ویدیو: حالت Volta در بازی FIFA 20

ویدیو: حالت Volta در بازی FIFA 20

احمد هاتفی ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ نظرات

کمپانی الکترونیک آرتز در جدیدترین اخبار مربوط به بازی FIFA 20 از تریلر حالت Volta رونمایی کرده است که در آن سیستم شخصی سازی هم به چشم می خورد. با گیمر همراه باشید.

 

حالت Volta در بازی FIFA 20

از زمانی که بازی FIFA 20 معرفی شده با بسیاری از ویژگی های جدید آن آشنا شده ایم و حال EA تریلری منتشر کرده است که حالت Volta یا همان فوتبال خیابانی را به تصویر می کشد و در ادامه سیستم شخصی سازی این بخش را نشان می دهد.

در حالت Volta شاهد ۱۷ زمین مسابقه خواهیم بود که اتمسفر خیابانی دارند و شامل شهرهایی چون نیویورک و میامی و پایتخت های ژاپن و ایتالیا و غیره می شوند.

حالت شخصی سازی این بخش به گونه ای است که می توانید بازیکنان و تیم خود را به گونه ای که دوست دارید بسازید و همچنین دو حالت  Volta Tour و Volta League در این قسمت وجود دارد که می توانید مسابقات متنوعی را تجربه کنید.


بیشتر بدانید: گیم پلی بازی FIFA 20


Volta Tour کمک خواهد کرد تا تیم خود را از اساس و پایه طراحی و بسازید ولی در Volta League می توانید در لیگ های مطرح خیابانی حضور داشته باشید.

Volta Kick-Off هم در این بخش وجود خواهد داشت که به لطف آن می توانید از تیم های مطرح اروپایی مثل رئال مادرید برای انجام مسابقات استفاده کنید.

دانلود این ویدیو از آپارات گیمر 

منبع:

Gamingbolt

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات