آموزش و معرفی هیروهای بازی DOTA 2؛ هیرو Bloodseeker

آموزش و معرفی هیروهای بازی DOTA 2؛ هیرو Bloodseeker

پیمان ادیب ۰۲ آبان ۱۳۹۸ نظرات

در این قسمت از سری مقاله های آموزش و معرفی هیروهای بازی DOTA 2، نگاهی به هیرو Bloodseeker می اندازیم و توانایی های این هیرو را بررسی می کنیم. با گیمر همراه باشید.

 

آموزش و معرفی هیروهای بازی DOTA 2؛ هیرو Bloodseeker

هیروهای Agility در بازی DOTA 2 جزو یکی از مهم ترین قسمت از بازی هستند، اکثر هیروهای Carry در این قسمت می باشند که این به خاطر سرعت ضربه زدن، سرعت حرکت و توانایی های مخصوص این گروه می باشد.

هیرو Bloodseeker نیز که در گروه هیروهای Agility قرار دارد جزو هیروهای Carry در بازی می باشد که می تواند از اوایل تا اواخر بازی در درگیری ها حضور داشته باشد و تاثیر خود را به خوبی در بازی نشان دهد.

توانایی های این هیرو به گونه ای هستند که برای کارهای تیمی و از کار انداختن هیروهای دشمن طراحی شده است، توانایی های هیرو Bloodseeker قابلیت هجومی دارند ولی از بعضی از آنها نیز به عنوان توانایی هایی برای کنترل و دفاع کردن نیز می توان استفاده کرد.

با ما همراه باشید تا در این قسمت از سری مقاله های آموزش و معرفی هیروهای بازی DOTA 2 نگاهی دقیق تر به هیرو Bloodseeker داشته باشیم و نقاط ضعف و قوت این هیرو را بررسی کنیم.

مجموعه مقالات آموزش و معرفی هیروهای بازی DOTA 2:

آموزش و معرفی هیرو های بازی DOTA 2 هیرو Bloodseeker

آموزش و معرفی هیرو های بازی DOTA 2 هیرو Bloodseeker

هیرو Bloodseeker حزو گروه هیروهای Agility و نزدیک زن می باشد که دلیل داشتن توانایی های خاص برای از کار انداختن و تعقیب هیروهای تیم مقابل شناخته می شود.

هیرو Bloodseeker اکثر اوقات به عنوان یک هیرو Carry استفاده می شود و برای اینکه به طور کامل بتواند موثر واقع شود باید آیتم های مورد نیاز خود را خریداری کند.

هیرو Bloodseeker می تواند در اکثر اوقات در درگیری ها حضور داشته باشد، توانایی های این هیرو به گونه ای هستند که کمتر هیرویی در بازی DOTA 2 می تواند از دست این هیرو فرار کند.

توانایی ها (Spells):

Bloodrage

Bloodrage

Bloodrage

این توانایی یک باف بر روی یک هدف مشخص ایجاد می کند، این باف باعث می شود تا هدف مورد نظر آسیب بیشتری وارد کند ولی در این مقابل آسیب بیشتری دریافت می کند.

در صورتی که هدف مورد نظر که باف Bloodrage را دارد بتواند کریپ و یا هیرویی را بکشد به میزانی از HP آن کریپ و یا هیرو Heal خواهد شد، ولی اگر آن هدف توسط یک هیرو کشته شود آن هیرو به میزانی از HP آن هدف Heal خواهد شد.

باف Bloodrage بر روی هیرو Bloodseeker

باف Bloodrage بر روی هیرو Bloodseeker

اگر هیرو شما زمانی که باف Bloodrage را دارد نتواند ضربه آخر را برای کشتن یک کریپ و یا هیرو بدهد به میزان نصف حالت عادی Heal خواهد شد.

این باف در بعضی مواقع خاص کار نمی کند، از جمله زمانی که سازه های درون بازی را خراب کنید، Ward های تیم مقابل را نابود کنید و یا اینکه توانایی Tempest Double هیرو Arc Warden و یا Roshan را بکشید.

اگر قابلیت Deny کردن هم تیمی های خود را داشته باشید می توانید با استفاده از این توانایی و گذاشتن این باف بر روی دوست و یا خودتان، از Deny کردن هم تیمیتان Heal دریافت کنید.

باف Bloodrage بر روی هیرو Axe

باف Bloodrage بر روی هیرو Axe

این باف بر روی توانایی های Proximity Mines هیرو Techies و توانایی Death Ward هیرو Witch Doctor تاثیری ندارد و میزان آسیب آنها را بیشتر نمی کند، در ضمن این توانایی حالت Basic Dispel دارد.

این توانایی برای هیروهای تیم حریف زمانی که آیتم Black King Bar فعال دارند اثر ندارد ولی هم تیمی که شما اگر این آیتم را به صورت فعال داشته باشند قادر به دریافت باف این توانایی هستند.، این توانایی توسط آیتم Linken’s Sphere به صورت کامل بلاک می شود.

Blood Rite

Blood Rite

Blood Rite

این توانایی یک محیط دایره شکل ایجاد می کند که پس از گذشت چند ثانیه تمامی موجودات درون این دایره آسیب دریافت می کنند و برای مدتی Silence می شوند.

توانایی Blood Rite در یک محیط دایره ای شکل

توانایی Blood Rite در یک محیط دایره ای شکل

این توانایی به صورت کامل برای هیروهای تیم حریف قابل دیده شدن است، می توانید از این توانایی برای مشاهده هیروها و یا کریپ های موجود در یک جا استفاده کنید.

Silence شدن هیروهای تیم حریف به خاطر توانایی Blood Rite

Silence شدن هیروهای تیم حریف به خاطر توانایی Blood Rite

این توانایی از آیتم Black King Bar فعال عبور نمی کند و اگر هیروها توسط این توانایی Silence شده باشند و بعد آیتم Black King Bar خود را فعال کنند باف منفی Silence از بین می رود، این توانایی همانند Bloodrage دارای حالت Basic Dispel می باشد.

Thirst

Thirst

Thirst

هیرو Bloodseeker توسط این توانایی می تواند زخم های هیروهای تیم مقابل را احساس کند که این خود به خود باعث می شود این هیرو بتواند چندین چیز مهم دریافت کند.

هیرو Bloodseeker به ازای هر هیرو که میزان HP کمتر از حالت خاصی داشته باشد سرعت ضربه زدن و سرعت حرکت بیشتری دریافت می کند، هر چه قدر تعداد هیروهای با HP کم بیشتر باشند میزان تاثیر این توانایی بیشتر خواهد بود.

زمانی که میزان HP هیروهای تیم مقابل از ۷۵ درصد کمتر می شود این توانایی اثر می کند و هر چه قدر میزان HP هیروهای تیم مقابل کمتر باشد تاثیر این توانایی بیشتر می شود تا زمانی که میزان HP به کمتر از ۲۵ درصد برسد که این باعث می شود هدف مورد نظر برای تمامی هیروهای هم تیمی Bloodseeker قابل دیده شدن باشد.

تاثیر توانایی Thirst بر روی Bloodseeker و هیروهای تیم مقابل

تاثیر توانایی Thirst بر روی Bloodseeker و هیروهای تیم مقابل

این توانایی بیشترین میزان سرعت که ۵۵۰ می باشد را به طور کامل نادیده می گیرد و این هیرو می تواند به صورت غیرعادی در نقشه حرکت کند.

زمانی که میزان HP یک هیرو کمتر از ۲۵ درصد می شود یک باف منفی بر روی هیرو ایجاد می شود که حالت و انیمیشن آن را نیز تغییر می دهد و باعث می شود آنها هیرو برای تمامی هیروهای مپ قابل دیده شدن باشد.

این توانایی برای هیروهایی که آیتم Black King Bar فعال دارند کار نمی کند و Bloodseeker نمی تواند تاثیرات این توانایی را در خود مشاهده کند، این توانایی توسط آیتم Silver Edge غیر فعال می شود و Illusion های هیرو Bloodseeker نمی توانند از این توانایی استفاده کنند.

این توانایی غیرقابل Dispel شدن می باشد.

Rupture

Rupture

Rupture

این توانایی یک باف منفی بر روی یک هیرو ایجاد می کند که باعث می شود به مقداری که یک مسافت را طی می کند آسیب دریافت کند، نوع این آسیب Pure می باشد بنابراین Magic Resistance و آرمور قادر به کاهش میزان آسیب این توانایی نیستند.

باف منفی Rupture بر روی هیرو Axe

باف منفی Rupture بر روی هیرو Axe

اگر این توانایی را چند بار بر روی یک هیرو امتحان کنید تنها زمان از بین رفتن باف منفی به حالت اول بر می گردد و تعداد باف منفی زیاد نخواهد شد، این توانایی به صورت کامل هیروهایی که آیتم Black King Bar فعال دارند را تحت تاثیر قرار می دهد، همچنین Rupture توسط آیتم Linken’s Sphere بلاک می شود.

دریافت آسیب از سوی باف منفی Rupture در صورت تغییر مکان

دریافت آسیب از سوی باف منفی Rupture در صورت تغییر مکان

این توانایی غیرقابل Dispel شدن می باشد.

تاثیر آیتم Aghanim بر روی این هیرو:

آیتم Aghanim’s Scepter به هیرو Bloodseeker اجازه می دهد تا ۲ عدد از توانایی Rupture را داشته باشد، درضمن میزان Cooldown این توانایی نیز کاهش می یابد.

این آیتم در بعضی مواقع می تواند مفید باشد و نمی توان گفت که یک آیتم مهم برای این هیرو می باشد، خرید این آیتم در بازی باید با هماهنگی هم تیمی ها انجام شود.

استعدادها (Talents):

Talent های هیرو Bloodseeker

Talent های هیرو Bloodseeker

در لول ۱۰ شما از بین ۶ عدد آرمور بیشتر و ۲۵ عدد سرعت ضربه بیشتر باید یکی را انتخاب کنید، اگر فکر می کنید که از لحاظ آرمور کمی اذیت می شوید می توانید این استعداد را انتخاب کنید ولی ۲۵ عدد سرعت ضربه بیشتر نیز مناسب می باشد.

در لول ۱۵ دو انتخاب متوسط و نه چندان جالب برای این هیرو وجود دارد، انتخاب استعداد سمت راست به شما میزان HP بیشتری خواهد داد ولی دیگری نیز میزان آسیب توانایی Blood Rite را بیشتر می کند، در اکثر مواقع انتخاب HP بیشتر عاقلانه به نظر می رسد.

Talent های لول ۲۰ این هیرو هر دو برای این هیرو مناسب هستند، انتخاب استعداد سمت چپ به شما به میزان ۲۵ درصد Lifesteal می دهد و دیگری برد توانایی Rupture را بیشتر می کند، بنا بر نیاز تیم شما و اینکه به کدام یک نیاز دارید می تواند یکی را انتخاب کنید.

در لول ۲۵ نیز می توانید از بین کمتر شدن Cooldown توانایی Blood Rite و بیشتر شدن میزان سرعت حرکت حاصل از توانایی Thirst یکی را انتخاب کنید، در این لول نیز بر حسب شرایط بازی می توانید یکی را انتخاب کنید و هر دو این انتخاب ها خود هستند.

آیتم بندی:

در کنار معرفی توانایی های این هیرو قصد داریم تا در این قسمت، یکی از مهم ترین جنبه های آموزش و معرفی هیرو های بازی DOTA 2 را که آیتم بندی می باشد را برای هیرو Bloodseeker بررسی کنیم.

آیتم های شروع بازی:

Stout Shield:

Stout Shield

Stout Shield

هیرو Bloodseeker یک هیرو نزدیک زن است و به این دلیل که به سادگی می تواند توسط سایر هیروها در لاین اذیت شود خرید این آیتم می تواند به نفع این هیرو باشد.

Quelling Blade:

Quelling Blade

Quelling Blade

هیروهای نزدیک زنی که قرار است در لاین فارم کنند و کریپ ها را بکشند نیاز دارند تا این آیتم را برای راحتی بخرند، تاثیر این آیتم در اوایل بازی بسیار زیاد است.

Healing Slave:

Healing Slave

Healing Slave

اگر لاینی که بازی می کنید مشکل است می توانید یک عدد از این آیتم را بخرید و سپس در زمان هایی که باز نیاز داشتید این آیتم را تهیه کنید و استفاده کنید.

Tango:

Tango

Tango

این آیتم اکثرا برای این هیرو در اوایل بازی خریداری نمی شود چون دارای توانایی Bloodrage می باشد ولی اگر فکر می کنید که در لاین نخواهید توانست آن جور که باید عمل کنید می توانید خودتان این آیتم را بخرید و یا اینکه از دوستانتان بخواهید این آیتم را با شما به اشتراک بگذارند.

Orb of Venom:

Orb of Venom

Orb of Venom

یکی از بهترین آیتم ها در اوایل بازی برای تعقیب هیروهایی با میزان HP کم است، این آیتم میزان سرعت حرکت را کمتر می کند و باعث می شود بتوانید کار خود را به خوبی انجام دهید.

آیتم های اوایل بازی:

Boots of Speed:

Boots of Speed

Boots of Speed

این آیتم جزو یکی از مهم ترین آیتم ها در بازی DOTA 2 می باشد که اکثر هیروها به آن نیاز دارند.

Magic Wand:

Magic Wand

Magic Wand

اگر در مقابل هیروهایی بازی می کنید که به تعداد زیاد از توانایی هایشان استفاده می کنند می توانید این آیتم را خریداری کنید، در غیر این صورت داشتن این آیتم می تواند در بعضی مواقع به شما کمک زیادی بکند.

آیتم های اواسط بازی:

Power Treads:

Power Treads

Power Treads

میزان سرعت ضربه بیشتر به این هیرو اجازه می دهد تا بتواند به سادگی فارم کند و همچنین قابلیت کشتن سایر هیروها در بازی را به او می دهد.

Phase Boots:

Phase Boots

Phase Boots

اگر به میزان آرمور بیشتری نیاز دارید این آیتم برای شما مناسب است، این آیتم اکثر برای این هیرو زمانی تهیه می شود که به عنوان یک تانک بازی شود و یا اینکه هیروهایی با میزان آسیب فیزیکی زیاد در مقابل شما حضور داشته باشند.

Hand of Midas:

Hand of Midas

Hand of Midas

این آیتم شما را برای اواخر بازی آماده می کند، خرید زود هنگام این آیتم می تواند به شما کمک زیادی بکند ولی در بعضی مواقع که از بازی عقب هستید باید از خرید این آیتم چشم پوشی کنید.

Radiance:

Radiance

Radiance

این آیتم اگر در اوایل بازی برای هیرو Bloodseeker خریداری شود می تواند مفید باشد و کشتن سایر هیروها در بازی را آسان تر کند، ولی باید شرایط بازی را نیز در نظر بگیرید و بر اساس آن برای خرید این آیتم برنامه ریزی بکنید.

Sange and Yasha:

Sange and Yasha

Sange and Yasha

 

این آیتم برای هیرو Bloodseeker بسیار خوب است و با توجه به اینکه دارای Status Resistance می باشد به این هیرو کمک زیادی در درگیری ها می کند.

Black King Bar:

Black King Bar

Black King Bar

یک آیتم مهم برای هیروهای Carry در بازی است، این آیتم بسیار مهم می باشد و خرید آن در اکثر مواقع برای هیرو Bloodseeker لازم است.

Echo Sabre:

Echo Sabre

Echo Sabre

این آیتم به شما Mana Regeneration می دهد و کمک می کند تا هیروهای تیم مقابل را به سادگی دنبال کنید و با یک ضربه اضافه و آهسته شدن آنها فرصت کشتن انها را داشته باشید.

Eul’s Scepter of Divinity:

Eul's Scepter of Divinity

Eul’s Scepter of Divinity

ترکیب این آیتم با توانایی Blood Rite می تواند Silence کردن این توانایی را ۱۰۰ درصد کند، در ضمن هیروهایی که قصد فرار کردن به وسیله Town Portal Scroll دارند نیز با حضور این آیتم در شما هیچ راهی برای فرار کردن نخواهند داشت.

Dagon:

Dagon

Dagon

آیتم Dagon را درصورتی که از بازی جلو باشید می توانید خریداری کنید ولی نمی توان گفت که جزو آیتم های اصلی این هیرو می باشد، آیتم های بهتری برای این هیرو وجود دارند که می توانید آنها را خریداری کنید.

Skull Basher:

Skull Basher

Skull Basher

با توجه به اینکه هیرو Bloodseeker در اکثر مواقع دارای سرعت ضربه زیاد می باشد داشتن آیتمی مانند Skull Basher می تواند کمک زیادی به شما در کشنم هیروهای تیم مقابلتان را داشته باشد.

Blade Mail:

Blade Mail

Blade Mail

یک آیتم مناسب برای هیرو Bloodseeker می باشد که باعث می شود زمانی که در خط مقدم با هیروهای تیم مقابل مواجه می شوید آنها نتوانند به شما آسیب برسانند.

آیتم های آخر بازی:

Silver Edge:

Silver Edge

Silver Edge

اگر هیروهایی در تیم مقابل وجود دارند که توانایی های Passive آنها شما را اذیت می کند می توانید این آیتم را خریداری کنید.

Abyssal Blade:

Abyssal Blade

Abyssal Blade

این آیتم نسخه تکمیل شده از Skull Basher می باشد، خرید این آیتم نیز خالی از لطف نیست و می تواند میزان آسیب و تاثیر شما در بازی را افزایش دهد.

Nullifier:

Nullifier

Nullifier

اگر بعضی از هیروها به دلیل داشتن آیتمی خاص مانع از عملکرد شما در بازی می شوند می توانید این آیتم را تهیه کنید و با استفاده از آن به هیروهای تیم مقابل اجازه استفاده از آیتم هایشان را ندهید.

Aghanim’s Scepter:

Aghanim's Scepte

Aghanim’s Scepte

خرید آیتم Aghanim’s Scepter در بهضی مواقع می تواند مفید باشد ولی بهتر از قبل از خرید آن شرایط بازی را در نظر بگیرید و با هم تیمی های خود مشورت کنید.

Monkey King Bar:

Monkey King Bar

Monkey King Bar

یکی از آیتم های مهمی که در برابر Evasion طراحی شده است Monkey King Bar می باشد، این آیتم آسیب بیشتری نیز به شما می دهد که بسیار مناسب هیرویی مانند Bloodseeker می باشد.

Mjollnir:

Mjollnir

Mjollnir

افزایش سرعت ضربه زدن برای هیرو Bloodseeker می تواند در اکثر مواقع به نفع شما باشد، در ضمن این آیتم در Push دادن لاین ها نیز به شما کمک می کند.

Butterfly:

Butterfly

Butterfly

یکی از آیتم های مورد علاقه هیروهای Agility می باشد که خرید زودهنگام این آیتم می تواند تاثیر زیادی در روند بازی داشته باشد.

چه موقع این هیرو را انتخاب نکنیم؟

Abaddon:

Abaddon

Abaddon

هیرو Abaddon به دلیل داشتن توانایی Borrowed Time به سادگی می تواند تاثیر توانایی Rupture را نادیده بگیرد و می توانید هم تیمی های خود را در صورتی که میزان HP کمی داشته باشند با استفاده از توانایی های Aphotic Shield و Mist Coil نجات دهد.

Dazzle:

Abaddon

Abaddon

توانایی Shallow Grave باعث می شود که هیرویی که میزان HP کمی دارد و یا باف منفی Rupture را دارد به سادگی کشته نشود و تاثیر خود را در درگیری ها نشان دهد.

Ember Spirit:

Ember Spirit

Ember Spirit

توانایی Fire Remnant به طور کامل توانایی Rupture هیرو Bloodseeker را نادیده می گیرد.

Faceless Void:

Faceless Void

Faceless Void

هیرو Void به طور کامل در برابر Bloodseeker می تواند مقاومت کند، توانایی Time Walk این هیرو تاثیر توانایی Rupture را نادیده می گیرد و این هیرو با استفاده از توانایی Chronosphere می تواند مانع از آسیب زدن Bloodseeker به هم تیمی های خود شود.

Medusa:

Medusa

Medusa

توانایی Mana Shield به این هیرو اجازه می دهد تا در برابر توانایی Rupture مقاومت کند و آسیب کمتری نسبت به حالت طبیعی دریافت کند.

Morphling:

Morphling

Morphling

توانایی Waveform به طول کامل توانایی Rupture را نادیده می گیرد، توانایی Attribute Shift به هیرو Morphling این اجازه را می دهد تا میزان HP خود را افزایش دهد و کار را برای هیرو Bloodseeker سخت تر بکند.

با توجه به اینکه هیرو Morphling اکثرا آیتم Linken’s Sphere را خریداری می کند کشتن این هیرو به وسیله توانایی Rupture کار بسیار سختی است.

Storm Spirit:

Storm Spirit

Storm Spirit

توانایی Ball Lightning به طور کامل توانایی Rupture را نادیده می گیرد و باعث می شود هیرو Storm Spirit هیچ آسیبی دریافت نکند، در ضمن تعقیب هیرو Storm Spirit نیز برای Bloodseeker سخت می باشد.

Techies:

Techies

Techies

اگر این هیرو بتواند بمب های خود را به خوبی در نقشه بگذارد باید بگوییم که می تواند Bloodseeker را به خاطر Gank کردن سایر لاین ها تنبیه کند.

Tinker:

Tinker

Tinker

هیرو Bloodseeker تا زمانی که چند آیتم مهم را خریداری نکند نخواهد توانست تا هیرو Tinker را چه در درگیری ها و چه در جریان بازی بکشد و او را تعقیب کند.

Wraith King:

Wraith King

Wraith King

هیرو Wraith King به دلیل داشتن توانایی Reincarnation می تواند به سادگی در برابر هیرو Bloodseeker مقاومت کند و تهدیدی برای این هیرو در بازی باشد.

آیتم های Blade Mail، Linken’s Sphere در برابر هیرو Bloodseeker خوب هستند و همچنین آیتم Heart of Tarrasque به دلیل دادن HP زیاد به یک هیرو باعث می شود تاثیر Rupture کمتر دیده شود.

آیتم Lotus Orb نیز باعث می شود تا هیرو Bloodseeker نتواند از توانایی Rupture خود استفاده کند.

چه موقع این هیرو را انتخاب کنیم؟

Anti-Mage:

Anti-Mage

Anti-Mage

هیرو Anti-Mage هیچ راه فراری در برابر هیرو Bloodseeker ندارد زمانی که باف منفی Rupture بر روی او باشد نمی تواند از توانایی Blink خود استفاده کند و استفاده از این توانایی به معنای کمتر شدن HP او می باشد.

Clinkz:

Clinkz

Clinkz

هیرو Clinkz یکی از هیروهایی است که دارای سرعت حرکت زیاد است و همچنین میزان HP بسیار کمی دارد که باعث می شود یک هدف ساده برای هیرو Bloodseeker باشد.

Huskar:

Huskar

Huskar

با توجه به اینکه Huskar دوست دارد تا در طول بازی میزان HP کمی داشته باشد این قضیه باعث می شود تا هیرو Bloodseeker از موقعیت نهایت استفاده را بکند و تاثیر خود را از همان اوایل بازی نشان دهد.

Meepo:

Meepo

Meepo

هر چه تعداد Meepo هایی که میزان HP کمی داشته باشند بیشتر باشد تاثیر توانایی Thirst هیرو Bloodseeker بیشتر دیده خواهد شد به طوری که این هیرو با سرعت حرکت و ضربه زدن بسیار زیاد در بازی دیده خواهد شد.

Lycan:

Lycan

Lycan

هیرو Lycan به دلیل داشتن توانایی Shapeshift که میزان سرعت این هیرو را افزایش می دهد در برابر هیرو Bloodseeker بسیار بد عمل می کند و در صورتی که باف منفی Rupture بر روی Lycan باشد این هیرو باید در سر جای خود بماند وگرنه به سادگی خواهد مرد.

Mirana:

Mirana

Mirana

توانایی Moonlight Shadow این هیرو نمی تواند تا هیروهایی که HP کمی دارند را نجات دهد چون توانایی Thirst هیرو Bloodseeker باعث می شود تا هیروهایی با میزان HP کمتر از ۲۵ درصد به صورت واضح در نقشه دیده شوند، در ضمن هیرو Mirana نمی تواند از دست هیرو Bloodseeker فرار بکند و توانایی Leap این هیرو در برابر Bloodseeker کاربردی ندارد.

Pangolier:

Pangolier

Pangolier

زمانی که باف منفی Rupture بر روی این هیرو باشد، او نخواهد توانست تا با استفاده از توانایی های Swashbuckle و Rolling Thunder فرار کند چون آسیب وارده از توانایی Rupture این هیرو را خواهد کشت.

Phoenix:

Phoenix

Phoenix

توانایی Icarus Dive به هیچ وجه نمی تواند هیرو Phoenix را نجات دهد و در صورتی که باف منفی توانایی Rupture بر روی این هیرو باشد این هیرو راه فراری نخواهد داشت.

Queen of Pain:

Queen of Pain

Queen of Pain

باف منفی Rupture به این هیرو اجازه نمی دهد تا با استفاده از توانایی Blink فرار کند، اگر این هیرو از توانایی Blink استفاده کند به میزان مسافت طی شده به او آسیب وارد می شود.

Riki:

Riki

Riki

اگر میزان HP هیرو Riki کم باشد یک هدف ساده برای Bloodseeker می شود، در ضمن باف منفی توانایی Rupture به این هیرو اجازه نمی دهد تا از توانایی Blink Strike خود استفاده کند.

Slark:

Slark

Slark

هیرو Slark نخواهد توانست تا در برابر هیرو Bloodseeker کار اصلی خود در درگیری ها را انجام دهد، آسیب حاصل از توانایی Rupture باعث می شود تا توانایی Shadow Dance این هیرو را Heal نکند و یک هدف ساده برای Bloodseeker باشد.

Sniper:

Sniper

Sniper

Sniper جزو هیروهایی است که میزان سرعت حرکت بسیار کمی دارد و یک هدف بسیار ساده برای هیرو Bloodseeker می باشد.

Weaver:

Weaver

Weaver

هیرو Weaver در صورتی که باف منفی Rupture را داشته باشد نمی تواند با استفاده از توانایی Shukuchi فرار کند در ضمن توانایی Time Lapse این هیرو نمی تواند باف منفی Rupture را از بین ببرد و همچنین تاثیر آن بر روی Weaver باقی خواهد ماند.

Windranger:

Windranger

Windranger

یکی از هیروهایی که در بازی DOTA 2 سرعت زیادی دارد و می تواند کارهای مختلفی در بازی انجام دهد Windranger می باشد ولی با استفاده از توانایی Rupture این هیرو نخواهد توانست تا تاثیر خود را به صورت کامل در بازی نشان دهد.

در این مطلب از سری مقاله های آموزش و معرفی هیروهای بازی DOTA 2 هیرو Bloodseeker را بررسی کردیم ولی بعضی از هیروها هستند که در کنار Bloodseeker به خوبی عمل می کنند.

هیرو Bloodseeker در کنار هیرو Ancient Apparition خوب عمل می کند، این هیرو به دلیل داشتن توانایی های خاص خود می تواند Bloodseeker را در درگیری ها و همچنین Gank ها کمک زیادی بکند.

هیرو Batrider به دلیل داشتن توانایی Flaming Lasso می تواند هیرویی را که Rupture شده است در مجبور به حرکت کند که باعث می شود آن هیرو به سادگی از درگیری ها حذف شود.

توانایی Boulder Smash می تواند هیرویی را که Rupture شده است را دور بکند و باعث شود آن هیرو آسیب زیادی دریافت بکند، هیرو Grim Stroke باعث می شود تا توانایی Rupture هیرو Bloodseeker بر روی دو هیرو استفاده شود.

دید حاصل از توانایی Thirst هیرو Bloodseeker باعث می شود تا هیرو Invoker یک هدف ساده برای توانایی Sun Strike داشته باشد، همین اثر بر روی هیرو Zeus نیز اتفاق می افتد و با استفاده از دید توانایی Thirst هیرو Zeus می تواند یک هدف ساده برای کشتن پیدا کند.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات