بازی Monster Hunter World پرفروش‌ترین اثر کمپانی Capcom شد

بازی Monster Hunter World پرفروش‌ترین اثر کمپانی Capcom شد

احمد هاتفی ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ نظرات

کمپانی کپ کام در اخبار جدیدی اعلام کرده است که عنوان Monster Hunter World به پرفروش ترین بازی این کمپانی تبدیل شده است. با گیمر همراه باشید.

 

بازی Monster Hunter World پرفروش‌ترین اثر کمپانی Capcom شد

کمپانی کپ کام بعد از چند سال ناکامی بالاخره طی دو سال گذشته خودی نشان داده و ثابت کرده هنوز هم می توان روی این کمپانی ژاپنی حساب ویژه باز کرد.

این کمپانی طی دو سال اخیر بازی های خوبی مثل Resident Evil 2 Remake ،Monster Hunter World و Devil May Cry 5 را منتشر کرده که هریک توانسته در ژانر خود به یکی از بهترین ها تبدیل شود.

اما در بین عناوین مختلف نام Monster Hunter World بیش از بقیه می درخشد پرا که Capcom در گزارش مالی خود اعلام کرده است که این بازی توانسته لقب پرفروش ترین بازی این کمپانی را ازآن خود کند.

Monster Hunter World پرفروش ترین بازی کپکام است

Monster Hunter World پرفروش ترین بازی کپکام است

کمپانی Capcom در این باره گفته است:

«Monster Hunter World به فروش بسیار موفقش ادامه می‌ دهد؛ به طوری که میزان عرضه آن از مرز ۱۲ میلیون نسخه عبور کرده که یک رکورد برای تمام بازی‌ های شرکت به‌ حساب می‌ آید.

همچنین میزان عرضه Resident Evil 2 Remake هم به ۴ میلیون نسخه رسیده است و این رقم برای Devil May Cry 5 هم دو میلیون نسخه بوده است.»

البته این نکته را گوشزد می کنیم که ارقام ارائه شده صرفا مربوط به تعداد نسخه هایی هستند که برای خرده فروشی ها راسال شده اند و احتمال این هست که کمی بیشتر از چیزی باشد که برای گیمرها عرضه شده است.

Monster Hunter World در سال 2018 منتشر شده است

Monster Hunter World در سال ۲۰۱۸ منتشر شده است

تمامی این ها دست به دست هم داده اند تا کمپانی کپ کام در وضعیت مالی خوبی قرار بگیرد و سود شرکت بدون احتساب مالیات، ۱۸ میلیارد ین (۱۶۴ میلیون دلار آمریکا) اعلام شده است.

همچنین کپ کام بیانیه ای برای بهبود وضعیت کاری کارمندان خود منتشر کرده است که به شرح زیر می باشد:

«از ماه آوریل ۲۰۱۹، قوانینی برای بهبود وضعیت کاری اجرا خواهیم کرد؛ قوانینی که برای مثال باعث می‌ شوند تا میزان کار فراتر از ساعات تعیین‌ شده کمتر شود و بدین ترتیب فشار ناشی از کار بیش از حد روی کارکنان کاهش پیدا کند. همچنین برای بهبود وضعیت سلامتی کارکنان، آن‌ ها را تشویق به گرفتن مرخصی با حقوق می‌ کنیم و جلسه‌ هایی هم به صورت ماهیانه برای بهبود وضعیت کلی در این زمینه‌ ها برگزار می‌ شود.

همچنین کپکام برنامه‌ هایی هم برای فرزندان کارکنانش دارد که شامل احداث بنا‌هایی در نزدیک استودیو‌ها می‌ شود که کارکنان قادر خواهند بود در حین حضور در محل کار، کودکانشان را در آن مراکز قرار بدهند و بدین ترتیب با آرامش بهتری کارشان را انجام بدهند. همچنین برای حفظ استعداد‌هایی که مشغول کار در کپ کام هستند، برنامه‌ های دیگری برای افزایش رضایت کاری اعمال خواهیم کرد.»

Monster Hunter World عنوان نقش آفرینی اکشن می باشد

Monster Hunter World عنوان نقش آفرینی اکشن می باشد

این سحنان در پی مسائل مطرح‌ شده در ماه‌ های گذشته پیرامون استودیو‌هایی همچون RockStar و Nether Realm گرفته شده اند که تیم های سازنده بازی ساعات بسیاری را بدون استراحت مشغول کار می شدند.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات