کاهش ۷۴ درصدی درآمد Apex Legends در طول دو ماه

کاهش ۷۴ درصدی درآمد Apex Legends در طول دو ماه

پیمان ادیب ۰۶ خرداد ۱۳۹۸ نظرات

بازی Apex Legends همچنان با کاهش بازیکن مواجه است و این بازی از رده ۱۰ بازی برتر حال حاضر دنیا نیز سقوط کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

کاهش ۷۴ درصدی درآمد Apex Legends در طول دو ماه

بازی Apex Legends که در زمان انتشارش توانست بازیکنان بسیار زیادی را به خود جلب کند نتوانسته تا این رویه را ادامه دهد و حدودا نزدیک به ۲ ماه است که این بازی با کاهش بازیکن مواجه است.

تا ماه قبل این بازی جزو ۱۰ بازی محبوب در جهان بوده است ولی به تازگی این آمار تغییر کرده است و این بازی همچنان در حال کاهش رتبه و از دست دادن بازیکن هایش است.

این بازی در ماه آوریل توانسته بود تا در آمدی نزدیک به ۲۴ میلیون دلار داشته باشد که این آمار نسبت به ماه قبل از آن کاهش ۷۴ درصدی را دارد. این آمار هم برای نسخه PC و کنسول های بازی است.


بیشتر بدانید: Apex Legends: راهنمای کاراکتر Lifeline


در ماه آوریل درآمد حاصل از این بازی حتی کمتر از بازی هایی مثل CS:GO، Sekiro: Shadows Die Twice و The Division 2 بوده است که در نوع خود آمار جالبی برای این بازی نیست. بازی League of Legends نیز همچنان در رتبه اول برترین بازی دنیا قرار دارد.

کاهش درآمد Apex Legends همراه با از دست دادن تماشاگران در Twitch

کاهش درآمد Apex Legends همراه با از دست دادن تماشاگران در Twitch

این کاهش حتی در تعداد تماشاگران این بازی در Twitch نیز مشاهده می شود. تعداد تماشاگران این بازی در این پلتفرم از ۲۰۰۰۰۰ نفر، در عرض یک ماه به کمتر از ۲۰۰۰۰ نفر رسیده است.

استودیو Respawn در مورد این ارقام و اعداد گفته است که در حال انجام کار هایی بر روی بازی است تا بتواند بازیکنانی که علاقه خود به بازی را از دست داده اند را دوباره جلب کند.

منبع:

PCGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات