نسخه دوم بازی PUBG ساخته نخواهد شد

نسخه دوم بازی PUBG ساخته نخواهد شد

پیمان ادیب ۱۳ فروردین ۱۳۹۸ نظرات

یکی از کارگردان های بازی PUBG طی یک اعلامیه گفته است که برنامه ای برای ساخت نسخه دوم بازی ندارند. با گیمر همراه باشید.

 

نسخه دوم بازی PUBG ساخته نخواهد شد

Brendan Greene یکی از کارگردان های بازی PUBG که با اسم مستعار PlayerUnknown شناخته می شود به تازگی اعلام کرده است که بعد از ۵ سال تلاش و کار بر روی این بازی، می خواهد پروژه ای دیگر و جدید را شروع کند.

قرار نیست که او از تیم سازنده بازی جدا شود ولی در عوض قرار است که در مورد احتمالات فعل و انفعالات و تماس بازیکنان در مورد بازی تحقیقاتی را انجام دهد. همچنین او مدیر بخش جدید بازی به نام PUBG Special Projects هست.

قطعا قسمت چند نفره بازی در اولویت بهبود یافتن است اما Brendan Greene در مصاحبه ای با Gamesindustry به این اشاره کرده است که نمی خواهد بازی PUBG را به یک بازی ادامه دار و سریالی تبدیل کند. او در این باره گفته است:

«مفهوم و طرز تفکر در ژانر بازی Battle Royal بسیار عالی است ولی من اصلا موافق ساخت بازی PUBG 2 نیستم.»

او در ادامه در مورد تجربه ها و ایده های جدید در بازی سازی گفت:

«من قبلا در مورد Battle Royal کار کرده ام و حالا نوبت این است که یک چیز جدید را امتحان کنم. ایده های دیگری در مورد چگونگی ارتباط ما با مردم وجود دارد و اینکه چگونه می توانیم تجربه هایی متفاوت را به هر فرد منتقل کنیم.»


بیشتر بدانید: نقشه‌‎های PUBG بازسازی می‌شوند


او همچنین در مورد پروژه های مهم PUBG توضیحات بیشتری داد:

«ما این کار را برای سود و افزایش سرمایه انجام نمی دهیم. در واقع شاید اگر روزی نیاز داشتیم کار هایی را در مورد درآمد زایی در این قسمت انجام دهیم ولی تا زمانی که وقت برای انجام تحقیقات بر روی چیز های جدید را داریم این کار را انجام نخواهیم داد. دوره بازی و بازی سازی برای همه شرکت ها سخت شده است و داشتن یک تیم بازی سازی خوب واقعا بسیار حیاتی و مهم است.»

در حالی که Brendan Greene در حال انجام کار هایی دیگر به صورت شخصی است، به این معتقد است که ژانر Battle Royal آینده بسیار روشن و بزرگی دارد به طوری که می تواند به عنوان یک بازی در مسابقات E-Sports به کار بیاید.

او در مورد Apex Legends نیز گفته است که نمونه بارز یک بازی Battle Royal موفق با روش های خاص خود است. او در ادامه را مورد بازی Apex Legends گفته است:

Apex Legends یک کار خارق العاده انجام داده است. آنها هیچ کار مخرب و اشتباهی انجام نداده اند، سازندگان بازی فقط یک بازی عالی و بدون نقص را وارد بازار کرده اند. برای ما سخت خواهد بود اگر بخواهیم دوباره وارد عرصه رقابت شویم. من همچنین نمی خواهم تیم سازنده خود را نسبت به اینگونه مسائل حسود و یا غیرتی کنم.

او می داند که هر کاری در مورد PUBG انجام دهد احتمال موفقیت بسیار کم خواهد بود ولی هنوز هم خشنود به همکاری با تیم سازنده بازی است.

منبع:

PCGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات