بازی جدید Need For Speed لو رفت

بازی جدید Need For Speed لو رفت

پیمان ادیب ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ نظرات

یک فروشگاه آنلاین در اتریش به اشتباه نسخه جدید بازی Need For Speed را افشا کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

بازی جدید Need For Speed لو رفت

فروشگاهی در اتریش به نام Gameware به نظر می رسد که به صورت تصادفی جدیدترین بازی EA یعنی نسخه جدید Need For Speed را افشا کرده است. بنا بر عکس های منتشر شده در این مورد نام بازی جدید Need For Speed: Heat خواهد بود.

متاسفانه در این وبسایت چیزی در مورد تاریخ انتشار این بازی اشاره نشده و تنها گفته شده بود که در سال ۲۰۱۹ خواهد آمد. در ماه می نیز در یک وبلاگ، EA توضیحات بیشتری در مورد بازی جدید خود داده بود.


بیشتر بدانید: بازی جدید Need For Speed در نمایشگاه E3 2019 حضور نخواهد داشت


در این وبلاگ اشاره شده بود که Need For Speed جدید در سال ۲۰۱۹ خواهد آمد ولی قرار نیست که در نمایشگاه E3 2019 چیزی از این بازی بشنویم ولی در مقابل EA برای سری Need For Speed جشن ۲۵ سالگی گرفت و به بازی جدید خود اشاره کرد.

لو رفتن بازی Need For Speed Heat

لو رفتن بازی Need For Speed Heat

در این وبلاگ گفته شده بود که این کمپانی برای روزی که بتواند بازی جدید خود را در اختیار بازیکنان قرار دهد لحظه شماری می کند. به نظر می رسد که EA زحمت زیادی برای بازی خود کشیده و به احتمال زیاد شاهد یک بازی عالی از این کمپانی خواهیم بود.

احتمال می رود که EA در Gamescom 2019 حضور داشته باشد و اطلاعات جدیدی در مورد بازی Need For Speed ارائه دهد. شاید هم یک تریلر از این بازی منتشر کند. باید منتظر بود و دید EA برای این بازی چه برنامه ای دارد.

منبع:

VideoGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات