ویدیو: دومین تیزر مرموز از بازی Death Stranding

ویدیو: دومین تیزر مرموز از بازی Death Stranding

احمد هاتفی ۰۷ خرداد ۱۳۹۸ نظرات

هیدئو کوجیما امروز دومین تیزر مرموز بازی Death Stranding از تریلری که قرار است به زودی منتشر شود را در توییتر خود به اشتراک گذاشته است. با گیمر همراه باشید.

 

دومین تیزر مرموز از بازی Death Stranding

کوجیما چندی پیش با انتشار تصویری تایید کرد که در حال کار بر روی تریلر جدیدی از بازی Death Stranding است. کوجیما دیروز تیزر کوتاهی منتشر کرد که تصاویر نامفهومی در دل خود داشت و تنها یک دست دیده می شد که در پشت آن صفحه تاریک و روشن می شد.

کوجیما امروز دومین تیزر مرموز خود را منتشر کرده است اما این بار شاهد دو دست هستیم که همانند پنجره ای عمل می کنند و تصاویری از پشت دست ها به طور نامفهومی به چشم می خورند.

همانند ویدیوی قبلی در این تیزر نوشته ای در زیر صفحه نمایان می شود با این مضمون که «به ما کمک کنید مجددا وصل شویم» (Help Us Reconnect).

این دو تیزر به گونه ای با هم مرتبط هستند و قصد دارند بیننده را از تصاویری که در پشت دست ها پخش می شود آگاه کنند اما همه ما می دانیم که تلاش برای فهمیدن این موضوع ناممکن می باشد چرا که سازنده اش کوجیمای مرموز است.


بیشتر بدانید: اطلاعاتی درباره شخصیت زن بازی Death Stranding


در این تیزرها به سختی می توان یک دستگاه زرد رنگ و یک انسان دید که شاید همین ها بعدا درست از آب درنیایند و تنها تصاویر ساختگی از ذهن ما باشند.

بنا به شایعاتی کوجیما قرار است فردا، ۸ خرداد ماه تریلر جدید بازی Death Stranding را منتشر کند و همچنین اطلاعاتی درباره این عنوان برای علاقه مندان ارائه دهد.

Death Stranding در زمان نامعلومی به طور انحصاری برای کنسول PS4 و گفته شده در کنار آثاری همچون The Last of Us Part 2 و Ghost of Tsushima برای نسل بعدی کنسول های پلی استیشن در دسترس خواهد بود.

در ادامه می توانید تیزر دوم از تریلر جدید بازی  را تماشا کنید.

دانلود این ویدیو از آپارات گیمر 

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات