Mortal Kombat 11 را با ۶۰ FPS در PC بازی کنید

Mortal Kombat 11 را با ۶۰ FPS در PC بازی کنید

پیمان ادیب ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ نظرات

همانطور که استودیو NetherRealm قول داده بود قابلیت اجرا با ۶۰ فریم در Mortal Kombat 11 فراهم شده است. با گیمر همراه باشید.

 

Mortal Kombat 11 را با ۶۰ FPS در PC بازی کنید

مشکلات بازی Mortal Kombat 11 هنوز هم ادامه دارد. به تازگی مشکل کم بودن فریم ریت در بازی و حداکثر فریم ریت ۳۰ توسط بسیاری از بازیکنان PC این بازی مطرح شده بود که استودیو NetherRealm تصمیم گرفت قابلیت بیشتری به این بازی اضافه کند.

طبق گفته ای که هفته قبل این استودیو منتشر کرده بود، قرار بود اوایل این هفته یک پچ جدید برای بازی منتشر شود که بعضی از مشکلات بازی از جمله فریم ریت را حل کند.

اکنون شما می توانید با استفاده از قسمت تنظیمات در بازی، بیشترین فریم ریت را از ۳۰ به ۶۰ تغییر دهید. این تغییر در تمامی قسمت های بازی یعنی منو ، Krypt mode و قسمت های سینمایی این بازی یعنی Fatalities و fatal blows مشاهده می شود.


بیشتر بدانید: گیم‌تیوب: خشن ترین Brutality های Mortal Kombat 11


قرار است که حداکثر فریم ریت قبلی یعنی ۳۰ FPS، حذف شود که این عمل در قسمت منو و سینمایی به صورت خودکار انجام خواهد شد. ولی در Krypt شما باید به صورت دستی این قابلیت را فعال کنید. تیم سازنده بازی در این مورد گفته اند که بهتر است سیستم هایی که قابلیت اجرای بالایی دارند از این قابلیت استفاده کنند.

قابلیت اجرا بازی با فریم ریت 60 در قسمت های مختلف بازی Mortal Kombat 11 مهیا شده است

قابلیت اجرا بازی با فریم ریت ۶۰ در قسمت های مختلف بازی Mortal Kombat 11 مهیا شده است

در پچ جدید دیگر شاهد کرش و خروج از بازی نخواهیم بود ولی همچنان بعضی از بازیکنان در این مورد خبر می دهند، NetherRealm در این باره گفته است:

ما در حال کار بر روی مشکلات مشابهی هستیم، ما در آینده سعی خواهیم کرد با انتشار آپدیت های بیشتری این مشکلات را حل کنیم.

پس از انتشار پچ جدید، بعضی بازیکنان از وجود باگ ها و مشکلاتی در بازی خبر داده اند، مثلا بعضی کاربران گفته اند انیمیشن قسمت دهان بعضی از کاراکتر ها به صورت کامل با فریم ریت ۶۰ کار نمی کند. مسلما NetherRealm این مشکلات را در آینده حل خواهد کرد و جای نگرانی نیست.

بازی Mortal Kombat 11 در تاریخ ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ برای ۳ کنسول PS4، Xbox One و Nintendo Switch و PC منتشر شده است.

منبع:

PCGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات