درآمد ۱۰۰ میلیون دلاری BioWare از Anthem

درآمد ۱۰۰ میلیون دلاری BioWare از Anthem

پیمان ادیب ۰۴ فروردین ۱۳۹۸ نظرات

با توجه به شروع بد بازی Anthem پس از انتشار، به نظر می رسد این بازی هر روز در حال بهتر شدن است و موفقیت های کوچکی هم بدست آورده است. با گیمر همراه باشید.

 

درآمد ۱۰۰ میلیون دلاری BioWare از Anthem

کار های زیادی پس از انتشار نه چندان خوب بازی Anthem انجام شده است اما در این راستا باید بگوییم که بازی از جهت فروش و دیدگاه تجاری بد عمل نکرده است.

آخرین بازی کمپانی BioWare یعنی Anthem توانسته است که از طریق فروش آنلاین نسخه دیجیتال بازی، ۱۰۰ میلیون دلار در آمد داشته باشد.

این اعداد با توجه به اطلاعات حاصل از SuperData Research که به وسیله وب سایت PCGamesN انجام شده است در اختیار کاربران قرار گرفته است.

این اطلاعات نشان می دهند که میزان دانلود بازی Anthem بالاتر از میزان میانگین و معمولی بوده و این آمار نشان می دهد که Anthem توانسته است به دومین بهترین بازی پرفروش کمپانی BioWare پس از Mass Effect 3 تبدیل شود، همچنین توانسته از طریق فروش های درون بازی ۳.۵ میلیون دلار هم کسب درآمد داشته باشد.


بیشتر بدانید: پاسخگویی EA در مورد کرش کردن بازی Anthem


Anthem در تاریخ ۲۲ فوریه برای کنسول های PS4 ،Xbox One و PC منتشر شده است. در هفته گذشته BioWare تایید کرد که انتشار این بازی کار سخت تری نسبت به انتظاراتشان بوده است.

انتظار می رود با گذشت زمان و کار هایی که بر روی بازی انجام می گیرد، این بازی بتواند گذشته نه چندان خوب خود را جبران کند تا بازی خوب و لذت بخشی برای بازیکنان شود.

منبع:

VideoGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات