جهان بازی‌های Cyberpunk 2020 و Cyberpunk 2077 مشترک می‌باشد

جهان بازی‌های Cyberpunk 2020 و Cyberpunk 2077 مشترک می‌باشد

احمد هاتفی ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ نظرات

خالق مجموعه بازی های Cypberpunk در مصاحبه ای از جهان مشترک بین بازی های Cyberpunk 2020 و Cyberpunk 2077 اطلاعاتی منتشر کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

جهان بازی‌های Cypberpunk 2020 و Cypberpunk 2077 مشترک می‌باشد

Cyberpunk 2077 یکی از جاه طلبانه ترین و مورد انتظارترین بازی های ویدیویی می باشد که به تازگی اطلاعاتی درباره جهان بازی منتشر شده است.

اگر بازی Cypberpunk 2020 را به یاد داشته باشید حتما به خاطر دارید این بازی عنوانی رومیزی می باشد و خالق این مجموعه اعلام کرده است دنیای این بازی و Cyberpunk 2077 مشترک هستند.

بازی Cyberpunk 2077 تا سال 2021 عرضه می شود

بازی Cyberpunk 2077 تا سال ۲۰۲۱ عرضه می شود

اما پیش تر این مطلب توسط Mike Pondsmith در مصاحبه با خبرگزاری SegmentNext رد شده بود و اعلام شده بود این دو عنوان دنیایی جداگانه دارند. وی این اظهارات را در رویداد PAX West بیان کرده بود.

Mike Pondsmith درباره‌ ی این که چگونه وقایع Cyberpunk 2077 از زمان سایبرپانک ۲۰۲۰ تکامل پیدا کردند گفت:

«اجازه دهید تا بگویم در این برهه، ما برنامه داریم تا خط زمانی (Timeline) را ادامه دهیم و شما هم چیزهایی را در آن خواهید دید که قبلا در سایبرپانک ۲۰۲۰ دیده‌ اید.

اما بعضی چیزها به‌ نوعی تغییر کرده‌ اند؛ به همین علت، روی خط زمانی این سری و همچنین سایز گوشی‌ های موبایل که زمانی اندازه‌ ی آجر بودند و بعد اندازه‌ ی انگشت، تأثیرگذار است؛ زیرا دوباره اندازه‌ ی آجر می‌ شوند. بنابراین شاهد تغییراتی در تکنولوژی خواهید بود.»

سایبرپانک 2077 عنوان علمی تخیلی جاه طلبانه است

سایبرپانک ۲۰۷۷ عنوان علمی تخیلی جاه طلبانه است

در آن زمان این برداشت از سخنان پانداسمیت می شد که خط داستانی هر دو بازی باهم متفاوت خواهد بود.

البته این خبر در بین هوادران چند جدی گرفته نشد اما رسانه های همیشه در صحنه مصاحبه بریده شده Mike Pondsmith باری دیگر منتشر کردند و به این شایعات که جهان هر دو بازی باهم موازی است دامن زدند.

در نهایت پانداسمیت در صفحه ردیت بازی Cyberpunk 2077 اعلام کرده است که جهان بازی های Cyberpunk 2020 و Cyberpunk 2077 مشترک می باشند.

Cyberpunk 2077 فعلا مراحل ساخت خود را پشت سر می گذارد

Cyberpunk 2077 فعلا مراحل ساخت خود را پشت سر می گذارد

بیانیه پانداسمیت در وبسایت Reddit:

«هنوز هم یک مصاحبه اشتباهی میان وب‌ سایت‌ ها بازتاب داده می‌ شود که اعلام می دارد سایبرپانک ۲۰۷۷ و سایبرپانک ۲۰۲۰ در خط زمانی جداگانه‌ ای هستند، برای شفاف‌ سازی، من همین‌ جا و همین الان می‌ گویم که این خط زمانی مشترک است؛ یعنی همه‌ چیز از سایبرپانک ۲۰۱۳ شروع می‌ شود، به سایبرپانک ۲۰۲۰ می‌ رسد و در سایبرپانک ۲۰۷۷ که ساخته‌ ی CD Projekt Red است ادامه پیدا می‌ کند.

خدا می‌ داند که در شش ماه گذشته، ما به اندازه‌ ی کافی وقت صرف خرد کردن جزییات کردیم. منتظر اخبار بیشتری در این رابطه باشید. تا آن زمان، همه به زندگی سایبری خود برگردید.»

سازنده سری ویچر حال بر روی بازی Cyberpunk 2077 کار می کند

سازنده سری ویچر حال بر روی بازی Cyberpunk 2077 کار می کند

بی شک بسیاری از طرفداران CD Projekt Red بازی های رومیزی این استودیو را تجربه نکرده اند و بیشتر به واسطه علاقه به سری Witcher امیدوار هستند تا باری دیگر بتوانند عنوانی خارق العاده از این استودیو بازی سازی را تجربه کنند.

Mike Pondsmith به همین بیانیه بسنده نکرده و جالب است بدانید بسیار فعال است و هر لحظه با طرفداران بحث و گفتگو می کند و در بخش نظرها به همه کاربران پاسخ می هد.

CD Projekt Red فعلا تاریخی برای انتشار بازی Cyberpunk 2077 اعلام نکرده است، اما قبلا اعالم شده است که سعی دارند تا قبل از سال ۲۰۲۱ این عنوان را به همراه بازی دیگر راهی بازار کنند.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات