Cyberpunk 2077 حالت New Game Plus خواهد داشت

Cyberpunk 2077 حالت New Game Plus خواهد داشت

پیمان ادیب ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ نظرات

اطلاعات جدیدی در مورد بازی Cyberpunk 2077 منتشر شده است و حالت New Game Plus در بازی وجود خواهد داشت. با گیمر همراه باشید.

 

Cyberpunk 2077 حالت New Game Plus خواهد داشت

با توجه به خبرهای منتشر شده در مورد بازی Cyberpunk 2077 و با توجه به این که بازیکنان در اولین گیم پلی خود از بازی تمام انتخاب های درون بازی را مشاهده نخواهند کرد، بنابراین باید راهی باشد تا بازیکنان برای بار دوم بتوانند تا بازی را از اول شروع کنند و چیزهای جدیدی را در آن تجربه کنند.

CD Project Red استودیو سازنده بازی قصد دارد تا بازیکنان را برای دور دوم در بازی نگه دارد، با توجه به این نکات این استودیو حالت New Game Plus را به بازی اضافه کرده است.


بیشتر بدانید: تصویر جدید بازی Cyberpunk 2077


یک روزنامه لهستانی به نام PSX Extreme در یک مصاحبه با استودیو سازنده بازی، یعنی CD Project Red اطلاعاتی جدید در مورد این بازی کسب کرده بود ولی اکثر چیزهایی که در این مصاحبه، حرف های تکراری است که در نمایشگاه E3 2019 شاهد بودیم.

PSX Extreme در مورد آپارتمانی که یکی از کارکتر های بازی در آن زندگی خواهد کرد نیز اطلاعات جدیدی کسب کرده است، به گفته استودیو سازنده بازی شما قادر به دکوراسیون خانه خود نخواهید بود.

بازی Cyberpunk 2077

بازی Cyberpunk 2077

به طوری که ما با بازی Cyberpunk 2077 آشنایی داریم احتمالا در خط زمانی که بازی اتفاق می افتد تغییرات درون خانه یک چیزی است که تنها افرادی که پول زیادی دارند می توانند آن را انجام دهند.

متاسفانه این روزنامه در مصاحبه خود به حرف های تکراری که قبلا زده شده است اشاره کرده است و اطلاعات اندکی از محتوای جدید در بازی Cyberpunk 2077 دارد. به احتمال زیاد در آینده شاهد مصاحبه روزنامه های مختلف بازی Keanu Reeves در مورد این بازی خواهیم بود.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ برای کنسول های Xbox One، PS4 و PC منتشر خواهد شد.

منبع:

PCGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات