انتظارات ما از EA در نمایشگاه E3 2019

انتظارات ما از EA در نمایشگاه E3 2019

پیمان ادیب ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ نظرات

نمایشگاه E3 امسال شاهد حضور EA خواهیم بود و این کمپانی از بازی های جدید خود رونمایی خواهد کرد. با گیمر همراه باشید.

 

انتظارات ما از EA در نمایشگاه E3 2019

نمایشگاه امسال E3 2019 قرار است از تاریخ ۲۱ خرداد تا ۲۴ خرداد برگزار شود و در آن شاهد کنفرانس کمپانی هایی بزرگ همچون EA، Ubisoft، Microsoft و … خواهیم بود.

در این مقاله قصد داریم تا به کنفرانس آینده EA بپردازیم و اینکه از این کمپانی در این کنفرانس چه انتظاراتی داریم. EA در چند سال گذشته توانسته تا با حفظ بازیکنان خود، با تغییر دادن و اضافه کردن بعضی ویژگی ها در بازی های خود، بازیکنان بیشتری را به خود جذب کند. در ضمن این کمپانی گفته است که نسبت به سال های قبل قرار است بیشتر بازی کنیم تا اینکه حرف بزنیم.

کنفرانس EA با نام EA Play در تاریخ ۱۸ خرداد و ساعت ۲۰:۴۵ به وقت ایران برگزار خواهد شد. بیایید نگاهی داشته باشیم به بازی هایی که این کمپانی قرار است در نمایشگاه E3 2019 به ما نشان دهد.

 

Star Wars Jedi: Fallen Order – بازی بزرگ EA در نمایشگاه E3 2019

اگر به سال های قبل برگزاری کنفرانس های EA نگاهی بیندازیم خواهیم دید که هر ساله یک بازی مشهور این کمپانی پرچم دار EA در بین بازی های معرفی شده در E3 2019 بوده است. سال قبل بازی Battlefield 5 و سال قبل از آن، Star Wars Jedi: Fallen Order بازی هایی بودند که ما کنفرانس EA Play را با آنها شناختیم.

امسال نیز قرار است بازی Star Wars Jedi: Fallen Order بازی بزرگ این کمپانی باشد که اول از همه معرفی و بررسی خواهد شد. از کمپانی EA انتظار داریم تا بازی که قرار است به این اسم معرفی شود مشکلات بازی های قبل سری Star Wars را نداشته باشد.

با توجه به تریلر بازی و اینکه پس از انتشار تریلر، نظر بسیاری از منتقدان و بازیکنان به آن جلب شد، انتظار ها از EA بسیار بیشتر می شود تا بتواند بازی بسازد که متناسب با نام بزرگ Star Wars باشد و مشکلاتی مثل یکنواخت بودن گیم پلی و مرحله ها را در سری های قبل این بازی حل کرده باشد.

Apex Legends – با Season Pass جدید این بازی همراه باشید

بازی Apex Legends اوایل سال میلادی ۲۰۱۹ بود که معرفی شد. این بازی در عرض یک هفته به موفقیتی دست یافت که Fortnite نتوانسته بود. این بازی پس از انتشار چندین رکورد را از نظر تعداد بازیکنان در زمان های اولیه پس از انتشار جابه‌جا کرد.

متاسفانه سیاست های اشتباه EA در مورد بازی Apex Legends باعث شد که این بازی دچار ریزش بازیکن شود، هم اکنون بسیاری از بازیکنان قبلی Apex Legends به دلیل تکراری بودن بازی و مشکلاتی که Respawn حل نکرده بود، این بازی را به مقصد بازی هایی دیگر مانند Fortnite و PUBG ترک کرده اند.

متاسفانه اگر بازی Apex Legends کار هایی خلاقانه در بازی انجام می داد و ویژگی های جدید را در آپدیت هایش منتشر می کرد، شاید امروز شاهد ریزش بازیکن های این بازی نبودیم.

البته این را باید بگوییم که قرار است این بازی در بخش دوم از Season Pass، همراه با ویژگی های جدیدتر ظاهر شود تا بلکه بتواند بازیکنان از دست رفته خود را دوباره جذب کند. ما نیز از کمپانی EA انتظار داریم تا با انتشار قسمت دوم از Season Pass همراه با ویژگی های جدید، نظر ها را به این بازی عالی رایگان جلب کند.

EA قبلا طی اعلامیه گفته بود که در حال مذاکره با تیم سازنده Apex Legends است تا این بازی را برای گوشی بیاورد. احتمالا باید منتظر معرفی این بازی برای گوشی های موبایل در نمایشگاه E3 2019 باشیم.

 

Battlefield V – بازی شوتر محبوب EA

نزدیک به یک سال از زمان انتشار بازی Battlefield V می گذرد و آن زمان تا به حال، چندین بسته الحاقی برای بازی عرضه شده و همچنین آپدیت هایی با عنوان رفع باگ های بازی، منتشر شده است.

به تازگی نیز آپدیتی برای این بازی همراه با معرفی دو شخصیت جدید برای بازی عرضه شد که قرار بود در کنار این دو کاراکتر بعضی مشکلات بازی در حول عملکرد بازی در سیستم های مختلف بهبود باید ولی همچنان بعضی مشکلات پا برجا هستند.

از کمپانی EA انتظار داریم تا با بیان حل کردن این مسئله در آپدیت های آینده، به مشکلات بازی پایان دهد تا این بازی همانند یک بازی بی نقص به کار خود ادامه دهد.

 

FIFA 20 – نسخه ی جدید مشهورترین بازی فوتبال در دنیا

با توجه به زمان بندی کنفرانس EA Play، شاهد حضور دو بازی های ورزشی هستیم. بازی FIFA یکی از این بازی ها است. قرار است در نمایشگاه E3 2019 امسال شاهد معرفی نسخه ی جدید FIFA باشیم.

بازی های FIFA مسلما در دنیای بازی های ورزشی، جزو یکی از بهترین ها هستند. این بازی که رقیب اصلی PES می باشد در ایران طرفداران خاص خود را دارد، ولی در ایران بازیکنان بیشتر PES را به FIFA ترجیح می دهند.

در کنفرانس امسال از EA انتظار داریم تا با اضافه کردن چیز هایی جدید و بیشتر به قسمت Journey این بازی، بعضی نقص ها و کاستی های این قسمت را کاهش دهد. در مورد قسمت Career بازی باید بگوییم که FIFA نیاز به انجام تغییرات دارد.

این قسمت از بازی در طول زمان توانسته تا خواسته های بازیکنان از یک بازی فوتبالی را برآورده کند ولی با توجه به نبود تغییرات بزرگ در FIFA 19، از EA انتظار داریم تا قسمت Career بازی را با تغییرات بیشتری و ویژگی های جدیدتر بسازد.

 

Madden NFL 20 – بازی شبیه ساز هاکی

بازی های Madden NFL چند سال است که توانسته طرفداران سبک ورزشی را به خود جلب کند و با عنوان یک بازی جدید با محیطی متفاوت بازیکنان را سرگرم کند.

این بازی که یک بازی شبیه ساز هاکی است برای اولین بار در سال ۱۹۹۱ منتشر شده بود و هر ساله شاهد پیشرفت و بهتر شدن بازی هستیم. افرادی که علاقه مند به انجام بازی های ورزشی هستند می توانند این بازی را امتحان کنند.

 

The Sims 4 – بسته های الحاقی جدید

با توجه به روال هر ساله کمپانی EA، بعضی از بازی هایی این کمپانی بسته های الحاقی دریافت می کنند تا گیم پلی بازی برای گیمرها تکراری نشود و از بازی لذت بیشتری ببرند.

بازی The Sims 4 نیز از این قاعده مستثنی نیست. کمپانی EA قصد دارد تا امسال با معرفی بسته های الحاقی بیشتر برای بازی The Sims 4 این بازی را همچنان زنده نگه دارد.

از کمپانی EA انتظار داریم تا بسته های الحاقی که قرار است برای این بازی منتشر و عرضه شوند، بهتر و متنوع تر نسبت به DLC های قبلی این بازی باشند.

 

Dragon Age 4 – آیا سورپرایز بعدی EA این بازی خواهد بود؟

بازی Dragon Age 4 اواخر سال ۲۰۱۸ همراه با یک تریلر کوتاه معرفی شد. این بازی که توسط BioWare در حال ساخت و طراحی است توسط EA منتشر خواهد شد.

سری بازی های Dragon Age یکی از سری بازی ها در دنیای گیمینگ هستند که به سرعت مشهور و محبوب شدند و استودیو هایی مثل BioWare به خاطر ساخت بازی های اینگونه مورد تحسین قرار گرفتند.

اگر قرار باشد که کمپانی EA ما را با یک بازی جدید سورپرایز کند، مسلما ما این بازی را انتخاب می کنیم. بازی قبل سری یعنی Dragon Age: Inquisition که در سال ۲۰۱۴ منتشر شده بود نمرات خوبی را از منتقدین دریافت کرده بود.

 

Anthem – لطفا این بازی را اصلاح کنید!

بازی Anthem همانطور که می دانید پس از انتشار دچار مشکلات زیادی شد. بعضی از کاربران PS4 که این بازی را تهیه کرده بودند به دلیل وجود باگ هایی در بازی، محبور به پاک کردن همه هارد کنسول بازی خود شدند.

این تنها یکی از چندین مشکلی است که بازی انتم با آنها درگیر است. نمایگشاه E3 2019 فرصت بسیار خوبی برای EA است تا ثابت کند هنوز هم به بازی Anthem امیدی است و این بازی می تواند یک بازی عالی باشد.

کمپانی EA در کنفرانس خود زمانی برای این بازی تعیین نکرده است ولی از این کمپانی انتظار داریم تا در مرد آینده این بازی توضیحات بیشتری بدهد.

سخن آخر

می توان گفت طبق روال هر سال، کمپانی EA با معرفی یک یا دو بازی سبک ورزشی و چند بازی اکشن کنفرانس خود را به پایان خواهد برد. ولی در این میان این امکان نیز وجود دارد که مابین معرفی بازی ها شاهد معرفی بازی جدید و یا تاریخ انتشار بازی دیگری باشیم.

همانطور که گفتیم بهتر است کمپانی EA به نظر بازیکنان خود بیشتر اهمیت بدهد و با اضافه کردن ویژگی های جدید و منحصر به فرد به بازی هایی همچون Battlefield و FIFA، بازی های خود را بهبود ببخشد و گیمرها را از خود راضی نگه دارد.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات