سونی در نسل بعدی بر روی ناشران بزرگ تمرکز خواهد کرد

سونی در نسل بعدی بر روی ناشران بزرگ تمرکز خواهد کرد

احمد هاتفی ۱۰ تیر ۱۳۹۸ نظرات

جدیدا اخباری منتشر شده است که نشان می دهد سونی در نسل بعدی بازی های ویدیویی خود تمرکز زیادی بر روی ناشران بزرگ خواهد داشت. با گیمر همراه باشید.

 

سونی در نسل بعدی بر روی ناشران بزرگ تمرکز خواهد کرد

چند ماهی است که اخبار بسیاری درباره کنسول های نسل بعدی منتشر می شود و هر دو کمپانی سونی و مایکروسافت بطور مداوم اطلاعات مختلفی را از پروژه های خود ارائه می دهند تا علاقه مندان در جریان آخرین اخبار باشند.

کنسول بعدی کمپانی سونی به احتمال زیاد PS5 نام خواهد داشت و بنا به اطلاعاتی که از سوی «مارک سرنی» منتشر شده این محصول قرار است از بازی های نسل قبل پشتیبانی کند و همچنین از حافظه SSD بهره خواهد کرد.

PS5 تا قبل از سال 2020 منتشر نمی شود

PS5 تا قبل از سال ۲۰۲۰ منتشر نمی شود

در مصاحبه جدید کمپانی سونی با The Wall Street Journal اعلام شده است که سونی در آینده توجه بیشتری به ناشران بزرگ بازی های ویدیویی خواهد کرد.

از آن جایی که کنسول نسل هشتمی پلی استیشن تمرکز زیادی روی بازی ها داشت و دارای انحصاری های بی نظیری بود، این انتظار می رود که سونی همین روند را در کنسول جدیدش هم اعمال کند؛ بنابراین احتمالا سونی در پی جذب محتوای انحصاری Third Party بیشتر برای کنسول نسل بعدی خود است.


بیشتر بدانید: همه مشخصات کنسول PS5


طبق گزارشات برخی استودیوهای کوچک و نوپا، توجه نینتندو به آن ها بیشتر از سونی بوده و بسیار بازار بازی‌ های مستقل را جدی گرفته و از این دست از بازی‌ ها حمایت کرده است.

سونی در نسل بعدی نیز اهمیت والایی به بازی های انحصاری خواهد داد

سونی در نسل بعدی نیز اهمیت والایی به بازی های انحصاری خواهد داد

با این وجود سونی از موضع خود عقب نشینی نکرده و اعلام کرده است که با ناشران بزرگ همکاری خواهند کرد چرا که علاقه مندان به بازی های ویدیویی کنسول را برای بازی‌ های با کیفیتی که تنها برای آن پلتفرم موجود است خریداری می‌ کنند نه برای بازی‌ های کوچک‌ تر که روی گوشی‌ های هوشمند نیز قابل دسترس هستند.

با این اوصاف سونی فعلا قصد ندارد از فرمول موفقیت آمیز خود در نسل هشتم بازی های ویدیویی دست بردازد و انتظار می رود که همین روند هم در نسل بعدی و پلی استیشن ۵ ادامه داشته باشد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات