تبریک عرضه بازی Days Gone توسط سازندگان بازی Ghost of Tsushima

تبریک عرضه بازی Days Gone توسط سازندگان بازی Ghost of Tsushima

احمد هاتفی ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ نظرات

استودیو Sucker Punch با انتشار تصویری جالب، انتشار بازی Days Gone را به عوامل این عنوان تبریک گفته اند. با گیمر همراه باشید.

 

تبریک عرضه بازی Days Gone توسط سازندگان بازی Ghost of Tsushima

Days Gone یکی از مورد انتظارترین بازی های آخرالزمانی در چند ساله اخیر بود که بالاخره امسال عرضه شد. این عنوان داستان موتور سواری را روایت می کند که در جهانی مملو از انسان های آلوده به یک بیماری مخرب زندگی می کند و سعی دارد برای بقا اقداماتی انجام دهد.

در این بین واکنش های مختلفی به انتشار این بازی منتشر شده است که یکی از جالب ترین آن ها متعلق به استودیو ساکرپانچ می باشد.

استودیو Sucker Punch سازنده عنوان Ghost of Tsushima می باشد که در مرحله توسعه قرار دارد؛ سازندگان این عنوان تصویر جالبی از بازی Days Gone منتشر کرده اند که شخصیت اصلی بازی در کنار کاراکتر اصلی بازی Ghost of Tsushima در حال مبارزه با فریکرها یا همان زامبی های بازی هستند.

بازی Days Gone حس و حال آخرالزمانی دارد

بازی Days Gone حس و حال آخرالزمانی دارد

همانطور که قبلا هم دیده ایم، استودیوهای کمپانی سونی رابطه گرم و خوبی با همدیگر دارند و دائما در حال ارتباط باهمدیگر هستند.

Edward Pun طراح کانسپت آرت های بازی Ghost of Tsushima می باشد که جدیدا با انتشار تصویری، انتشار بازی Days Gone را جشن گرفته است. در این تصویر شاهد کاراکترهای اصلی بازی Ghost of Tsushima و Days Gone هستیم.

Days Gone هم اکنون در دسترس می باشد

Days Gone هم اکنون در دسترس می باشد

دیکن سنت جان و جین ساکای نام این شخصیت ها می باشد که در تصویر مذکور پشت به پشت هم ایستاده اند، در دست یکی چوب بیسبال و در دست آن یکی شمشیر برنده ای وجود دارد که می خواهند جلوی سیل خروشان فریکرها ایستادگی کنند.


بیشتر بدانید: سونی یک بازی جدید در سال ۲۰۱۹ معرفی خواهد کرد


شاید موضوع دو داستان زمین تا آسمان باهم فرق بکند اما نکته مشترکشان این است که دنیای هر دو بازی توسط عده ای تسخیر شده و بازیکنان باید برای بقا تلاش کنند.

Days Gone هم اکنون برای دارندگان PS4 در دسترس می باشد ولی بازی Ghost of Tsushima فعلا در حال توسعه است و تاریخ انتشار آن مشخص نشده است.

منبع:

Twinfinite

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات