تاریخ برگزاری قسمت جدید برنامه State of Play

تاریخ برگزاری قسمت جدید برنامه State of Play

احمد هاتفی ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ نظرات

کمپانی سونی به تازگی تاریخ برگزاری جدیدترین قسمت برنامه State of Play را اعلام کرده و گفته است که منتظر یک بازی جدید باشید! با گیمر همراه باشید.

 

تاریخ برگزاری قسمت جدید برنامه State of Play

سونی اخیرا در رویدادهای گیمینگ کم رنگ ظاهر شده و یا عین E3 2019 اصلا حضور پیدا نکرده و همین باعث شده تا شایعات درباره برنامه های این کمپانی ژاپنی به اوج خود برسد.

سونی پس از مدت ها کم کاری جدیدا اعلام کرده است که قسمت جدید برنامه State of Play در تاریخ ۲ مهرماه (۲۴ سپتامبر) برگزار خواهد شد و در جریان آن نیز از بازی جدیدی رونمایی خواهد شد.

مدت زمان این برنامه ۲۰ دقیقه خواهد بود که شامل نمایش جدید و آپدیت هایی درباره بازی های انحصاری باشد و ممکن است اطلاعاتی درباره برنامه های آینده این کمپانی ارائه شود.

این برنامه در تاریخ ۲ مهرماه در ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران برگزار می شود که علاقه مندان می‌ توانند ازطریق توییچ، فیسبوک، توییتر و یوتیوب پلی استیشن این برنامه ۲۰ دقیقه‌ ای را تماشا کنند.


بیشتر بدانید: گیم‌پلی بازی The Last of Us 2


با توجه به توییت نیل دراکمن که اعلام کرده بود بزودی در یک برنامه ویژه اطلاعات جدیدی از بازی The Last of Us: Part II منتشر خواهد شد، انتظار می رود در قسمت جدید برنامه State of Play شاهد اخبار جدیدی از این عنوان مورد انتظار باشیم.

در ادامه می توانید تریلر قسمت جدید برنامه State of Play را تماشا کنید.

دانلود این ویدیو از آپارات گیمر 

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات