ویدیو: معرفی نقشه Mercury بازی Battlefield V

ویدیو: معرفی نقشه Mercury بازی Battlefield V

احمد هاتفی ۰۷ خرداد ۱۳۹۸ نظرات

کمپانی EA در جدیدترین اخبار بازی Battlefield V با انتشار تریلری از نقشه جدید این عنوان با نام Mercury رونمایی کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

معرفی نقشه Mercury بازی Battlefield V

Battlefield V از نظر گیم پلی و صحنه های اکشن توانسته نیاز طرفدارانش را برطرف کند ولی این عنوان به نظر کاربران از کمبود نقشه رنج می برد و در همین راستا کمپانی الکترونیک آرتز نقشه های جدیدی را برای این بازی منتشر خواهد کرد.

الکترونیک آرتز جدیدا با انتشار تریلری از نقشه Mercury پرده برداری کرده است که قرار است درتاریخ نهم خرداد ماه (۳۰ ماه May) در اختیار کاربران قرار گیرد.

نقشه مرکوری در کشور یونان جریان دارد

نقشه مرکوری در کشور یونان جریان دارد

این نقشه قرار است «ساحل کریتن» در کشور یونان را به تصویر بکشد.

داستان نبرد در این منطقه به جنگ جهانی دوم بازمی گردد که نام عملیات Operation Mercury نام داشت. به لطف نقشه Mercury بازیکنان می توانند در لباس سربازان آلمانی و یا بریتانیایی به مصاف دشمنان بروند.


بیشتر بدانید: نقشه‌های حالت بتل رویال بازی Battlefield V


البته هریک از آن ها دارای اسلحه ها و قابلیت های متفاوتی هستند به عنوان مثال سربازان انگلیسی دارای تانک‌ ها و هواپیماهای مختص به خودشان هستند و بازیکنان ازطریق آن‌ ها باید از قلمرو خود محافظت کنند و اجازه ندهند که حریفان، آن‌ ها را تصاحب کنند.

نقشه مرکوری نبرد بین سربازان انگلیسی و آلمانی است

نقشه مرکوری نبرد بین سربازان انگلیسی و آلمانی است

در مقابل نیز سربازان آلمانی دارای ضدهوایی و سلاح‌ های مختلفی هستند تا بتوانند نیروهای انگلیسی را از بین ببرند.

همانند سایر بازی های جنگی باید استراتژی خاصی داشته باشید تا بتوانید رقبا را از بین ببرید. علاوه بر این ها در نقشه Mercury ساختمان های متعددی وجود دارد که می توان کمین گاه دشمنان باشد، پس تا می توانید حواستان را جمع کنید!

در ادامه می توانید تریلر معرفی نقشه Mercury بازی Battlefield V را تماشا کنید.

دانلود این ویدیو از آپارات گیمر 

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات