تاریخ انتشار بازی Call of Duty: Mobile مشخص شد

تاریخ انتشار بازی Call of Duty: Mobile مشخص شد

احمد هاتفی ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ نظرات

سازندگان بازی Call of Duty: Mobile در تازه ترین اخبار این عنوان تاریخ انتشار آن را اعلام کرده اند و اطلاعاتی را هم ارائه داده اند. با گیمر همراه باشید.

 

تاریخ انتشار بازی Call of Duty: Mobile مشخص شد

اواخر سال ۹۷ بود که کمپانی Activision اعلام کرد مجموعه Call of Duty به دنیای جگوشی های هوشمند راه پیدا کرده و از این پس می توانیم این بازی اکشن ریشه دار را بر روی این پلتفرم هم اجرا کنیم.

مسئولیت ساخت این نسخه بر عهده استودیو Tencent Games می باشد که برای دو سیستم عامل iOS و اندروید در نظر گرفته شده و همانند نسخه های کنسولی دارای سلاح‌ ها، حالت‌ ها، کاراکترها و نقشه‌ های متفاوت می باشد.

کمپانی اکتیویژن و استودیو Tencent Games با حضور در یک نشست خبری این اخبار را منتشر کرده اند و در ادامه اعلام شده است که علاقه مندان در تاریخ ۹ مهر ماه (یک اکتبر) می توانند به بازی دسترسی داشته باشند.


بیشتر بدانید: تغییر سیستم تعویض خشاب Call of Duty: Modern Warfare


همچنین اعلام شده است که در روز عرضه حالت های Team Deathmatch، Free for All و Search and Destroy در بازی وجود خواهد داشت؛ در ضمن حالت بتل رویال از همان ابتدا فعال خواهد بود.

Hijacked، Crash و Nuketown نام برخی از نقشه های موجود در بازی است که به نظر می رسد تعدادشان رفته رفته افزایش پیدا خواهد کرد.

اکتیویژن اعلام کرده علاقه مندان برای دریافت این بازی می توانند با مراجعه به وب سایت Call of Duty ثبت نام خود را انجام دهند تا در زمان عرضه پیامی برای آن ها ارسال شود.

این بازی پس از عرضه توسط استودیو سازنده اش پشتیبانی خواهد شد و محتویات مختلفی برایش منتشر خواهد شد تا مشکلاتش رفته رفته برطرف شده و بهبود یابد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات