آموزش و معرفی هیروهای بازی DOTA 2؛ هیرو Ancient Apparition

آموزش و معرفی هیروهای بازی DOTA 2؛ هیرو Ancient Apparition

پیمان ادیب ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۴

در این مقاله می خواهیم نگاهی به یکی از هیروهای بخش Intelligence یعنی Ancient Apparition بیندازیم و ببینیم نقاط قوت و ضعف این هیرو چیست. با گیمر همره باشید.

 

آموزش و معرفی هیروهای بازی DOTA 2؛ هیرو Ancient Apparition

هیروهای Support بخش مهمی از بازی DOTA 2 را تشکیل می دهند. در واقع در هر بازی باید ۱، ۲ و یا حتی تعداد بیشتری هیرو Support باشند تا بتوان به نتیجه مطلوب در بازی رسید.

تعداد زیادی از هیروهای Support جزو گروه Intelligence هستند که یکی از دلایل آن به دلیل بالا بودن مقدار Int این هیرو پها می باشد. هیروهای بخش Intelligence نیاز دارند تا Spell ها و توانایی های خود را به صورت مکرر در درگیری ها استفاده کنند.

مجموعه مقالات آموزش و معرفی هیروهای بازی DOTA 2:

 

آموزش هیرو Ancient Apparition

هیرو Ancient Apparition

هیرو Ancient Apparition

هیرو Ancient Apparition جرو هیروهای Intelligence و دور زن می باشد که به دلیل داشتن توانایی های کاهش Magic Resistance و Stun کردن و همچنین متوقف کردن Heal و HP Regeneration هیروهای تیم مقابل شناخته می شود.

این هیرو یکی از هیروهای Support است که به دلیل داشتن توانایی توقف Heal و HP Regeneration باعث می شود تا بسیاری از هیروهای درون بازی اذیت شوند و در بعضی مواقع نیز به دلیل دادن Vision و توانایی رصد دشمنانتان بسیاری از درگیری ها به نفع شما تمام می شود.

یکی از نقطه ضعف های این هیرو میزان کم HP او هم در اوایل بازی و هم در اواخر است که باعث می شود این هیرو تبدیل به یک هدف ساده و آسان تبدیل شود، به همین خاطر توانایی های این هیرو به صورتی درست شده اند که برد هدف گیری آنها زیاد می باشد.

توانایی ها (Spells):

Cold Feet

Cold Feet

Cold Feet

این توانایی بر روی حریف شما یک باف موقتی ایجاد می کند که هر ثانیه به شما آسیب می زند، اگر شما از جایی که این باف بر روی شما ایجاد می کنید دور شوید باف از بین می رود، ولی اگر صبر کنید تا باف به صورت کامل بر روی شما اثر کند، منجمد می شوید که این خود نوعی Stun است.

باف اولیه توانایی Cold Feet

باف اولیه توانایی Cold Feet

در حالت Freeze و یا همان منجمد بودن هیچ کاری نمی توانید انجام دهید، پس به یاد داشته باشید اگر جلوی این هیرو بازی می کنید باید به یاد داشته باشید برای از بین بردن باف موقتی که بر روی شما است باید از آن منطقه کمی دور شوید.

Stun شدن توسط توانایی Cold Feet

Stun شدن توسط توانایی Cold Feet

باف موقتی که بر روی شما ایجاد می شود به وسیله آیتم ها و توانایی هایی که حالت Basic Dispel دارند قابل دی باف شدن هستند، ولی زمانی که Stun می شوید تنها توانایی های دارای حالت Strong Dispel شما را می توانند از حالت Stun بودند خارج کنند.

این توانایی به وسیله آیتم Linken’s Sphere بلاک می شود ولی با انتخاب Talent لول ۲۵ که این توانایی را از جالت انتخاب یک هدف تبدیل به یک محیط دایره ای شکل می کند دیگر توسط این آیتم بلاک نمی شود.

این توانایی از آیتم Black King Bar رد نمی شود ولی در زمانی که باف موقت این توانایی بر روی شما است اگر این آیتم را فعال کنید، باف توانایی از بین خواهد رفت.

این توانایی در زمانی که Talent لول ۲۵ آن را می گیرید و به صورت دایره تبدیل می شود می تواند هیروهای نامرئی و هیروهایی که در بخش هایی از نقشه که شما دید ندارید اثر کند و موقعیت آنها را در صورتی که در محدوده دید شما باشد نشان دهد.

نشان داده شدن موقعیت هیروهای نامرئی توسط Cold Feet

نشان داده شدن موقعیت هیروهای نامرئی توسط Cold Feet

Ice Vortex

Ice Vortex

Ice Vortex

این توانایی جالب و کارا باعث می شود تا افرادی که در محدوده این توانایی باشند، سرعت حرکتشان کمتر شده و میزان بیشتری آسیب نسبت به جادوها و Spell ها دریافت کنند.

مدت زمانی که این توانایی بر روی نقشه باقی می ماند کمی زیاد است و به همین خاطر از آن می تواند برای ایجاد مقداری دید و Vision برای انجام کار های مختلف استفاده کرد.

توانایی Ice Vortex هیرو Ancient Apparition

توانایی Ice Vortex هیرو Ancient Apparition

تعداد زیادی از این توانایی اگر در یک منطقه مشخص استفاده شود میزان تاثیرش چند برابر نخواهد شد و ثابت خواهد ماند، این توانایی بر روی هیروهایی که آیتم Black King Bar را فعال کرده اند تاثیر نخواهد گذاشت. البته اگر پس از ایجاد شدن باف بر روی شما آیتم Black King Bar را فعال کنید برای مدت زمان کوتاهی باف بر روی شما خواهند ماند.

 

Chilling Touch

Chilling Touch

Chilling Touch

ضربه ای که Ancient Apparition به هیروها و یا کریپ ها وارد می کند توسط این توانایی تغییر می یابند، این توانایی ضربه Ancient Apparition را کمی افزایش می دهد به صورت آسیب Magical و جادویی وارد می کند.

در ضمن استفاده کردن این توانایی میزان برد ضربه شما را افزیش می دهد و می توانید به سادگی هیروهای تیم مقابل را در لاینی که هستید با استفاده از این توانایی اذیت کنید.

توانایی Chilling Touch هیرو Ancient Apparition

توانایی Chilling Touch هیرو Ancient Apparition

میزان آسیب Magical این توانایی توسط آیتم هایی که باعث افزایش Spell Amplification می شوند، بیشتر می شود و یا خرید آیتم دارای Spell Lifesteal به شما نسبت به ضربه ای که میزنید HP خواهند داد.

این توانایی را نمی توانید بر روی افرادی که Black King Bar فعال دارند استفاده کنید در ضمن این توانایی توسط آیتم Linken’s Sphere بلاک نمی شود و می توانید به وسیله آیتم Blink Dagger و یا سایر توانایی بعضی هیروها به آن جا خالی دهید.

Ice Blast

Ice Blast

Ice Blast

توانایی Ultimate هیرو Ancient Apparition یکی از مهم ترین توانایی ها در DOTA 2 است، این توانایی به صورت یک شکل کروی برای اولین بار از سمت شما آزاد می شود، این شی کروی را می توان به تمامی نقاط در نقشه فرستاد که باعث می شود به صورت موقتی به شما Vision بدهد.

البته پس از فرستادن این شی کروی بار دیگر نیز باید کلید مربوط به توانایی را فشار دهید، با فشار دادن دوباره این توانایی یک شکل شبیه به کره در منطقه ای از نقشه ایجاد می شود، سپس یک شی کروی دیگر به آن منطقه ارسال می شود که در راهش یک باف منفی بر روی هیروهای تیم مقابل ایجاد می کند.

توانایی Ice Blast در لحظه پرتاب شدن

توانایی Ice Blast در لحظه پرتاب شدن

هر چه قدر مسافت طی شده توسط این شی بیشتر باشد سرعت و میزان بزرگی منطقه اثر کننده آن تغییر خواهد یافت، باف منفی ایجاد شده این توانایی به این صورت است که هیچ گونه Heal و HP Regeneration کار نمی کند و در طول زمان شما آسیب دریافت می کنید. البته بعضی هیروها هستند که این توانایی را نادیده می گیرند.

توانایی Ice Blast در لحظه بخورد با هیروی تیم مقابل

توانایی Ice Blast در لحظه بخورد با هیروی تیم مقابل

هیروهایی که در برابر این هیرو می توانند مقاومت نشان دهند یا به روشی دیگر آن را خنثی کنند عبارتنداز توانایی Sunder هیرو Terrorblade، توانایی Decay هیرو Undying، توانایی Time Lapse هیرو Weaver، توانایی Morph Replicate هیرو Morphling، توانایی Supernova هیرو Pheonix، توانایی Soul Catcher هیرو Shadow Demon و توانایی Whirling Death هیرو Timbersaw.

تغییر ظاهر هیرو تیم مقابل پس از برخورد Ice Blast

تغییر ظاهر هیرو تیم مقابل پس از برخورد Ice Blast

باف منفی این توانایی به جز Illusion ها بر روی اکثر چیز ها در بازی تاثیر دارد، به همین دلیل تشخیص دادن هیرو اصلی با این توانایی ساده تر است. اگر این باف منفی زمان زیادی بر روی شما باشد و میزان HP شما از یک درصد خاص کمتر شود، هیرو شما همان لحظه خواهد مرد.

در صورتی که آیتم Black King Bar بعضی هیروها فعال باشند آنها تنها HP Regeneration دریافت نخواهند کرد ولی آسیبی از این توانایی دریافت نمی کنند.

تاثیر آیتم Aghanim بر روی این هیرو:

با خرید آیتم Aghanim توانایی Ice Blast شما قوی تر می شود، زمانی که این توانایی به هیروهای تیم مقابل آسیب می زند و باف منفی آن روی آنها باقی می ماند برای تمامی لول ها، ۱۷ ثانیه می شود که مدت زمان بسیار زیادی است.

استعدادها(Talents):

Talent های هیرو Ancient Apparition

Talent های هیرو Ancient Apparition

در لول ۱۰ شما باید از بین ۱۰ درصد آسیب بیشتر برای Spell هایتان و ۹۰ گلد در دقیقه بیشتری یکی را انتخاب کنید، اگر در بازی شما نقش یک هیروی کاملا Support را دارید Talent که ۹۰ گلد بیشتری می دهد برای شما مناسب است و می توانید به سادگی آیتم هایی مانند Smoke، Ward و … بخرید.

ولی اگر قرار است شما در بازی کمی حریص تر بازی کنید و آسیب بیشتری به دشمنانتان بزنید ۱۰ درصد Spell Amplification نیز بسیار زیاد و خوب است.

در لول ۱۵ نیز باید از بین Cooldown کمتر برای توانایی Ice Vortex و ۱۵ تا HP Regeneration بیشتر برای این هیرو یکی را انتخاب کنید، هر دو انتخاب خوب هستند و بستگی دارد که شما در بازی به کدام یک بیشتر نیاز داشته باشید.

در لول ۲۰ نیز ۲ چیز متفاوت دیده می شوند، یکی از آنها توانایی Chilling Touch شما را قوی تر می کند و دیگری میزان Magic Resistance و Slow توانایی Ice Vortex را پایین می آورد. از آنجا که این هیرو بیشتر به عنوان یک هیرو Support بازی می شود افزایش قدرت Ice Vortex می تواند تاثیر بیشتری داشته باشد.

و اما در لول ۲۵، دو Talent را می بینیم که هر کدام در جایگاه خود بسیار عالی هستند، Talent سمت چپ میزان کمترین HP ممکن برای سالم ماندن در مقابل توانایی Ice Blast را بیشتر می کند که این باعث می شود هیرو های تیم مقابل زودتر بمیرند.

Talent دیگر نیز بسیار عالی به نظر می رسد، توانایی Cold Feet شما را به جای یک هدفه بودن، تبدیل به یک محیط دایره شکل می کند که این باعث می شود اکثر هیرو ها در درگیری ها موقعیت درستی نداشته باشند که این خود باعث می شود درگیری ها به نفع شما تمام شود.

 

آیتم بندی:

آیتم های شروع بازی:

Iron Branch:

Iron Branch

Iron Branch

اگر شما بتوانید این آیتم را مصرف نکنید خواهید توانست تا زودتر به آیتم Magic Wand که یکی از آیتم های مورد نیاز برای تمامی هیروهای Support در بازی است برسید.

Clarity:

Clarity

Clarity

چون Ancient Apparition بر روی Spell ها و توانایی های خود تکیه می کند، در نتیجه خرید یک یا دو عدد از این آیتم در لاین بسیار خوب و مفید خواهد بود.

Tango:

Tango

Tango

HP Regeneration یکی از چیز هایی است که همه هیروها در بازی نیاز دارند.

Healing Slave:

Healing Slave

Healing Slave

اگر میزان HP شما و یا Carry که در لاین به او کمک می کنید از یک حد پایین تر بیاید، مصرف کردن این آیتم می تواند شما را به لاین برگرداند.

Animal Courier:

Animal Courier

Animal Courier

آیتمی که هر Support باید در بازی خریداری کند.

Observer Ward:

Observer Ward

Observer Ward

برای اینکه بدانید در هر زمانی از بازی آیا کسی به لاین شما آمده است و یا نه این آیتم را نیاز دارید.

Sentry Ward:

Sentry Ward

Sentry Ward

خرید این آیتم بعضی مواقع مخصوصا زمان هایی که در مقابل بازیکنان خوب بازی می کنید می تواند باعث شود شما در Pull کردن و یا Stack کردن کمپ های کریپ های جنگلی عقب نمانید.

آیتم های اوایل بازی:

Urn of Shadows:

Urn of Shadows

Urn of Shadows

اگر از لحاظ Mana به مشکل بخورده اید این آیتم مشکل شما را حل خواهد کرد، در ضمن این آیتم Gank کردن سایر لاین ها را ساده تر می کند.

Magic Wand:

Magic Wand

Magic Wand

مهم ترین آیتمی که هر Support حتی تا اواخر بازی می تواند داشته باشد این آیتم است.

Boots of Speed:

Boots of Speed

Boots of Speed

میزانی سرعت بیشتر برای یک هیرو کمکی حتی زمانی که سرعت یک هیرو Support قابل قبول است می تواند موثر واقع شود و در فرار کردن نیز به شما کمک کند.

آیتم های اواسط بازی:

Arcane Boots:

Arcane Boots

Arcane Boots

میزانی از Mana مورد نیاز این هیرو و همچنین هیروهای هم تیمیتان را فراهم می کند و همچنین میزان Mana کلی این هیرو را افزایش می دهد.

Tranquil Boots:

Tranquil Boots

Tranquil Boots

اگر به HP Regeneration بیشتری نیاز دارید این آیتم را حتما خریداری کنید، این آیتم به دلیل داشتن سرعت حرکت بیشتری نیز می تواند برای شما مفید باشد.

Ghost Scepter:

Ghost Scepter

Ghost Scepter

یکی از آیتم هایی که برای هیروهای Support در مقابل هیروهایی که قدرت آسیب فیزیکی زیادی دارند خریده می شوند همین آیتم است، این آیتم در برابر هیرو هایی مانند Phantom Assassin بسیار مناسب و کاربردی است.

Glimmer Cape:

Glimmer Cape

Glimmer Cape

اگر به یک آیتم Support برای هم تیمی هایتان نیاز دارید این آیتم مشکل شما را حل می کند، این آیتم هیرو دوست شما را نامرئی می کند و به آن میزان زیادی Magic Resistance موقتی می دهد.

Eul’s Scepter of Divinity:

Eul's Scepter of Divinity

Eul’s Scepter of Divinity

سرعت بیشتر، Mana Regeneration بیشتر و همچنین قابلیت جاخالی دادن و یا بعضی وقت ها قابلیت هجومی این آیتم بسیار عالی است، شما می توانید توانایی Cold Feet را بر روی هیرو تیم مقابل استفاده کنید و سپس این آیتم را بر روی او بزنید، پس از بازگشتن او از هوا به زمین، Stun خواهد شد.

Kaya:

Kaya

Kaya

اگر در درگیری ها ی توانید آسیب زیادی به دشمنان وارد کنید این آیتم کار شما را حتی آسان تر می کند، Spell Amplification این آیتم همراه با Talent لول ۱۰ این هیرو باعث می شود Spell های شما بسیار قوی تر شوند.

Rod of Atos:

Rod of Atos

Rod of Atos

ترکیب این آیتم و توانایی Cold Feet شما به صورت ۱۰۰ درصد هیروی حریف را Stun خواهد کرد.

Force Staff:

Force Staff

Force Staff

این آیتم یکی از قدیمی ترین آیتم هایی است که هر هیرو Support باید داشته باشد، شما می توانید هم تیمی های خود را در موقعیت ها متفاوت با استفاده از این آیتم نجات دهید.

آیتم های آخر بازی:

Aghanim’s Scepter:

Aghanim's Scepter

Aghanim’s Scepter

با توجه به اینکه اصلی ترین و مهم ترین توانایی شما Ice Blast می باشد، اگر بتوانید در درگیری ها این توانایی را به صورت مناسب هدف گیری کنید، بسیار مفید واقع خواهید شد.

آیتم Aghanim باعث می شود تا مدت زمانی که هیروهای تیم مقابل با باف منفی سر و کله می زنند بیشتر شود و در درگیری های طولانی تاثیر خود را نشان دهد.

Scythe of Vyse:

Scythe of Vyse

Scythe of Vyse

این آیتم میزان Mana و همچنین Mana Regeneration شما را به شدت افزایش می دهد و همچنین باعث می شود بتوانید در بعضی مواقع هیروهای تیم مقابل را Hex کنید، خرید این آیتم در صورتی که این هیرو را به صورت کاملا Support بازی می کنید بسیار مشکل خواهد بود.

Octarine Core:

Octarine Core

Octarine Core

با توجه به این که اصلی ترین منبع آسیب زدن Ancient Apparition به دشمنانش توانایی هایش هستند که همه جادویی اند، خرید آیتم Cotarine Core باعث خواهد شد تا شما بتوانید با استفاده از توانایی هایتان خودتان را Heal کنید.

در ضمن کمتر شدن Cooldown ها نیز برای این هیرو بسیار مهم است و باعث خواهد شد Spell های این هیرو بیشتر استفاده شوند.

Refresher Orb:

Refresher Orb

Refresher Orb

در صورتی که درگیری ها بیشتر از آنچه فکر می کنید طول می کشند، خرید این آیتم همراه با آیتم Aghanim می تواند هیروهای تیم مقابل را ۳۴ ثانیه از Heal کردن بازدارد که زمان بسیار زیادی است.


بیشتر بدانید: تیم OG قهرمان مسابقات جهانی Dota 2 شد


چه موقع این هیرو را انتخاب نکنیم؟

با توجه به این که این هیرو در طول بازی میزان HP کمی دارد و تنها وابسته به Spell هایش است باید بگوییم که درمقابل بسیاری از Carry ها هدف خوبی است و به سادگی می توان این هیرو را از پا درآورد.

Anti-Mage:

هیرو Anti-Mage

هیرو Anti-Mage

با توجه به اینکه Ancient Apparition میزان Mana زیادی دارد هدف بسیار خوبی برای Anti-Mage می باشد، در ضمن توانایی های Anti-Mage باعث می شود تا این هیرو نتواند تاثیر چندانی بر روی Anti-Mage داشته باشد.

اگر Ancient Apparition از توانایی Cold Feet استفاده کند Anti-Mage به سادگی Blink می کند و یا از توانایی Counterspell استفاده می کند، Magic Resistance زیاد هیرو Anti-Mage او را در مقابل توانایی های این هیرو مقاوم تر می کند.

Brewmaster:

هیرو Brewmaster

هیرو Brewmaster

توانایی Primal Split تمامی توانایی های این هیرو را نادیده می گیرد، در ضمن این هیرو قادر است تا Ancient Apparition را در چند ضربه به سادگی بشکد.

Oracle:

هیرو Oracle

هیرو Oracle

هیرو Oracle در مقابل تمام هیروهایی که توانایی هایی با آسیب جادویی دارند عالی است، در ضمن دو توانایی Fortune’s End و False Promise به سادگی توانایی اول Ancient Apparition را خنثی می کند.

Phoenix:

هیرو Phoenix

هیرو Phoenix

توانایی Supernova هیرو Phoenix به این هیرو کمک می کند قبل از رسیدن به میزان درصد HP مشخص شده برای کشته شدن توسط Ice Blast، خود را به از حالتی به حالت دیگر تبدیل کند و از مرگ نجات پیدا کند.

Terrorblade:

هیرو Terrorblade

هیرو Terrorblade

توانایی Sunder هیرو TerrorBlade به صورت کامل Ice Blast را نادیده می گیرد و این هیرو می تواند به کار خود در درگیری ها ادامه دهد.

Weaver:

هیرو Weaver

هیرو Weaver

Time Lapse به این هیرو اجازه می دهد تا از اثر Ice Blast نجات پیدا کند و همچنین توانایی Shukuchi باعث می شود این هیرو از تمامی توانایی های این هیرو که دارای Slow هستند فرار کند.

چه موقع این هیرو را انتخاب کنیم؟

Ancient Apparition دشمن اصلی هیروهایی است که توانایی هایشان به Heal کردن و یا HP Regeneration دادن مربوط می شود. به همین خاطر این هیروها در مقابل Ancient Apparition خوب عمل نمی کنند.

Abaddon:

هیرو Abaddon

هیرو Abaddon

اگر باف منفی Ice Blast بر روی هیرو Abaddon باشد توانایی Borrowed Time او کار نخواهد کرد و در صورتی که هم تیمی های او باف منفی Ice Blast را داشته باشند توسط Mist Coil نمی توانند Heal دریافت کنند.

Alchemist:

هیرو Alchemist

هیرو Alchemist

اصلی ترین دشمن Alchemist همین هیرو است، توانایی Chemical Rage هیرو Alchemist به او در هر ثانیه میزانی HP Regeneration می دهد که اگر توانایی Ice Blast به او برخورد کند دیگر Heal نخواهد شد و به یک هدف ساده برای سایر هیروها تبدیل می شود.

در ضمن فعال کردن آیتم Armlet of Mordiggian زمانی که Ice Blast به شما برخورد کرده است یک کار بسیار اشتباه است چون میزان HP شما ثابت می ماند و با فعال و غیر فعال کردن این آیتم تغییر نمی کند، فعال بودن این آیتم تنها باعث خواهد شد شما زودتر از موقع توسط Ice Blast کشته شوید.

Chen:

هیرو Chen

هیرو Chen

دو توانایی Divine Favor و Hand of God در صورتی که Ice Blast به هم تیمی هایتان برخورد کند کار نخواهد کرد.

Dazzle:

هیرو Dazzle

هیرو Dazzle

در صورتی که Ancient Apparition آیتم Aghanim را خریداری کند Dazzle نخواهد توانست تا دوستانش را با استفاده از توانایی Shadow Grave نجات دهد، چون زمان برداشته شدن باف منفی Ice Blast افزایش می یابد و این کار غیر ممکن می شود، توانایی Shadow Grave به دلیل اینکه نوعی Heal است نیز کار نخواهد کرد.

Death Prophet:

هیرو Death Prophet

هیرو Death Prophet

Ice Blast باعث می شود هیرو Death Prophet از Spirit Siphon هیچ Heal به دست نیاورد، در ضمن پس از اینکه ارواح Exorcism به Death Prophet برمی گردند او را Heal می کنند، اگر Death Prophet باف منفی Ice Blast را داشته باشد Heal نخواهد شد.

Huskar:

هیرو Huskar

هیرو Huskar

توانایی Burning Spear به هر ضربه از میزان HP شما کم می کند و Berserker’s Blood هر لحظه به آن می افزاید، توانایی Life Break نیز باعث می شود شما میزانی HP خودتان را از دست بدهید، اگر توانایی Ice Blast به این هیرو برخورد کند Huskar باید بسیار مراقب باشد.

Io:

هیرو Io

هیرو Io

با توجه به اینکه Io دوست دارد تا آیتم های Heal دار مانند Mekansm بخرد، ایجاد باف منفی Ice Blast بر روی این هیرو و هم تیمیش او را به یک هیرو آسیب پذیر و بی فایده تبدیل می کند.

هیرو Ancient Apparition با هیروهایی مانند Faceless Void، Meepo و Slark بسیار عالی کار می کند، هر کدام از این هیروها قابلیتی برای متوقف کردن سایر هیروها را دارند که در ترکیب با Cold Feet و Ice Vortex بسیار خوب عمل می کنند.

هیروی Oracle می تواند هیروهایی که به باف منفی Ice Blast گرفتار شده اند را به سادگی اذیت کند، این هیرو با Cooldown کم Purifying Flames می تواند به سادگی بعضی از هیروها را از بازی حذف کند.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات
 1. Javad گفت:

  Morphling هم هیرویی که جلوی aa کم میاره

 2. Alireza_TNT گفت:

  با سلام واقعا عالی بود به خصوص بخش آخر هیچ سایت ایرانی ندیدم که با این جزئیات یک هیرو را توضیح بدهد یعنی اگر شما به خوبی این موارد را بدانید می توانید پیک و بن های عالی داشته باشید که شاید این توانایی با سال ها تمرین بدست بیاید توانایی که هر کس آن را دارا نیست و یک کاپیتان و لیدر خوب برای یک تیم باید این توانایی را داشته باشد فقط چند نکته که واقعا در مطلب کمبود آن احساس می شود یک برای لول ها و آیتم ها که در طول متن می گذارید جای اسم عکس بگذارید و یک چیز این نکته را اول مطلب اضافه کنید که اول باید به جایی که لغات دوتا را ترجمه و توضیح داده باشد مراجعه کند چون من اگر به یکی از دوستانم بگویم بیا و این مطلب را بخوان با هزار تا سوال مواجه می شود که این چیه اون چیه البته بیشتر کلمات را می توان از روی اسمشان متوجه شد که چه کار می کنند ولی بعضی کلمات را نه پس یک لغت نامه کن این کلمات را توضیح دهد مثلا لایف استیل یا در طول متن توضیح دهید البته اگر بخواهید در هر متن این ها را اضافه‌ کنید واقعا متن ها طولانی می شود
  در کل این که برای اموزش دوتا واقعا تلاش و پشتکار زیادی می خواهد و همینطور حوصله و صبر تا بتوان یک مطلب کامل را ارائه داد این را هم اضافه کنم که هیچ سایتی را ندیدم که کامل کامل باشد چون کار واقعا سخت است و برای تسلط کامل به یک هیرو باید چند سایت را مطالعه کنید و سپس چند بازی تمرینی انجام دهید اگر هر کس چند هیرو در هر پست که به آن تسلط کامل دارد انتخاب کند خوب مسلما افراد تیم هم کمتر اعصابشان خرد می شود و خود شما هم از بازی لذت بیشتری می برید و رنک شما هم بالا می رود این نکاتی بود که لازم اطلاع رسانی شود به امید این که مطلبی کامل شود
  با تشکر

  • باور کنید کلی انرژی گرفتیم از این نظر شما

   خیلی خیلی ممنونیم که خوندین این مقاله رو

   حتما گفته های شما رو رعایت می کنیم

   بازم هر نظری به هر مطلبی که توی سایت داشتین بگین تا ما با بازخوردهای شما پیشرفت کنیم

   شاد باشید…