خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Index for table './gamrir_site/wp_options.MYI' is corrupt; try to repair it]
UPDATE `wp_options` SET `option_value` = '1675165742.7004170417785644531250' WHERE `option_name` = '_transient_doing_cron'

مراسم افتتاحیه Gamescom 2019 | گیمر
توضیحات جف کیلی درباره مراسم افتتاحیه Gamescom 2019

توضیحات جف کیلی درباره مراسم افتتاحیه Gamescom 2019

احمد هاتفی ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ نظرات

تاریخ برگزاری Gamescom 2019 بسیار نزدیک است و حال جف کیلی از مراسم افتتاحیه و برنامه های آن خبر داده است. با گیمر همراه باشید.

 

توضیحات جف کیلی درباره مراسم Gamescom 2019

Gamescom یکی از مهم ترین رویدادهای گیمینگ است که هرساله برگزار می شود و کمپانی های بزرگی همچون سونی و مایکروسافت در آن حضور پیدا می کنند تا از دستاوردهای جدیدشان رونمایی کنند.

امسال قرار است یک شب قبل از آغاز رویداد گیمزکام شاهد مراسم افتتاحیه باشیم که در آن کمپانی های بزرگ حضور خواهند داشت؛ کمپانی های نظیر کپکام، گوگل، اکتیویژن، الکترونیک آرتز، پرایوت دیویژن، اسکوئر انیکس، سونی و استودیوهای بازیسازی ایکس باکس.

علاوه بر کمپانی های بزرگ، بازی سازان مستقل هم در این رویداد شرکت خواهند کرد تا عناوین جدیدشان را معرفی کنند و در این بین هیدئو کوجیما، کارگردان Death Stranding، هم در این مراسم شرکت خواهد کرد تا تریلر جدید دث استرندینگ را به‌ نمایش بگذارد؛ اثری که در تاریخ ۱۷ آبان ماه (هشت نوامبر) عرضه می‌ شود.

جف کیلی در حساب رسمی توییتر خود گفته است:

«من بسیار هیجان‌ زده هستم که برای این شب ارزشمند صنعت بازی‌ های ویدیویی را دور هم جمع می‌ کنم تا برای بازی‌ های بزرگ زیادی که تا پایان سال جاری، ۲۰۲۰ و پس از آن عرضه می‌ شوند، جشن بگیریم.

 اشخاصی که ازطریق استریم این مراسم را تماشا می‌ کنند، می‌ توانند مروری به برنامه‌ های نمایشگاه Gamescom ۲۰۱۹ داشته باشند. همچنین آپدیت‌ ها و محتویات جدیدی را از بازی‌ های بزرگ مشاهده خواهند کرد و تعدادی پروژه معرفی نشده هم به‌ نمایش در می‌ آیند.»


بیشتر بدانید: Cyberpunk 2077 حالت New Game Plus خواهد داشت


طی روزهای اخیر تایید شده است که کمپانی سگا یک بازی AAA در این رویداد رونمایی خواهد کرد و همچنین Google Stadia در مراسم قبل از آغاز گیمزکام یک پنل مخصوص‌ به خودش خواهد داشت.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات