آموزش و معرفی هیروهای بازی DOTA 2؛ هیرو Brewmaster

آموزش و معرفی هیروهای بازی DOTA 2؛ هیرو Brewmaster

پیمان ادیب ۰۹ آبان ۱۳۹۸ نظرات

هیروهایی با توانایی های عجیب در بازی DOTA 2 زیاد هستند که Brewmaster یکی از آنها است، در این مقاله به آموزش هیرو Brewmaster خواهیم پرداخت. با گیمر همراه باشید.

 

آموزش و معرفی هیروهای بازی DOTA 2؛ هیرو Brewmaster

هیروهایی در بازی DOTA 2 هستند که توانایی های بسیار متفاوتی نسبت به سایر هیروها دارند که آنها ها را تبدیل به هیروهایی می کند که در بازی ها کمتر دیده می شوند.

هیرو Brewmaster مسلما یکی از هیروهایی است که به دلیل توانایی های عجیبش کمتر انتخاب می شود و شاید بازیکنان نسبت به این هیرو حس خوبی ندارند.

البته باید به این نیز اشاره کنیم که این هیرو از نظر بازی DOTA 2 با بیشترین درجه سختی به بازیکنان معرفی می شود، چندین هیرو در این بازی وجود دارند که بیشترین میزان سختی را دارند.

میزان سختی به این معنا نیست که اگر بتوانید این هیروها را خوب بازی کنید حتما برنده بازی خواهید بود، بازی DOTA 2 یک بازی تیمی است که در آن برد و باخت شما به همه هم تیمی هایتان مربوط می شود.

مجموعه مقالات آموزش و معرفی هیروهای بازی DOTA 2:

آموزش و معرفی هیرو های بازی DOTA 2 هیرو Brewmaster

آموزش و معرفی هیرو های بازی DOTA 2 هیرو Brewmaster

هیرو Brewmaster جزو هیروهای نزدیک زن و Strength است که به دلیل توانایی هایی که دارد می تواند در تمامی نقش هایی که درون بازی وجود دارد بازی کند که باعث می شود به یک هیرو مناسب تیمی تبدیل شود.

این هیرو معمولا به عنوان هیرو Offlaner انتخاب می شود و به دلیل Strength بالای خود می تواند در درگیری ها زمان بیشتری را زنده بماند و تاثیر خود را در بازی بیشتر نشان دهد.

یادگیری این هیرو و بازی کردن با آن کار سختی نیست ولی با توجه به توانایی Ultimate این هیرو مدت زمانی لازم است تا به این هیرو عادت کنید و تمرین های زیادی با آن انجام دهید.

توانایی ها (Spells):

Thunder Clap:

Thunder Clap

Thunder Clap

هیرو Brewmaster با یک ضربه محکم به زمین باعث می شود تا دشمنانش آسیب دریافت کنند و میزان سرعت حرکت و ضربه زدن آنها کاهش بیابد، میزان آهسته شدن برای کریپ ها بیشتر از هیروها حساب می شود.

آسیب وارده به هیرو Axe توسط توانایی Thunder Clap

آسیب وارده به هیرو Axe توسط توانایی Thunder Clap

از این تونایی می تواند برای دنبال کردن هیروها و جلوگیری از فرارشان استفاده کنید، می توانید آیتم Blink Dagger را خریداری کنید و سپس به سایر لاین ها در بازی رفته و با استفاده از این توانایی هیروهای تیم حریف را اذیت کنید و یا اینکه آنها را برای مدتی از بازی حذف کنید.

آهسته شدن و تغییر انیمیشن هیرو Axe پس از اثر توانایی Thunder Clap

آهسته شدن و تغییر انیمیشن هیرو Axe پس از اثر توانایی Thunder Clap

آهسته شدن این توانایی دارای حالت Basic Dispel می باشد و همچنین این توانایی از آیتم Black King Bar عبور نمی کند.

Cinder Brew:

Cinder Brew

Cinder Brew

هیرو Brewmaster با استفاده از این توانایی می تواند یک باف منفی در یک منطقه دایره ای شکل بر روی دشمنانش ایجاد کند که این باف منفی کارهای متفاوتی انجام می دهد.

باف منفی این توانایی باعث می شود تا کریپ ها و هیروها نسبت به حالت معمولی آهسته تر حرکت کنند، در واقع سرعت حرکتشان کاهش می یابد، همچنین در کنار این کاهش سرعت اتفاق دیگری نیز برای هیروها و کریپ های دارای باف منفی می افتد.

محیط دایره ای شکل توانایی Cinder Brew

محیط دایره ای شکل توانایی Cinder Brew

هیروها و کریپ هایی که این باف منفی را دارند شانسی خواهند داشت که در هنگام ضربه زدن به دشمنانشان، آسیب حاصل از آن ضربه به خودشان وارد شود، این اتفاق بر روی هیروهایی که از توانایی های خود استفاده می کنند نیز می افتد.

هیروهایی که در حین وجود این باف بر روی آنها از توانایی هایشان استفاده کنند اگر میزان آسیب توانایی هایشان بیشتر از میزان خاصی باشد مقداری آسیب Magical دریافت کنند که برای مدت زمان کوتاهی بر روی آنها وارد می شود.

لحظه استفاده از توانایی Cinder Brew

لحظه استفاده از توانایی Cinder Brew

این توانایی از آیتم Black King Bar که فعال باشد عبور نمی کند و همچنین دارای خاصیت Basic Dispel می باشد.

Drunken Brawler:

Drunken Brawler

Drunken Brawler

این توانایی هیرو Brewmaster را به یک حالت مست گونه می برد که باعث می شود یک باف مثبت دریافت کنید که دارای مزایا و معایب خاص خود می باشد.

هیرو Brewmaster در هنگام فعال سازی این توانایی یک شانس بسیار بالایی برای آسیب وارد کردن بیش از حد معمول دارد، در ضمن در این هنگام اگر هیرو Brewmaster به اطراف حرکت کند میزان سرعت او بین ۲۰ درصد کمتر و ۴۰ درصد بیشتر نوسان خواهد داشت.

فعال کردن توانایی Drunken Brawler

فعال کردن توانایی Drunken Brawler

در ضمن این توانایی به میزان قابل توجهی به شما Evasion می دهد که باعث می شود سایر هیروها در اول بازی نتوانند از طریق فیزکی و ضربه زدن آسیب وارد کنند.

ضربه Critical هیرو Brewmaster در اثر توانایی Drunken Brawler

ضربه Critical هیرو Brewmaster در اثر توانایی Drunken Brawler

این توانایی یک ایراد دارد آن هم این است که باف مثبت این توانایی دارای حالت Basic Dispel می باشد که هیروهایی مانند Oracle و Enchantress می توانند این باف مثبت را از روی شما بردارند و Cooldown این توانایی را هدر بدهند.

Primal Split:

Primal Split

Primal Split

این توانایی یکی از عجیب ترین توانایی ها در بازی DOTA 2 می باشد که به هیرو Brewmaster یک توانایی خاص می دهد، این توانایی به هیرو Brewmaster اجازه می دهد تا هر موقع که از این توانایی استفاده کرد به ۳ موجود دیگر تبدیل شود.

هر ۳ این موجودات دارای توانایی های خاص خود هستند که این خود باعث می شود تا تاثیر شما در درگیری ها حتی بیشتری شود و دلیل این که این هیرو در کنار هیروهای سخت برای بازی کردن قرار دارد نیز همین است.

تصویر 3 کریپ-هیرو Earth، Storm و Fire

تصویر ۳ کریپ-هیرو Earth، Storm و Fire

این توانایی ۳ عدد موجود که به آنها در بازی می توان کریپ-هیرو گفت تولید می کند که هر کدام اسم خاص خود را دارند، Earth، Storm و Fire.

اگر زمان مربوط به این توانایی برای این ۳ کریپ-هیرو تمام شود خود هیرو Brewmaster ظاهر می شود، ولی به جای Earth. اگر Earth در جریان درگیری ها کشته شود هیرو Brewmaster به جای Storm و اگر هر دوی Storm و Earth از درگیری ها حذف شوند تنها Fire باقی می ماند که در مکان این کریپ-هیرو ظاهر خواهد شد.

تمامی آیتم هایی که به محیط اطراف تاثیر می گذارند مانند Gem of True Sight و یا Radiance بر روی Earth قابل مشاهده هستند، اگر Earth بمیرد به Storm انتقال می یابد و اگر هر دو اینها در درگیری ها حذف شوند به Fire انتقال پیدا می کند.

در ادامه توانایی های این ۳ کریپ-هیرو را بررسی خواهیم کرد.

Erath:

Hurl Boulder:

Hurl Boulder

Hurl Boulder

این توانایی به earth این اجازه را می دهد تا یک سنگ به طرف دشمنانش پرتاب کند و آنها را برای مدتی Stun کند. این توانایی دارای حالت Strong Dispel می باشد و از آیتم Black King Bar فعال عبور نمی کند.

Stun شدن هیرو Axe در اثر توانایی Hurl Boulder

Stun شدن هیرو Axe در اثر توانایی Hurl Boulder

در ضمن می توانید با استفاده از توانایی ها و یا آیتم هایی که Blink دارند به توانایی جا خالی دهید.

Spell Immunity:

Spell Immunity

Spell Immunity

این توانایی به Earth اجازه می دهد تا در برابر Spell های سایر هیروها مقاوم باشد و در واقع مانند آیتم Black King Bar برای Earth عمل می کند.

Demolish:

Demolish

Demolish

این توانایی باعث می شود تا Earth بتواند آسیب بیشتری را به سازه های دشمانان وارد کند، در واقع می توانید از آن به عنوان یک عنصر مهم برای Push دادن استفاده کنید.

Storm:

Dispel Magic:

Dispel Magic

Dispel Magic

این توانایی باعث می شود تا اکثر باف های مثبت از دشمنانتان و باف های منفی دوستانتان از بین بروند، در ضمن به موجوداتی که هیروها به وجود می آورند و Illusion ها نیز آسیب وارد می کند.

محیط دایره ای شکل توانایی Dispel Magic

محیط دایره ای شکل توانایی Dispel Magic

از جمله موجوداتی که این توانایی به آنها آسیب وارد می کند می توان به توانایی Familiars هیرو Visage و توانایی Chaotic Offering هیرو Warlock اشاره کرد.

آسیب توانایی Dispel Magic به Illusion های هیرو Chaos Knight

آسیب توانایی Dispel Magic به Illusion های هیرو Chaos Knight

این توانایی دارای حالت Basic Dispel می باشد و برای هم تیمی هایتان اگر آیتم Black King Bar فعال داشته باشند اثر می کند و برای هیروهای تیم مقابل تاثیری ندارد.

Cyclone:

Cyclone

Cyclone

این توانایی یک هیرو را از جریان بازی به سادگی حذف می کند و برای مدتی آن هیرو را به یک موجود بی خاصیت تبدیل می کند، در واقع یک گردباد بر روی آن هیرو ایجاد می شود که تمامی توانایی های آن را می بندد، این گردباد می تواند کریپ ها را به مدت زمان ۲۰ ثانیه در هوا نگه دارد ولی این مدت زمان برای هیرو ها کمتر است.

توانایی Cyclone بر روی هیرو Axe

توانایی Cyclone بر روی هیرو Axe

این توانایی دارای حالت Basic Dispel می باشد و از آیتم Black King Bar عبور نمی کند.

Wind Walk:

Wind Walk

Wind Walk

این توانایی قابلیت نامرئی شدن را به Storm می دهد که میزان سرعت حرکت او را افزایش می دهد و همچنین اولین ضربه پس از پدیدار شدن را به میزان زیادی افزایش می دهد.

تاثیر توانایی Wind Walk بر روی کریپ-هیرو Storm

تاثیر توانایی Wind Walk بر روی کریپ-هیرو Storm

این توانایی دارای حالت Basic Dispel می باشد.

Fire:

Permanent Immolation:

Permanent Immolation

Permanent Immolation

این تنها توانایی Fire می باشد که به او اجازه می دهد تمامی دشمنانی که در کنارش قرار دارند را بسوزاند، اگر بخواهیم دقیق تر بگوییم به میزان ثابتی هر نیم ثانیه میزانی آسیب Magical وارد می کند.

تاثیر توانایی Permanent Immolation

تاثیر توانایی Permanent Immolation

تاثیر آیتم Aghanim بر روی این هیرو:

آیتم Aghanim’s Scepter میزان سرعت Fire، Earth و Storm را افزایش می دهد و همچنین توانایی Thunder Clap را به Earth، توانایی Cinder Brew را به Storm و توانایی Drunken Brawler را در اختیار Fire می گذارد.

این آیتم جزو آیتم های خوب برای این هیرو می باشد و در صورتی که فکر می کنید به آن نیاز دارید می توانید آن را خریداری و توانایی های خود را در درگیری ها بیشتر از معمول استفاده کنید.

استعدادها (Talents):

Talent های هیرو Brewmaster

Talent های هیرو Brewmaster

در لول ۱۰ شما می توانید از بین ۲۰۰ عدد HP بیشتر و ۱۵ عدد آسیب ضربه بیشتر یکی را انتخاب کنید، بنابر شرایط بازی و اینکه تیم شما به کدام یک نیاز دارند می توانید یکی را انتخاب کنید، ولی به نظر می رسد ۲۰۰ عدد HP بیشتر می تواند کمک زیادتر به شما بکند.

Talent های لول ۱۵ شامل اضافه شدن Magic Resistance به میزان ۲۰ درصد و میزان آهسته شدن هیروها و کریپ ها به میزان ۳ ثانیه بیشتر است. اگر در مقابل شما هیروهایی قرار دارند که از لحاظ آسیب Magical خیلی اذیت کننده هستند شما می توانید Talent سمت چپ را انتخاب کنید، ولی در غیر این صورت Talent سمت راست برای Gank کردن و کشتن هیروهای حریف در صورتی که تنها باشند عالی است.

در لول ۲۰ دو انتخاب بین خود هیرو و سه کریپ-هیرو Earth، Storm و Fire دارید. در این لول شما تصمیم می گیرید که بیشترین وارد کننده آسیب شما باشید و کریپ-هیروهای توانایی Primal Split.

Talent سمت چپ میزان سرعت ضربه هیرو Brewmaster را به میزان ۱۰۰ عدد افزایش می دهد و دیگری میزان HP کریپ-هیروهای Earth، Storm و Fire را افزایش می دهد.

Talent هایی که در لول ۲۵ در اختیار شما هستند با مربوط به خود هیرو توانایی Primal Split او می شوند، Talent سمت راست Cooldown توانایی Primal Split را به مقدار زیادی کاهش می دهد و دیگری میزان آسیبی که می توانید توسط توانایی Drunken Brawler وارد کنید را افزایش می دهد، انتخاب بین این دو Talent به شرایط بازی مربوط است و باید در بازی بنابر شرایط آن انتخاب کنید.

آیتم بندی:

آیتم هایی که می توانید برای هیرو Brewmaster استفاده کنید محدود و مشخص هستند و در این قسمت از آموزش هیرو Brewmaster نگاهی به آیتم بندی این هیرو

آیتم های شروع بازی:

Tango:

Tango

Tango

یکی از مشکلات اکثر هیروها در بازی DOTA 2، میزان HP Regeneration است که دارند و به دلیل اذیت شدن در لاینی که بازی می کنند باید یک منبع اضافه تر برای کامل کردن HP خود داشته باشند که Tango یک آیتم عالی در اول بازی است و HP Regeneration مورد نیاز شما را تامین می کند.

Healing Salve:

Healing Salve

Healing Salve

در بازی DOTA 2 ممکن است لاینی که بازی می کنید بیش از حد سخت باشد، در این مواقع خرید یک Healing Slave می تواند شما را در لاین نگه دارد تا لول آپ شوید.

Stout Shield:

Stout Shield

Stout Shield

با توجه به اینکه هیرو Brewmaster یک هیرو نزدیک زن می باشد در نتیجه خرید آیتمی مانند Stout Shield می تواند میزان آسیب فیزیکی وارده را کاهش دهد.

Iron Branch:

Iron Branch

Iron Branch

با خرید یک یا دو عدد از این آیتم می توانید در آینده این ها را تبدیل به یک Magic Wand کنید که یک آیتم دفاعی اولیه عالی برای هر هیرویی محسوب می شود.

آیتم های اوایل بازی:

Boots of Speed:

Boots of Speed

Boots of Speed

هیرو Brewmaster از لحاظ سرعت حرکت یکی از هیروهای آهسته در بازی است که می توانید با خرید این آیتم کمی از آهسته بودن این هیرو را کم کنید.

Magic Wand:

Magic Wand

Magic Wand

یک آیتم دفاعی عالی برای اوایل بازی. خرید این آیتم احتمال زنده ماندن شما در درگیری ها را افزایش می دهد و همچنین یکی از بهترین آیتم ها در برابر هیروهایی است که از توانایی های خود به مقدار زیاد استفاده می کنند.

Soul Ring:

Soul Ring

Soul Ring

یکی از مشکلات هیرو Brewmaster میزان Mana کم این هیرو می باشد که آیتم Soul Ring می تواند Mana مورد نیاز این هیرو را تامین کند، در ضمن در مواقعی که برای استفاده از توانایی Primal Split این هیرو Mana کافی نداشت این آیتم مزیت اصلی خود را نشان می دهد.

آیتم های اواسط بازی:

Phase Boots:

Phase Boots

Phase Boots

سرعت حرکت و آرمور بیشتر یکی از چیزهایی است که هیرو Brewmaster به آن نیاز دارد، این آیتم یکی از نیاز های اصلی این هیرو را برطرف می کند در ضمن خرید این آیتم در برابر هیروهایی که آسیب فیزیکی زیادی دارند نیز عالی است.

Arcane Boots:

Arcane Boots

Arcane Boots

این آیتم مشکل کمبود Mana هیرو Brewmaster را حل می کند ولی خرید این آیتم در اکثر مواقع برای این هیرو شاید درست نباشد.

Blink Dagger:

Blink Dagger

Blink Dagger

یکی از بهترین آیتم هایی که برای این هیرو می توان تهیه کرد آیتم Blink Dagger می باشد که این هیرو را به یک هیرو فعال در درگیری ها تبدیل می کند و همچنین Gank کردن را برای این هیرو بسیار آسان می کند.

Bottle:

Bottle

Bottle

این آیتم جزو آیتم هایی است که باید در خرید آن دقت داشته باشید وگرنه یک آیتم اضافی برای شما خواهد شد و نخواهید توانست به خوبی از آن استفاده کنید.

Hand of Midas:

Hand of Midas

Hand of Midas

چیزی که هیرو Brewmaster در طول بازی نیاز دارد لول و گلد بیشتر است تا آیتم های مورد نیاز خود را خریداری کند، این آیتم در صورتی که شرایط بازی عادی باشد و شما از بازی عقب نباشید عالی است.

Black King Bar:

Black King Bar

Black King Bar

یکی از مشکلاتی که هیرو Brewmaster دارد این است که اگر نتواند قبل از کشته شدن توانایی Primal Split خود را استفاده کند نخواهد توانست تا تاثیر خود را در بازی به خوبی نشان دهد.

آیتم Black King Bar به سایر هیروهای این اجازه را نمی دهد تا در توانایی های هیرو Brewmaster اختلال ایجاد کنند و به این دلیل یک آیتم مناسب برای این هیرو می باشد.

Aghanim’s Scepter:

Aghanim's Scepter

Aghanim’s Scepter

این آیتم تنها توانایی Primal Split شما را تحت تاثیر قرار می دهد و اگر شما نیز قصد دارید تا این توانایی را محور اصلی خود در بازی قرار دهید حتما این آیتم را تهیه کنید تا تاثیر بیشتری در درگیری ها داشته باشید.

Drum of Endurance:

Drum of Endurance

Drum of Endurance

این آیتم بیشتر خاصیت تهاجمی دارد و شما می توانید با خرید این آیتم هم تیمی های خود را در درگیری ها یاری کنید و به سادگی هیروهای دشمن را از بازی حذف کنید، در ضمن این آیتم به میزان اندکی Mana Regeneration می دهد که می تواند مقداری از Mana مورد نیاز شما را بر آورده کند.

Vladmir’s Offering:

Vladmir's Offering

Vladmir’s Offering

یک منبع مناسب برای اینکه بتوانید میزانی از HP از دسته رفته خود را جبران کنید، در ضمن این آیتم به شما Mana Regeneration می دهد و آرمور بیشتری در اختیار شما می گذارد.

Heaven’s Halberd:

Heaven's Halberd

Heaven’s Halberd

اگر هیروهایی در تیم مقابل وجود دارند که آسیب فیزیکی که وارد می کنند بسیار زیاد است می توانید این آیتم را تهیه کنید و با استفاده این آیتم بر روی آنها از ضربه زدن آنها جلوگیری کنید، در ضمن Status Resistance و همچنین Evasion این آیتم عالی است و یک آیتم مناسب برای هیرو Bremaster می باشد.

Echo Sabre:

Echo Sabre

Echo Sabre

اگر قصد دارید تا منبع اصلی آسیب زدن شما هیرویتان باشد می توانید این آیتم را خریداری کنید، در ضمن این آیتم میزانی از Mana مورد نیاز شما را نیز تامین می کند.

آیتم های آخر بازی:

Radiance:

Radiance

Radiance

در صورتی که هیروهایی در بازی وجود دارند که بر روی Illusion هایشان تکیه می کنند این آیتم می تواند بسیار عالی باشد و همچنین با توجه به اینکه Brewmaster میزان HP زیادی دارد و زمان زیادی در درگیری ها حاضر است این آیتم می تواند باعث شود تا هیروهای تیم حریف آسیب بیشتری دریافت کنند.

Assault Cuirass:

Assault Cuirass

Assault Cuirass

کاهش آرمور برای تیم حریف و افزایش آرمور برای تیم شما. این آیتم یکی از بهترین آیتم های تیمی در بازی DOTA 2 می باشد که باعث می شود تا تیمی که این آیتم را دارد از نظر آسیب فیزیکی برتری داشته باشد.

Shiva’s Guard:

Shiva's Guard

Shiva’s Guard

این آیتم میزان Mana لازم هیرو Brewmaster را تامین می کند و یکی از بهترین آیتم ها برای این هیرو می باشد، ترکیب این آیتم با توانایی Thunder Clap و همچنین آیتم Blink Dagger می تواند در درگیری ها بسیار تاثیر گذار باشد.

Aeon Disk:

Aeon Disk

Aeon Disk

اگر هیروهایی در تیم مقابل وجود دارند که اجازه استفاده از توانایی Primal Split را به شما نمی دهند و قبل از استفاده آن توانایی شما را از درگیری ها حذف می کنند بهتر است این آیتم را خریداری کنید.

Lotus Orb:

Lotus Orb

Lotus Orb

این آیتم در برابر توانایی هایی که تنها با یک هدف درگیر هستند عالی است و به آن هیرو اجازه نمی دهد تا توانایی های خود را بر روی شما استفاده کنند.

Linken’s Sphere:

Linken's Sphere

Linken’s Sphere

این آیتم همانند Lotus Orb در برابر هیروهایی که توانایی های تک هدفه دارند خوب است و به شما به میزان زیادی Mana Regeneration می دهد.

Boots of Travel:

Boots of Travel

Boots of Travel

این آیتم در اواخر بازی به شما اجازه می دهد تا کار Push دادن لاین ها را به سادگی انجام دهید و همچنین میزان سرعت هیرو شما را به میزان زیادی افزایش می دهد.

Heart of Tarrasque:

Heart of Tarrasque

Heart of Tarrasque

یک آیتم عالی برای هیرو Brewmaster می باشد در صورتی که منبع اصلی وارد کننده آسیب در درگیری ها شما باشید، این آیتم میزان HP شما را به میزان بسیار زیادی افزایش می دهد.

چه موقع این هیرو را انتخاب نکنیم؟

هیرو Brewmaster در برابر هیروهایی که قدرت کنترل دارند و می توانند سایر هیروها را در بازی به سادگی از کار بیندازند ضعیف عمل می کند.

Bane:

Bane

Bane

هیرو Bane به دلیل داشتن توانایی Nightmare و همچنین Fiend’s Grip به هیرو Brewmaster اجازه نمی دهد تا حضور خود در درگیری ها را نشان دهد و قبل از اینکه درگیری شروع شود هیرو Bane می تواند این هیرو را معطل کند.

Death Prophet:

Death Prophet

Death Prophet

توانایی Exorcism این هیرو به سادگی قادر است تا Earth، Storm و Fire را از جریان بازی حذف کند.

Lion:

Lion

Lion

هیرو Lion به دلیل داشتن توانایی Hex قادر است تا هیرو Brewmaster را قبل از اینکه از توانایی Primal Split استفاده کند به صورت Hex شده دربیاورد و زمان کافی برای کشتن این هیرو را به هم تیمی های خود بدهد.

Outworld Devourer:

Outworld Devourer

Outworld Devourer

هیرو Outworld Devourer بدترین کابوس Brewmaster می باشد، این هیرو به دلیل اینکه آسیب Pure وارد می کند و همچنین می تواند Intelligence سایر هیروها را بدزدد و با استفاده از توانایی Sanity’s Eclipse به میزان زیادی به هیروهایی که Intelligence کم دارند آسیب وارد کند.

هیرو Brewmaster باید قبل از ظاهر شدن در برابر این هیرو، آیتم Black King Bar خود را تهیه کند.

Shadow Shaman:

Shadow Shaman

Shadow Shaman

Shadow Shaman یکی از بهترین هیروها در بازی DOTA 2 می باشد که قادر است هیروهای تیم مقابل خود را به خوبی کنترل کند، این هیرو به دلیل توانایی های خاص خود هیچ گاه اجازه استفاده از Primal Split را به هیرو Brewmaster نخواهد داد.

Skywraith Mage:

Skywraith Mage

Skywraith Mage

هیرو Skywraith Mage به دلیل داشتن توانایی Ancient Seal می تواند هیرو Brewmaster را قبل از استفاده از توانایی Primal Split خود، Silence کند و به او اجازه فرار و یا درگیر شدن در زمان مشخص را ندهد.

چه موقع این هیرو را انتخاب کنیم؟

Huskar:

Huskar

Huskar

توانایی Drunken Brawler باعث می شود تا Huskar نتواند آسیبی که می خواهد را به هیرو Brewmaster وارد کند، Storm می تواند با استفاده از توانایی Cyclone خود Huskar را برای چند ثانیه در درگیری ها معطل کند و به او اجازه استفاده از توانایی های خود را ندهد.

Lone Druid:

Lone Druid

Lone Druid

خرسی که هیرو Lone Druid کنترل می کند در برابر توانایی های Brewmaster بسیار ضعیف ظاهر می شود، هیرو Brewmaster می تواند با استفاده از توانایی Cinder Brew آسیب این خرس را به خودش برگرداند.

در ضمن توانایی Cyclone که کریپ-هیرو Storm دارد می تواند این خرس را به مدت زمان ۲۰ ثانیه بر روی هوا نگه دارد که باعث می شود درگیری ها به نفع تیم Brewmaster تمام شود.

Lycan:

Lycan

Lycan

Lycan بر روی توانایی Shapeshift خود اتکا می کند و همین باعث می شود تا این هیرو در برابر Brewmaster نتواند کار خاصی انجام دهد. این هیرو هیچ راهکاری برای مقابله با توانایی Primal Split هیرو Brewmaster ندارد.

توانایی Cyclone کریپ-هیرو Storm نیز باعث می شود تا زمان ارزشمندی که Lycan از توانایی Shapeshift استفاده کرده است را هدر بدهد و در درگیری ها نتواند تاثیر زیادی داشته باشد.

Templar Assassin:

Templar Assassin

Templar Assassin

توانایی Permanent Immolation کریپ-هیرو Fire به سادگی می تواند تا تنها راهکاری دفاعی هیرو Templar Assassin که توانایی های Refraction می باشد را نادیده بگیرد و باعث شود این هیرو راهی برای دفاع از خود نداشته باشد.

Ursa:

Ursa

Ursa

توانایی Cinder brew باعث می شود تا توانایی Overpower در اکثر مواقع خود او را هدف قرار دهد، اگر هیرو Ursa از توانایی Enrage خود استفاده کند هیرو Brewmaster می تواند با استفاده از کریپ-هیرو Storm و توانایی Cyclone او زمان مورد نظر Ursa را به هدر بدهد.

هیرو Brewmaster در کنار هیروهایی مانند Dazzle و Oracle که می توانند احتمال استفاده این هیرو از توانایی Primal Split خود را ۱۰۰ درصد کنند عالی عمل می کند.

هیرو Tiny می تواند با استفاده از توانایی Toss خود نقش Blink برای Brewmaster را بازی کند و در درگیری ها بهتر ظاهر شود، در ضمن ترکیب توانایی Alacrity هیرو Invoker با توانایی Demolish که در قسمت های اول آموزش هیرو Brewmaster به آن اشاره کردیم کریپ-هیرو Earth به سادگی می تواند سازه های تیم مقابل را نابود کند.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات