Apex Legends: راهنمای کاراکتر Wraith

Apex Legends: راهنمای کاراکتر Wraith

علیرضا زمانی ۰۶ خرداد ۱۳۹۸ نظرات

کاراکتر Wraith جالب‌ترین و همچنین پیچیده‌ترین قهرمان بازی Apex Legends می‌باشد. با گیمر همراه باشید تا بهترین تاکتیک‌ها و روش‌های بازی این کارکتر را بررسی کنیم.

 

Apex Legends: راهنمای کاراکتر Wraith

Wraith کاراکتری است که توانایی‌های بسیار جالبی دارد. او می‌تواند هر گونه خطری را حس کند و به هم تیمی هایش خبر دهد. در یک لحظه وارد یک بعد دیگر شود و در امنیت کامل از خطر دور شود.

همچنین می‌تواند یک پرتال ایجاد کند که شما و هم تیمی هایتان را در یک لحظه از نقطه‌ای به نقطه‌ی دیگر ببرد و می‌تواند هر نبردی را به سود شما تمام کند. با این حال توانایی های Wraith پیچیده هستند و باید مدتی را صرف کنید تا آنها را یاد بگیرید.

کاراکتر های بازی Apex Legends

کاراکتر های بازی Apex Legends

 

داستان Wraith

مبارز میان بعدی

Wraith یک جنگجوی بسیار سرعتی است، که می‌تواند حملات خیلی سریع انجام بدهد و فضا زمان را با توانایی باز کردن شکاف خود تغییر دهد. ولی او اصلاً نمی‌داند که چگونه این توانایی‌ها را کسب کرده است.

سال‌ها پیش او در یک مرکز نگهداری از بیمران روانی IMC بیدار شد بدون اینکه از گذشته‌ی خود خاطره‌ای داشته باشد. در این زمان او شروع به شنیدن صدایی در ذهن خود کرد که او را برای روزها بیدار نگه می‌داشت با اینکه این صدا کم کم داشت او را به دیوانگی می‌کشید، Wraith شروع به گوش دادن به این صدا کرد و کم کم به آن اعتماد کرد. این صدا به Wraith آموزش داد که چگونه از قدرت تازه‌اش استفاده کند و از درست IMC فرار کند.

Wraith در مرکز IMC

Wraith در مرکز IMC

حال Wraith مصمم است تا هویت خود را پیدا کند، او حالا به دنبال آزمشگاه های مخفی IMC است. اما اکثر این مراکز زیر میدان‌های مسابقه‌ی Apex دفن شده‌اند. حالا با هر مسابقه Wraith به آشکار کردن حقیقت نزدیک‌تر می‌شود.

 

ست Heirloom

هم اکنون Wraith تنها شخصیتی است که Heirloom مخصوص خود را دارد. ست او شامل یک اسلحه‌ی سرد، یک ژست برای بنر و یک Intro Quip است. بسته‌ی ست Heirloom کاراکتر Wraith وقتی که پک Apex باز می‌کنید به شما داده می‌شود البته با شانس زیر یک درصد، و یا بعد از اینکه بیش از ۵۰۰ پک باز کرده باشید.

ست Heirloom کاراکتر Wraith

ست Heirloom کاراکتر Wraith

 

توانایی‌های Wraith

تونایی تاکتیکی: Into the Void

این توانایی برای مدت کوتاهی به شما آسیب ناپذیری می‌دهد. از این استفاده کنید تا از شرایط خطرناک دور شوید.

توانایی Into the void مشکلات مخصوص خود را دارد. اول اینکه اگر این توانایی را فعال کنید دیگر نمی‌توانید از اسلحه‌ی خود استفاده کنید و یا حتی دری را باز کنید. همچنین نمی‌توانید دشمنان را ببینید، سوم اینکه این توانایی خیلی ساده آشکار می‌کند که دارید به کدام سمت حرکت می‌کنید.


بیشتر بدانید: راهنمای کاراکتر Lifeline


توانایی منفعل: صداهایی از پوچی

این توانایی می‌تواند در مواقع خاصی بسیار به درد بخور باشد یا حتی جان شما را نجات دهد ولی در اکثر اوقات خیلی تفاوت خاصی ایجاد نمی‌کند. اگر دشمنی به شما نگاه کند و یا به سمت شما هدفگیری کرده باید شما صدایی می‌شنوید که کسی به سمت شما هدف گیری کرده است.

در مواقعی که کسی به سمت شما هدف گیری کرده است و شما از حضور آنها آگاه نیستید این توانایی می‌تواند جان شما را نجات دهد. در چنین مواقعی سعی کنید هر چه سریع‌تر پناه بگیرید و موقعیت دشمن را پیدا کنید و همچنین هم تیمی های خود را نیز از این خطر آگاه کنید. اما اگر در حال مبارزه به کسی هستید و از موقعیت آنها خبر دارید این توانایی خیلی هم به درد بخور نیست.

کاراکتر Wraith

کاراکتر Wraith

 

توانایی نهایی: شکاف بعدی

توانایی نهایی جایی است که کاراکتر Wraith واقعا جالب می‌شود. این توانایی به شما اجازه می‌دهد تا دو نقطه از فضا زمان را با شکاف‌هایی به هم متصل کنید. این شکاف‌ها به مدت ۶۰ ثانیه باز می‌مانند و شما و هم تیمی‌هایتان می‌توانید از آنها عبود کنید. دقت کنید که دشمنان شما هم می‌توانند وارد این شکاف‌ها شوند این بسته به موقعیت می‌تواند حتی به سود شما هم باشد.

هنگام فعال کرد این توانایی شما آسیب پذیر هستید و نمی‌توانید شلیک کنید پس مواظب باشید تا اطراف شما دشمنی حضور نداشته باشد. این توانایی قبل از شروع نبرد ها بسیار به درد بخور است. میتوانید در جای امنی یا بلندی این توانایی را فعال کنید و اگر هنگام نبرد نیاز به عقب نشینی داشتید یا خواستید از موقعیت دیگر حمله کنید می‌توانید وارد شکاف شوید و خیلی سریع تغییر مکان دهید.

 

فاصله‌ی بین دو شکاف می‌تواند خیلی زیاد باشد و شما می‌توانید از این استفاده کنید تا فاصله‌ی زیادی را خیلی سریع حرکت کنید ولی مواظب باشید تا در فضای باز از این توانایی استفاده نکنید چون شما را خیلی آسیب پذیر می‌کند.

Apex Legends

Apex Legends

 

چند نکته مهم:

  • هنگام استفاده از توانایی تاکتیکی شما نامرئی نیستید ولی آسیب پذیر هم نیستید. این توانایی برای فرار بسیار خوب است ولی مطمئن شوید که در حال حرکت به سمت محل خوبی برای پناهگیری یا هم تیمی‌های خود هستید چون یک بازیکن دیگر خیلی ساده می تواند شما را ببیند و دنبالتان کند.
  • اگر خارج از حلقه شدید می‌توانید از توانایی تاکتیکی خود استفاده کنید تا ضربه‌ای به شما وارد نشود.
  • شما وقتی از توانایی تاکتیکی یا نهایی خود استفاده می‌کنید نمی‌توانید هیچ کدام از بازیکنان را ببینید ولی گاهی سایه‌هایی در این هنگام ظاهر می‌شوند که شبیه به بازیکنن دیگر هستند. دقت کنید چون این سایه‌ها بازیکنان واقعی را نشان نمی‌دهد و فقط برای فریب شما هستند.
  • هم تیمی‌هایی که داون شده‌اند هنوز هم می‌توانند وارد شکاف شما شوند و خود را از خطر دور کنند.
  • هنگام استفاده از توانایی نهایی خود می‌توانید توانایی تاکتیکی خود را نیز فعال کنید تا سریع‌تر در امنیت کامل حرکت کنید.
  • توانایی نهایی Wraith به شما یکی از سریع‌ترین سرعت‌های حرکت در بازی را می‌دهد پس اگر نیاز دارید تا فاصله‌ی زیادی را حرکت کنید می‌توانید از این توانایی استفاده کنید.
  • هنگام فعال بودن توانایی نهایی‌تان نمیتوانید از Zipline ها استفاده کنید.
  • هنگام استفاده از توانایی تاکتیکی‌تان نمی‌توانید وارد شکاف‌های خود شوید.
  • با استفاده از توانایی نهایی خود می‌توانید دشمنان خود را گول بزنید تا وارد شکاف شما شوند و وقتی از طرف دیگر ظاهر شدند به آنها شلیک کنید.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات