تریلر رونمایی بازی I.G.I: Origins

تریلر رونمایی بازی I.G.I: Origins

پیمان ادیب ۱۵ آبان ۱۳۹۸ نظرات

یکی از بازی های محبوب و نوستالژیک ایرانی ها I.G.I می باشد که به تازگی نسخه جدید آن با تریلر رونمایی I.G.I: Origins منتشر شده است. با گیمر همراه باشید.

 

تریلر رونمایی بازی I.G.I: Origins

بازی I.G.I Origins که توسط استودیو Toadman Interactive ساخته شده است، سومین بازی از سری بازی های I.G.I می باشد که در بین بازیکنان ایرانی نیز طرفدار زیادی دارد و یک حس نوستالژیک را در بازیکنان ایجاد می کند.

قرار است این بازی همانند ۲ بازی قبل از خود حالت مخفی کاری و انجام ماموریت هایی را داشته باشد که در قلب مقر دشمنان انجام می شوند، بازی های I.G.I نیز در گذشته به همین معروف بوده اند.


بیشتر بدانید: بازی I.G.I 3: Origins معرفی شد


با توجه به تریلر رونمایی از بازی I.G.I Origins به نظر می رسد که بازی همان حالت مخفی کاری را داشته باشد ولی با توجه به این که بازی قرار است در آینده ای نزدیک منتشر شود باید شاهد گیم پلی جذاب تر و بهتر از این بازی باشیم.

با توجه به گفته ها در مورد بازی داستان این عنوان در سال ۱۹۸۰ و قبل از نسخه اول این سری که در سال ۲۰۰۰ منتشر شده بود روایت خواهد شد، شما مامور هستید تا در جاهایی که در مورد سلاح های هسته ای تحقیق می شود نفوذ کنید و کار های مختلفی در آن ها انجام دهید.

شخصیت اصلی داستان Regent نام دارد که در بخش MI6 بریتانیا کار می کند، شما قرار است در جاهای مختلفی از دنیا ماموریت های مختلف انجام دهید که به امنیت ملی نیز مربوط است.

تصاویر تریلر رونمایی I.G.I Origins

تصاویر تریلر رونمایی I.G.I Origins

با توجه به حرکاتی که از کاراکتر اصلی بازی در بازی می بینیم باید شاهد درگیری های تن به تن بیشتر در بازی باشیم، آنگونه که در تریلر نشان داده شده است درگیری های تن به تن در این بازی یک عامل اصلی برای کشتن افراد حاضر در بازی خواهند بود.

تریلر رونمایی مربوط به بازی I.G.I Origins را می توانید در زیر مشاهده کنید، این بازی در سال ۲۰۲۱ و برای تمامی پلتفرم های بازی منتشر خواهد شد، این بازی از طریق Steam برای PC قابل دسترسی خواهد بود.

دانلود این ویدیو از آپارات گیمر

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات