ویدیو: تریلر فصل پایانی بازی The Walking Dead

ویدیو: تریلر فصل پایانی بازی The Walking Dead

احمد هاتفی ۰۴ فروردین ۱۳۹۸ نظرات

استودیو Skybound Games در جدیدترین اخبار بازی The Walking Dead با انتشار تریلری از آخرین اپیزود این عنوان پرده برداری کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

تریلر فصل پایانی بازی The Walking Dead

پس از مدت ها انتظار بالاخره فصل پایانی بازی The Walking Dead در راه است تا نشان دهد سرنوشت کلمنتاین چه خواهد شد.

اسپویل: اگر قسمت قبلی بازی را انجام نداده اید توصیه می شود از مطالعه ادامه مطلب خودداری کنید.

تریلر فصل نهایی اطلاعات دقیقی درباره داستان یا وقایع آن ارائه نمی دهد، بلکه حالت مبهمی دارد. با انجام قسمت های قبلی می توان این ویدیو را تحلیل کرد و اطلاعات کوچکی بدست آورد.

Skybound٬ Skybound Games٬ Telltale Games٬ The Walking Dead٬ Walking Dead٬ اخبار بازی٬ اطلاعات بازی٬ بازی the walking dea

The Walking Dead

اگر انتهای فصل سوم را به خاطر داشته باشید دیده اید که در انتها انفجار بزرگی رخ می دهد، این بدین معنا است که در فصل آخر زامبی بیش از پیش به یک خطر جدی تبدیل شده اند و رویارویی با آن ها سخت تر از همیشه است.

بعد از این انفجار زنده یا مرده بودن برخی از شخصیت های بازی معلوم نبود که در تریلر فصل نهایی شاهد برخی از آن ها هستیم که می تواند تاییدی بر زنده ماندنشان باشد.

کلمنتاین،AJ ، تن (که به نظر در این قسمت نقشی پررنگ‌ تر خواهد داشت)، جیمز (اگر در قسمت قبل زنده مانده باشد)، لیلی (اگر در قسمت قبل زنده مانده باشد) و مینروا زنده و سالم هستند.

Skybound٬ Skybound Games٬ Telltale Games٬ The Walking Dead٬ Walking Dead٬ اخبار بازی٬ اطلاعات بازی٬ بازی the walking dea

The Walking Dead

ویولت و لوئیس هنوز سالم هستند اما ممکن است در ادامه زنده یا مرده بودن یکی از آن ها به انتخاب های بازیکنان بستگی پیدا کند. در این تریلر تصویر خاصی از آسیم، عمر و ویلی نشان داده نشده و مشخص نیست که چه اتفاقی برای آن‌ ها افتاده است.

روبی و روزی هم در تریلر حضور ندارند، اما انتظار می‌ رود که آن‌ ها هنوز در مدرسه باشند و خطر خاصی تهدیدشان نکند.

فصل نهایی بازی The Walking Dead در تاریخ ۶ فروردین ماه برای پلتفرم های PC ،PS4 ،Xbox One و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

دانلود این ویدیو از آپارات گیمر 

منبع:

AOTF

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات