E3 2019: کنسول نسل نهمی مایکروسافت رونمایی شد

E3 2019: کنسول نسل نهمی مایکروسافت رونمایی شد

احمد هاتفی ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ نظرات

مایکروسافت در کنفرانس E۳ ۲۰۱۹ خود از کنسول نسل نهمی خود با نام رمز اسکارلت رونمایی کرد و اولین اطلاعات آن را نیز منتشر کرد. با گیمر همراه باشید.

 

E3 2019: کنسول نسل نهمی مایکروسافت رونمایی شد

پس از شایعات فراوان درباره کنسول های نسل نهم گیمینگ، مایکروسافت اولین کمپانی است که از کنسول جدید خود رونمایی کرد و اطلاعاتی از آن را ارائه داد.

اسکارلت نام رمز این کنسول می باشد که مایکروسافت با انتشار تریلری از آن رونمایی کرد و گفته شد که در تعطیلات سال ۲۰۲۰ در دسترس خواهد بود.

در کنسول نسل نهمی Xbox از پردازنده‌ ی شخصی‌ سازی‌ شده مبتنی بر پردازنده Zen 2 کمپانی AMD استفاده شده است و قدرت گرافیکی آن ۴ برابر بشتر از کنسول Xbox One X خواهد بود.

کنسول جدید کمپانی مایکروسافت از رزولوشن ۸K پشتیبانی خواهد کرد و همینطور قادر است بازی‌ ها را با نرخ ۱۲۰ فریم بر ثانیه خواهد اجرا کند و البته پشتیبانی از فناوری Ray Traicing هم یکی دیگر از ویژگی‌ های این کنسول است.

در ادامه یکی از اعضای تیم سازنده این کنسول اعلام کرده است که مایکروسافت از SSD های جدیدی استفاده خواهد کرد که به عنوان حافظه مجازی نسل نهم کنسول های این کمپانی عملکردی ۴۰ برابر سریع تر از نسل فعلی خواهد داشت که نتیجه آن لود سریع تر بازی ها خواهد بود.

کنسول جدید مایکروسافت که با نام رمز Scarlet شناخته می شود همزمان با انتشار بازی Halo Infinite، در دسترس علاقه مندان خواهد بود.

دانلود این ویدیو از آپارات گیمر 

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات