آغاز حکومت FIFA 19 بر چارت بریتانیا

آغاز حکومت FIFA 19 بر چارت بریتانیا

احمد هاتفی ۱۱ مهر ۱۳۹۷ نظرات

چارت هفتگی بازی های پرفروش بریتانیا اعلانم شده و این هفته شاهد صدرنشینی بازی فیفا ۱۹ هستیم. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و بررسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

در چندین سال گذشته شاهد پیشرفت چشم گیر سری FIFA بوده ایم و همین باعث شده تا این عنوان محبوب ش و حال در سال ۲۰۱۸ شاهد نسخه جدید هستیم.

نسخه ای که برای اولین بار لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا را به مجموعه فیفا راه داده است. ظاهر بازیکنان، حرکات شخصی سازی هریک از بازیکنان و لایسنس هایی که در این بازی وجود دارند از جمله المان های کسب موفقیت محسوب می شوند.

بازی FIFA 19 در تاریخ ۶ مهرماه (۲۸ سپتامبر) منتشر شده و در عرض کمتر از یک هفته توانسته پرفروش ترین بازی بریتانیا شود و در چارت رتبه نخست را کسب کند.

FIFA 19٬ Shadow of the Tomb Raider٬ Spider-Man٬ UK Chart٬ UK Top 10٬ اخبار بازی٬ اطلاعات بازی٬ بازی فیفا 19

UK Chart

 

بازی Spider-Man که چند هفته ای بود در رده نخست جا خشک کرده بود، این هفته نتوانست در مقابل فیفا ۱۹ مقاومت کند و با یک پله سقوط در رتبه دوم قرار گرفته است.

عنوان Shadow of The Tomb Raider هم این هفته یک رده سقوط داشته و به جایگاه سوم دست یافته است. بازی کرش بندیکوت که یکی از پرافتخارترین بازی های چارت بریتانیا می باشد این هفته با یک رده نزول رتبه ۴ را در اختیار گرفته است.

بازی GTA V این هفته توانسته رتبه خود را یک پله بهبود بخشد در رده پنجم بایستد. Mario Kart 8 Deluxe این هفته یک پله افت کرده و به رده ششم رضایت داده است.

The Elder Scrolls Online پس از مدت ها به جمع ۱۰ بازی پرفروش راه یافته و توانسته صعود خوبی را ثبت کند. این عنوان هفته پیش در رده ۲۱ قرار داشت و این هفته با ۱۴ رتبه صعود به جایگاه هفتمی رسیده است.

FIFA 19٬ Shadow of the Tomb Raider٬ Spider-Man٬ UK Chart٬ UK Top 10٬ اخبار بازی٬ اطلاعات بازی٬ بازی فیفا 19

UK Chart

 

بازی NBA 2K19 این هفته ۴ رده سقوط داشته و به رده هشتم رضایت داده است.

در رتبه نهم هم شاهد یک بازی تازه‌ وارد دیگر هستیم؛ Valkyria Chronicles 4، محصول کمپانی سگا که در اولین هفته انتشار، کارش را در رتبه نهم آغاز کرده است. در نهایت رتبه دهم جدول هم در اختیار بازی Minecraft: Xbox Edition است که با هشت پله صعود، دوباره وارد جمع ۱۰ بازی پرفروش هفته شده است.

در ادامه می توانید لیست بازی های پرفروش این هفته چارت بریتانیا را مشاهده کنید.

 

رتبه فعلی رتبه قبلی نام بازی
۱ FIFA 19
۲ ۱↓ Spider-Man
۳ ۲↓ Shadow of the Tomb Raider
۴ ۳↓ Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
۵ ۶↑ Grand Theft Auto V
۶ ۵↓ Mario Kart 8 Deluxe
۷ ۲۱↑ The Elder Scrolls Online
۸ ۴↓ NBA 2K19
۹ Valkyria Chronicles 4
۱۰ ۱۸↑ Minecraft: Xbox Edition

 

 


بیشتر بخوانید:

بازی Harry Potter لو رفت

ویدیو: گیم‌پلی بازی DiRT Rally 2.0

تخفیفات هفته دوم مهرماه فروشگاه Xbox

تخفیفات هفته دوم مهرماه فروشگاه PlayStation

ویدیو: دومین گیم‌پلی بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

منبع:

Chart Track

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات