکلوت های ۱ دقیقه می باشد که می توانید در این مدت زمان برای Push دادن و یا فارم کردن برای بدست آوردن عنکبوت های بیشتر استفاده کنید.

تاثیر آیتم Aghanim بر روی این هیرو:

آیتم Aghanim’s Scepter میزان Spin Web هایی که می توانید استفاده کنید را افزایش می دهد و در لحظه خرید ۱۰ عدد Spin Web در اختیار شما قرار می دهد.

در ضمن این توانایی میزان سرعت هیرو Broodmother را در Spin Web ها افزایش می دهد و باعث می شود این هیرو بتواند بیشتر از سرعت ۵۵۰ (بیشترین سرعت ممکن در بازی) در این تار های حرکت کند.

استعدادها (Talents):

Talent های هیرو Broodmother

Talent های هیرو Broodmother

 

در لول ۱۰ شما می توانید توانایی اول خود را قوی تر کنید که باعث می شود سرعت فارم شما افزایش پیدا کنید، در ضمن انتخاب سمت چپ نیز باعث می شود تا میزان HP شما بیشتر شود.

هر دو این انتخاب ها خوب هستند ولی چون هیرو Broodmother میزان HP کمی دارد انتخاب Talent سمت چپ می تواند مفید تر باشد.

در لول ۱۵ دو انتخاب عالی برای شما وجود دارد، Talent های لول ۱۵ هر دو عالی هستند و باعث می شود هیرو شما بسیار موثرتر باشد، Talent سمت راست Cooldown تمامی توانایی و آیتم های شما را ۲۰ درصد کمتر می کند و دیگری به میزان ۲۰ عدد Agility بیشتر در اختیار شما قرار می دهد.

انتخاب Talent مناسب در لول ۱۵ کمی مشکل است ولی شما می توانید بنابر شرایط بازی  و اینکه کدام یک الآن و در آینده به درد شما خواهد خورد یکی را انتخاب کنید.

در لول ۲۰ شما باید از بین افزایش قدرت خودتان و یا عنکبوت هایتان یکی را انتخاب کنید، با توجه به اینکه تا لول ۲۰ هیرو Broodmother کار اصلی خود را که Push دادن می باشد انجام داده است افزایش آسیب عنکبوت های کوچک تر کمی حالت ریسکی دارد ولی این Talent نسبت به چیزی که می گوییم بسیار قوی تر می باشد.

بنابر شرایط بازی و اینکه آیا تیم مقابل می تواند عنکبوت های کوچک شما را نابود کند یا نه می توانید یکی از Talent ها را بسته به شرایط بازی انتخاب کنید.

Talent های لول ۲۵ همانند لول ۲۰ هستند و باید از بین افزایش میزان HP عنکبوت هایتان و افزایش میزان آسیب و lifesteal توانایی Insatiable Hunger یکی را انتخاب کنید.

دو Talent لول ۲۰ و ۲۵ به هم مربوط هستند و شما باید با توجه به انتخابتان در لول ۲۰ این انتخاب را انجام دهید.

آیتم بندی:

آموزش آیتم بندی هیرو Broodmother آسان است ولی باید توجه داشت که بعضی آیتم ها در زمان های خاصی لازم هستند و بعضی دیگر را نمی تواند هر موقعی خریداری کرد.

آیتم های شروع بازی:

Tango:

Tango

Tango

با اینکه توانایی Spin Web به شما در لاینی که بازی می کنید HP Regeneration می دهد ولی خرید یک عدد Tango و یا قرض گرفتن یک و یا دو عدد از این آیتم می تواند شما را در لاین Mid کمک کند.

Healing Salve:

Healing Salve

Healing Salve

معمولا بعضی اوقات پیش می آید که هیرویی مانند Broodmother به یک منبع بهتر برای کامل کردن HP خود نیاز دارد، در صورتی که فکر می کنید هیروی مقابل شما برای شما مشکل ایجاد خواهد کرد می توانید یک Healing Salve در اول بازی بخرید.

Enchanted Mango:

Enchanted Mango

Enchanted Mango

هیرو Broodmother در اول بازی نیاز به Mana دارد تا بتواند از توانایی Spin Web و Spawn Spiderlings خود استفاده کند، Enchanted Mango این نیاز را برای مدت کوتاهی برطرف می کند.

Clarity:

Clarity

Clarity

زمانی که هیرو Broodmother لاین را ترک می کند تا در جنگل های طرف خود و یا تیم مقابل فارم کند نیاز به این آیتم دارد تا بتواند Mana مورد نیاز خود را از این طریق فراهم کند.

Iron Branch:

Iron Branch

Iron Branch

خرید این آیتم در اول بازی برای هیرویی مانند Brood خوب است و بعدا می توانید این آیتم را تبدیل به Magic Wand کنید، ولی می توانید با مصرف Tango از طریق این آیتم زمان HP Regeneration را افزایش دهید.

Quelling Blade:

Quelling Blade

Quelling Blade

هیروهای نزدیک زنی که قصد دارند فارم کنند باید در اول بازی این آیتم را خریداری کنند، این آیتم اهمیت زیادی دارد و تاثیر زیادی در فارم کردن شما خواهد گذاشت.

آیتم های اوایل بازی:

Soul Ring:

Soul Ring

Soul Ring

این آیتم علاوه بر HP Regeneration که دارد در هر بار استفاده به مدت زمان محدود Mana می دهد و از HP شما می کاهد، چون هیرو Broodmother می تواند در تارهایی که در نقشه ایجاد می کند HP خود را فراهم کند در نتیجه این آیتم می تواند یکی از نیاز های اصلی Broodmother را تا اواخر بازی برطرف کند.

Magic Wand:

Magic Wand

Magic Wand

وجود یک آیتم دفاعی مانند Magic Wand می تواند در بعضی مواقع جان شما را نجات دهد و همچنین این آیتم در برابر هیروهایی که از توانایی های خود زیاد استفاده می کنند نیز عالی است.

Medallion of Courage:

Medallion of Courage

Medallion of Courage

این آیتم باعث کاهش آرمور می شود که می توانید به وسله این آیتم هم سریع تر فارم کنید و هم اینکه هیروهای تیم مقابل را به سادگی از درگیری ها حذف کنید.

کاهش آرمور باعث می شود تا عنکبوت های کوچک قدرت بسیار بیشتری نسبت به قبل داشته باشند.

آیتم های اواسط بازی:

Hand of Midas:

Hand of Midas

Hand of Midas

هیرو Broodmother باید سعی کند تا از لحاط لول از بقیه هیرو ها جلو باشد، این بدین معنی است که این هیرو قادر خواهد بود تا Tower ها را به سادگی نابود کند و تاثیر زیادی در درگیری های تیمی داشته باشد.

خرید این آیتم برای این هیرو مناسب است ولی در بعضی شرایط مانند زمانی که از بازی عقب هستید شاید درست نباشد.

Vladmir’s Offering:

Vladmir's Offering

Vladmir’s Offering

این آیتم به شما و عنکبوت هایتان Armor می دهد، همچنین Mana Regeneration و Lifesteal این آیتم نیز عالی است و سرعت فارم کردن و Push دادن لاین ها را بیشتر می کند.

Diffusal Blade:

Diffusal Blade

Diffusal Blade

بعضی مواقع تعقیب هیروهای کار سختی است ولی آیتم Diffusal Blade باعث می شود تا هیروهایی که به سادگی می میرند یک طعمه ساده برای شما باشند.

Desolator:

Desolator

Desolator

کاهش آرمور و افزایش میزان آسیب شما می تواند در نابود کردن Tower ها و یا کشتن سایر هیروها تاثیر زیادی داشته باشد، خرید این آیتم در بعضی مواقع ضروری است و باعث می شود هم سرعت فارم شما افزایش پیدا کند و هم اینکه بتواند سازه های تیم مقابل را به راحتی نابود کنید.

Aghanim’s Scepter:

Aghanim's Scepter

Aghanim’s Scepter

یکی از آیتم های مهمی که باید برای این هیرو بخرید Aghanim’s Scepter می باشد، اگر دقت کرده باشد در قسمت آیتم های اوایل بازی به شما چیزی درباره Boots نگفتیم، این بدین دلیل است که این هیرو زمانی که بتواند آیتم Aghanim’s Scepter را خریداری کند از یک آیتم Boots تاثیرش بسیار بیشتر خواهد بود.

Solar Crest:

Solar Crest

Solar Crest

کاهش آرمور بدین معنا است که عنکبوت های کوچک شما می توانند آسیب بیشتری وارد کنند، یکی از بهترین آیتم ها برای Broodmother همین آیتم می باشد که باعث می شود در درگیری های تیمی تاثیر زیادی داشته باشد.

Black King Bar:

Black King Bar

Black King Bar

اگر هیروهای تیم مقابل به گونه ای هستند که توانایی هایشان شما را اذیت می کنند می توانید این آیتم را خریداری کنید و در درگیری ها روی هدف اصلی خود تمرکز کنید.

آیتم های آخر بازی:

Assault Cuirass:

Assault Cuirass

Assault Cuirass

این آیتم باعث افزایش آرمور شما و هم تیمی هایتان و همچنین کاهش آرمور تیم حریف می شود، این آیتم یک آیتم تیمی می باشد که به شما هم در درگیری ها و هم در Push دادن کمک بسیاری می کند.

Butterfly:

Butterfly

Butterfly

اکثر هیروهای گروه Agility در صورتی که نقش Carry را در بازی داشته باشند در اکثر مواقع باید این آیتم را خریداری کنند تا بتوانند آسیب بیشتری در درگیری ها داشته باشند.

Nullifier:

Nullifier

Nullifier

اگر هیروهای تیم مقابل آیتم هایی دارند که به وسیله آنها برای شما مشکل ایجاد می کنند می توانید این آیتم را خریداری کنید تا در مقابل اینگونه هیروها مقاوم باشید.

Bloodthorn:

Bloodthorn

Bloodthorn

ترکیب این آیتم با ضربه های شما و تعداد زیادی از عنکبوت های کوچکتان باعث خواهد شد تا هر هدفی که باف منفی این آیتم را دریافت می کند به سادگی بمیرد و هدفی ساده برای شما و عنکبوت های ریزتان باشد.

Pipe of Insight:

Pipe of Insight

Pipe of Insight

در بعضی مواقع هیروهایی وجود دارند که از لحاظ آسیب Magical شما و عنکبوت هایتان را اذیت می کنند، خرید این آیتم می تواند کمی از آسیب این گونه هیروها را کاهش دهد تا شما بتوانید تاثیر واقعی خود را نشان دهید.

Radiance:

Radiance

Radiance

با توجه به اینکه Broodmother در وسط درگیری ها حضور دارد و از طرف هم تیمی های خود حمایت می شود، آسیب حاصل از این آیتم می تواند تاثیر زیادی در درگیری ها برای شما ایجاد کند.

Abyssal Blade:

Abyssal Blade

Abyssal Blade

آیتم Abyssal Blade نیز برای تمامی هیروهای نزدیک زن که نقش Carry را بازی کمی کنند عالی است و باعث می شود بتوانید هیروهای تیم مقابل را به راحتی کنترل کنید.

چه موقع این هیرو را انتخاب نکنیم؟

Alchemist:

Alchemist

Alchemist

توانایی Greevil’s Greed باعث می شود تا به ازای هر عنکبوتی که توسط هیرو Alchemist کشته می شود گلد اضافی به این هیرو برسد، در ضمن توانایی توانایی Acid Spray این هیرو باعث می شود تا عنکبوت های کوچک هر ثانیه آسیب دریافت کنند که این باز به نفع هیرو Alchemist خواهد بود.

Axe:

Axe

Axe

توانایی Counter Helix هیرو Axe به سادگی می تواند عنکبوت های کوچک Broodmother را از بین ببرد، در واقع یکی از توانایی هیرو Broodmother بدون استفاده باقی می ماند.

Bristleback:

Bristleback

Bristleback

توانایی Quill Spray این هیرو به سادگی قادر است تا عنکبوت های کوچک را نابود کند، در ضمن هیرو Broodmother هیچ شانسی در برابر Bristleback نخواهد داشت.

Dark Seer:

Dark Seer

Dark Seer

هیرو Dark Seer می تواند به سادگی توسط توانایی Ion Shell عنکبوت های کوچک را از بین ببرد، هیرو Broodmother نخواهد توانست تا در برابر این توانایی هیرو Dark Seer عنکبوت های کوچک تولید کند و آن ها را برای فارم کردن استفاده کند.

Dragon Knight:

Dragon Knight

Dragon Knight

توانایی Breath Fire باعث می شود تا آسیب کلی Broodmother و عنکبوت هایش کاهش یابد، در ضمن توانایی Elder Dragon From زمانی که به لول ۲ برسد دارای حالت Splash خواهد بود که بر روی عنکبوت های کوچک نیز تاثیر خواهد داشت.

Earthshaker:

Earthshake

Earthshake

هیرو Earthshaker بدترین کابوس Broodmother می باشد، توانایی Echo Slam این هیرو به تنهایی می تواند در صورت حضور تعداد زیادی از عنکبوت ها در یک حرکت Broodmother را به کشتن دهد، در درگیری های تیمی نیز حضور عنکبوت های زیاد در برابر تیمی که Earthshaker دارد اصلا توصیه نمی شود.

Elder Titan:

Elder Titan

Elder Titan

تمامی توانایی های Elder Titan در برابر Broodmother خوب هستند و این هیرو می تواند در حضور هم تیمی های خود این هیرو را در جای خود قفل کند تا هم تیمی هایش هیرو Broodmother و یا عنکبوت های او را از کار بیندازند.

Ember Spirit:

Ember Spirit

Ember Spirit

هیرو Ember دارای توانایی Flame Guard می باشد که باعث می شود در محوطه نزدیک به این هیرو آسیب Magical به دشمنانش وارد شود، در ضمن این هیرو علاقه خاصی به خرید آیتمی مانند Maelstrom دارد، این آیتم باعث می شود تا عنکبوت های کوچک Broodmother به سادگی بمیرند و این هیرو نتواند تاثیر خود را در بازی نشان دهد.

Kunkka:

Kunkka

Kunkka

توانایی Tidebringer به Kunkka این اجازه را می دهد تا در یک ضربه از شر عنکبوت های کوچک Broodmother خلاص شود.

Legion Commander:

Legion Commander

Legion Commander

توانایی Overwhelming Odds به گونه ای است که هر چه تعداد بیشتر باشد آسیب بیشتری وارد می کند، در نتیجه در صورت حضور عنکبوت های کوچک زیاد این توانایی خواهد توانست تا آسیب جدی به Broodmother و عنکبوت های کوچکش وارد کند.

Lina:

Lina

Lina

ترکیب دو توانایی Dragon Slave و Light Strike Array به سادگی می تواند عنکبوت های کوچک Broodmother را از بین ببرد.

Mars:

Mars

Mars

توانایی God’s Rebuke قادر است تا در اکثر مواقع عنکبوت های کوچک Broodmother را از بین ببرد، در ضمن توانایی Arena of Blood می تواند برای مدت زمان زیادی Broodmother را در یک مکان خاص نگه دارد و از فرار کردن او جلوگیری کند.

Meepo:

Meepo

Meepo

هیرو Broodmother هیچ شانسی در برابر Meepo ندارد، Meepo می تواند با استفاده از توانایی Poof خود به سادگی عنکبوت های کوچک را از بین ببرد و درضمن به دلیل اینکه تعداد زیادی از Meepo ها در برابر Broodmother وجود دارند هیرو Broodmother نمی تواند در برابر او مقاومت کند.

Necrophos:

Necrophos

Necrophos

هیرو Necrophos به دلیل توانایی Death Pulse خود می تواند عنکبوت های کوچک را به سادگی از بین ببرد در ضمن برای هر عنکبوتی که Necrophos می کشد توانایی Heartstopper Aura به او Mana Regeneration و HP Regeneration می دهد.

Pangolier:

Pangolier

Pangolier

توانایی Swashbuckle به گونه ای است که می تواند عنکبوت های کوچک را به سادگی از میان بردارد، همچنین این هیرو می تواند به وسیله توانایی Rolling Thunder در درگیری ها تهدیدی برای هیرو Broodmohther و هم تیمی هایش باشد.

Sand King:

Sand King

Sand King

توانایی Sand Strom به سادگی می تواند عنکبوت های کوچک را از میان بردارد و همچنین توانایی Burrowstrike می تواند در درگیری ها هیرو Broomother را Stun کند و یک موقعیت برای کشتن این هیرو فراهم کند.

Shadow Fiend:

Shadow Fiend

Shadow Fiend

توانایی Shadowraze این هیرو قادر است تا به سادگی از شر عنکبوت های کوچک خلاص شود، در ضمن چون هیرو Shadow Fiend عادت دارد تا آیتم Black King Bar را خریداری کند در نتیجه باف منفی توانایی Incapacitating Bite بر روی این هیرو تاثیر نخواهد داشت.

Storm Spirit:

Storm Spirit

Storm Spirit

توانایی Ball Lightning و Electric Vortex به سادگی می تواند هیرو Broodmother را در لحظه فرار کردن بگیرد و از موقعیت بدست آمده هم تیمی هایش استفاده کنند تا این هیرو را از پا در آورند.

Sven:

Sven

Sven

توانایی Great Cleave باعث می شود تا عنکبوت های کوچک بسیار زود تر از موعد بمیرند و با توجه به اینکه هیرو Sven در اکثر مواقع آیتم Black King Bar را خریداری می کند به سادگی می تواند در برابر Broodmother مقاومت کند.

Tidehunter:

Tidehunter

Tidehunter

توانایی Anchor Smash باعث می شود تا عنکبوت های کوچکی که Broodmother دارد به سادگی از بین بروند و تنها خود هیرو Broodmother قابل مشاهده باشد.

Timbersaw:

Timbersaw

Timbersaw

توانایی Reactive Armor این هیرو باعث می شود تا Broodmother شانسی برای کشتن این هیرو نداشته باشد، در ضمن توانایی های این هیرو به گونه ای هستند که در صورتی که عنکبوت های کوچک به او نزدیک شوند به سادگی می تواند آنها را از میان بردارد.

چه موقع این هیرو را انتخاب کنیم؟

Chen:

Chen

Chen

هیرو Chen هیچ راه فراری در برابر Broodmother و عنکبوت هایش ندارد، این هیرو یک طعمه ساده در درگیری ها برای Broodmother خواهد بود.

Drow Ranger:

Drow Ranger

Drow Ranger

هیرو Drow Ranger هیچ راهکاری برای فرار در برابر Broodmother ندارد و به همین دلیل نمی تواند از دست این هیرو و عنکبوت های کوچکش فرار کند.

Nature Prophet:

Nature Prophet

Nature Prophet

در صورتی که این هیرو از توانایی Sprout خود استفاده کند هیرو Broodmother همچنان قادر خواهد بود تا از بین آن درخت ها عبور کند و این هیرو را از میان بردارد.

Phantom Assassin:

Phantom Assassin

Phantom Assassin

با توجه به اینکه هیرو Phantom Assassin قبل خرید یک آیتم خاص نمی تواند در برابر هیرو Broodmother مقاومت بکند در نتیجه این هیرو تا وقتی که آیتم های مورد نیاز خود را تامین نکند نخواهد توانست تا در مقابل هیرو Broodmother کاری انجام دهد.

Sniper:

Sniper

Sniper

هیرو Sniper یکی از هیروهایی در بازی DOTA 2 است که قابلیت تحرک پذیری کمی دارد، به همین دلیل هیرو Broodmother می تواند از این عامل استفاده کند و با استفاده از عنکبوت های کوچک خود این هیرو را اذیت کند.

آموزش هیرو Broodmother نیز به پایان رسید ولی به این نیز اشاره کنیم که با توجه به اینکه این هیرو قابلیت Pusher بودن را دارد درنتیجه تمرکز اصلی این هیرو در دقایق اولیه بازی باید بر روی Push دادن باشد.

هیروهایی مانند Lycan و یا Nature’s Prophet می توانند در امر Push دادن لاین های کمک زیادی به هیرو Broodmother بکنند.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات