قیمت بازی های سرویس Google Stadia

قیمت بازی های سرویس Google Stadia

پیمان ادیب ۰۸ تیر ۱۳۹۸ نظرات

Phill Harrison در مورد قیمت بازی های Google Stadia و اینکه این قیمت ها با سایر پلتفرم ها متفاوت خواهد بود یا نه توضیحاتی ارائه داده است. با گیمر همراه باشید.

 

قیمت بازی های سرویس Google Stadia

مدیر بخش Google Stadia یعنی Phill Harrison به تازگی اطلاعات جدیدی را در مورد این سرویس منتشر کرده است. او در مورد قیمت گذاری بازی ها بر روی این سرویس گفته است که قیمت های مورد نظر برای بازی ها هنوز به کامل مشخص نشده اند.

سرویس Google Stadia دارای دو اشتراک خواهد بود. یکی از این اشتراک ها به نام Stadia Pro است که به ازای استفاده ماهانه از این سرویس شما باید ۱۰ دلار پرداخت کنید.

این سرویس از کیفیت ۴K و فریم ریت ۶۰ پشتیبانی خواهد کرد و کیفیت صدای بازی ها در این سرویس ۵.۱ خواهد بود. اگر شما نمی توانید تا ماهانه ۱۰ دلار بپردازید می توانید از اشتراک رایگان Stadia Base استفاده کنید.

Stadia Base از کیفیت ۱۰۸۰p پشتیبانی خواهد کرد و کیفیت صدای آن Stereo خواهد بود. این سرویس در سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد.

اشتراک سرویس Stadia Pro دارای بازی های رایگان خواهد بود که قرار است اولین بازی که در این سرویس به صورت رایگان در اختیار بازیکنان قرار بگیرد Destiny 2 باشد.

سرویس Google Stadia دارای کنترلر انحصاری خواهد بود

سرویس Google Stadia دارای کنترلر انحصاری خواهد بود

قیمت بازی های Google Stadia هنوز به صورت قطعی تعیین نشده است اما احتمالا شما فکر می کنید که شاید قیمت های این بازی ها کمی کمتر از بازار باشند. در این باره Phill Harrison گفته است دلیلی برای اینکه قیمت بازی ها کمتر از سایر پلتفرم ها باشد وجود ندارد.

دلیل اینکه قرار نیست بازی های Google Stadia ارزان تر باشند این است که این سرویس به شما این قابلیت را می دهد تا هر کجا که می خواهید با هر وسیله ای مثل تلویزیون، لپ تاپ و یا گوشی خود بازی کنید.


بیشتر بدانید: استریم چیست و چگونه استریم کنیم؟


در ضمن چیزی که بیشتر باعث می شود تا این سرویس با ارزش تر شود این است که شما قادر خواهید بود تا بازی های خود را در اینترنت استریم کنید و پچ ها و آپدیت های بازی بدون هیچ وقفه ای و به سرعت بر روی بازی نصب و آماده می شوند.

Phill Harrison در ادامه و در مورد کیفیت Google Stadia گفته است:

«از نظر تئوری بازی هایی که در Google Stadia اجرا می شوند بیشترین کیفیت ممکن را خواهند داشت و اینکه بازیکنان از کم بودن کیفیت بازی ناراحت باشند هیچ وقت اتفاق نخواهد افتاد. در واقع بازی ها با فرض اینکه بهترین سخت افزار ها در دست شما است اجرا خواهند شد.»

از آنجایی که کمپانی هایی که بازی ها را منتشر می کنند در مورد قیمت های بازی ها بر روی پلتفرم های مختلف تصمیم می گیرند، اینکه بگوییم هر بازی در سرویس Google Stadia  چه قیمتی خواهد داشت کمی پیچیده است.

بازی ها را می توان به وسیله Google Stadia در هر وسیله ای بازی کرد

بازی ها را می توان به وسیله Google Stadia در هر وسیله ای بازی کرد

به نظر Phill Harrison از آنجایی که صنعت بازی ها به سمت خرید اشتراک برای بازی کردن می رود و اینکه برای بازیکنان سخت است که هر روزی برای بازی های بهتر کنسول بهتر یا قطعات بهتری بخرند بنابراین سرویس های اشتراکی مانند Google Stadia این مشکل را رفع خواهند کرد.

او در ادامه و در مورد سرویس های اشتراکی گفته است:

«از آنجا که تمامی بازی سازان و بازیکنان به سمت بازی های اشتراکی نمی روند ما این اختیار را به بازیکنان داده ایم تا تصمیم بگیرند که چگونه می خواهند بازی های مورد علاقه خود را بازی کنند. از آنجا که ایده ما برای بازی کردن بر روی هر وسیله ای که می خواهید قابل انجام است بنابراین این برای بازیکنان بسیار جذاب خواهد بود.»

برای اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس می توانید «تاریخ لانچ سرویس Google Stadia مشخص شد» را بخوانید.

منبع:

PCGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات