کنسول PS5 تا سال ۲۰۲۰ عرضه نخواهد شد

کنسول PS5 تا سال ۲۰۲۰ عرضه نخواهد شد

احمد هاتفی ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ نظرات

با توجه به اطلاعاتی که برنامه مالی سونی بدست آمده است، کنسول پلی استیشن ۵ تا سال دیگر منتشر نخواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

کنسول PS5 تا سال ۲۰۲۰ عرضه نخواهد شد

مدتی است که اخبار درباره کنسول جدید سونی بسیار داغ شده است و بعد از تایید سونی حدس و گمان ها درباره زمان عرضه این کنسول افزایش یافته است.

البته جدیدا اطلاعاتی از برنامه مالی کمپانی سونی بدست آمده است که نشان می دهد باید تا اواخر سال ۲۰۲۰ منتظر رونمایی از این غول صنعت گیم باشیم.

سونی در جدیدترین اخبار خود اطلاعاتی درباره سال مالی ۲۰۱۸ ارائه داده است و در کنار آن اطلاعاتی درباره کنسول پلی استیشن ۵ منتشر کرده است.

PS5 تا سال دیگر منتشر نمی شود

PS5 تا سال دیگر منتشر نمی شود

تاکاشی موچیزوکی خبرنگار Wall Street می باشد که در گزارشش به نقل از سونی اعلام کرده است که PS5 تا ۱۲ ماه آینده راهی بازار نمی شود. این اطلاعات از برنامه سال مالی سونی بدست آمده است که نشان می دهد این کنسول تا قبل از تاریخ ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ (۳۱ مارس ۲۰۲۰) عرضه نخواهد شد.


بیشتر بدانید: ساخت پلی استیشن ۵ تایید شد


این اطلاعات جای شگفتی ندارنهد و تنها علاقه مندان را در جریان اخبار قرار می دهند. سونی در سال های گذشته نشان داده است که کنسول های خود را در فصل پاییز و در روزهای نزدیک به تعطیلات سال جدید میلادی منتشر کرده است، پس بعید نیست این بار هم همین برنامه را پیش بگیرد.

کنسول PS5 از بازی های PS4 پشتیبانی خواهد کرد

کنسول PS5 از بازی های PS4 پشتیبانی خواهد کرد

فعلا همین قدر درباره زمان انتشار کنسول پلی استیشن ۵ می دانیم ولی با توجه به غیبت سونی در نمایشگاه E3 2019 می توان حدس زد مراسم رونمایی از این کنسول در ادامه سال ممکن خواهد بود.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات