برنامه نتفلیکس برای بازی‌های ویدیویی در E3 2019

برنامه نتفلیکس برای بازی‌های ویدیویی در E3 2019

احمد هاتفی ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ نظرات

جف کیلی به تازگی توییتی منتشر کرده و اعلام کرده است که Netflix در رویداد E3 2019 حضور خواهد داشت تا از برنامه های خود برای بازی های ویدیویی رونمایی کند. با گیمر همراه باشید.

 

برنامه نتفلیکس برای بازی‌های ویدیویی در E3 2019

زمان کمی تا آغاز رویداد بزرگ E3 2019 باقی مانده و در همین راستا بازی سازان و کمپانی های صاحب نام از برنامه های خود برای حضور در این نمایشگاه خبر می دهند.

اما در بین کلی کمپانی بازی ساز، نتفلیکس هم حضور خواهد داشت که همه ما آن را با فیلم و سریال می شناسیم.

Netflix در دنیای بازی های ویدیویی

Netflix در دنیای بازی های ویدیویی

البته نتفلیکس در گذشته چندین بار سعی کرده دنیای فیلم و بازی های ویدیویی را با هم تلفیق کند و این بار هم گویا برنامه هایی دارد که در نمایشگاه E3 2019 بطور کامل متوجه خواهیم شد.


بیشتر بدانید: نسخه جدید بازی Call of Duty در نمایشگاه E3 2019 حضور خواهد داشت


از تجربیات گذشته نتفلیکس در دنیای بازی های ویدیویی می توان به سریال Black Mirror: Bandersnatch اشاره کرد که بیننده می توانست در بخش هایی از آن با انتخاب های خود سرنوشت سریال را تغییر دهد و یا بازی Stranger Things که در حال ساخت می باشد.

E3 2019 از تاریخ 21 خرداد آغاز خواهد شد

E3 2019 از تاریخ ۲۱ خرداد آغاز خواهد شد

جف کیلی طی توییت خود اعلام کرده است که نتفلیکس در بخش E3 Coliseum که همه کمپانی ها پنل های خاصی دارند، حضور خواهد داشت تا از برنامه هایش برای بازی های ویدیویی بگوید.

این برنامه Bringing Your Favorite Shows to Life: Developing Netflix Originals Into Video Games نام دارد که به احتمال زیاد اطلاعاتی درباره نحوه قرار دادن بازی های ویدیویی در سرویس استریم Netflix منتشر خواهد شد و همچنین نحوه استفاده از آن.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات