سرویس Ubisoft Pass لو رفت

سرویس Ubisoft Pass لو رفت

احمد هاتفی ۰۷ خرداد ۱۳۹۸ نظرات

به تازگی یکی از کاربران وبسایت ResetEra از اشتباه کمپانی یوبیسافت باخبر شده و اعلام کرده است که این کمپانی به زودی سرویسی بنام Ubisoft Pass را معرفی خواهد کرد. با گیمر همراه باشید.

 

سرویس Ubisoft Pass لو رفت

سرویس های اشتراکی در زمینه بازی های ویدیویی امروزه یکی از محبوب ترین بخش های گیمرها است که می توانند با پرداخت پول کمتری به مراتب پایین تر از قیمت یک بازی به تعداد زیادی بازی ویدیویی دسترسی داشته باشند.

در گذشته شاهد سرویس های این چنینی نظیر EA Access بوده ایم که کاربران با خرید اشتراک آن می توانند بازی های کمپانی الکترونیک آرتز را بطور رایگان تجربه کنند و یا تخفیفاتی را در هنگام خرید محصولات این کمپانی داشته باشند.

صفحه مربوط به تصویر پاک شده از سرویس Ubisoft Pass

صفحه مربوط به تصویر پاک شده از سرویس Ubisoft Pass

در جدیدترین اخبار کمپانی یوبیسافت، کاربری در وبسایت ResetEra مدعی شده است که فروشگاه یوبیسافت به اشتباه تصویری از سرویس Ubisoft Pass را منتشر کرده و به نوعی این خبر لو رفته است.


بیشتر بدانید: بازی جدید Ubisoft لو رفت


این تصویر از فروشگاه یوبیسافت حذف شده اما عبارت Ubisoft Pass Premium می تواند گواه این باشد که یوبیسافت قرار است نسخه های مختلفی از این سرویس را مرعفی کند که هر یک مزیت های خاص خودشان را خواهد داشت.

Ubisoft Pass در نسخه های مختلف در دسترس خواهد بود

Ubisoft Pass در نسخه های مختلف در دسترس خواهد بود

از آن جایی که یوبیسافت کمپانی بزرگی است و صاحب مجموعه بازی های مختلفی است، داشتن چنین سرویسی دور از ذهن نمی باشد. احتمالا سرویس Ubisoft Pass در کنفرانس این کمپانی در نمایشگاه E3 2019 رونمایی شود.

منبع:

IGN

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات