آموزش و معرفی هیروهای بازی DOTA 2؛ هیرو Bristleback

آموزش و معرفی هیروهای بازی DOTA 2؛ هیرو Bristleback

پیمان ادیب ۱۰ آبان ۱۳۹۸ نظرات

تعدادی از هیروهای DOTA 2 در بخش Strength هستند که قدرت جسمی زیادی دارند؛ Bristleback یکی از آن هیروها می باشد. با آموزش هیرو Bristleback همراه گیمر باشید.

 

آموزش و معرفی هیروهای بازی DOTA 2؛ هیرو Bristleback

هیروهای زیادی در بازی DOTA 2 هستند که می توانند نقش Offlaner را بازی کنند، هیرو Bristleback جزو این گروه است هیروها می باشد که به عنوان یک هیرو تانک می تواند کار های متفاوتی انجام دهد.

هیرو Bristleback جزو هیروهایی است که ۲ عدد از توانایی های آن حالت Passive دارد در نتیجه مشکل زیادی در استفاده کردن از توانایی هایتان در طول بازی نخواهید داشت و باید بر روی ۲ توانایی فعالتان تمرکز کنید.

اگر شما ندانید که در مقابل این هیرو چگونه بازی کنید و یا اینکه در مقابل این هیرو چه هیروهایی را انتخاب کنید می توانیم بگوییم که زمان خوبی را در بازی جلو هیرو Bristleback تجربه نخواهید کرد.

در آموزش هیرو Bristleback برای اینکه بدانید در مقابل این هیرو چگونه بازی کنید و یا چه هیروهایی را انتخاب کنید توضیحاتی داده شده است که می توانید از آنها استفاده کنید.

مجموعه مقالات آموزش و معرفی هیروهای بازی DOTA 2:

آموزش و معرفی هیرو های بازی DOTA 2 هیرو Bristleback

آموزش و معرفی هیرو های بازی DOTA 2 هیرو Bristleback

هیرو Bristleback جزو هیروهای نزدیک زن و Strength می باشد که به دلیل داشتن HP زیاد و توانایی هایی که دارد یکی از هیروهایی در بازی DOTA 2 می باشد که بازیکنان از آن نفرت دارند.

به دلیل توانایی های خاص این هیرو نمی توان در جریان درگیری ها او را نادیده گرفت و نادیده گرفتن او مسلما باعث باخت شما در درگیری ها خواهد شد، هیروهای زیادی در DOTA 2 وجود ندارند که در برابر این هیرو مناسب باشند ولی بعضی آیتم ها این قابلیت را دارند تا تهدیدی جدی برای هیرو Bristleback باشند.

توانایی ها (Spells):

Viscous Nasal Goo:

Viscous Nasal Goo

Viscous Nasal Goo

این توانایی به هیرو Bristleback اجازه می دهد تا یک هدف خاص را انتخاب کند و با پرتاب کردن یک شی چسبنده به آنها، سرعت حرکت و آرمور آنها را کاهش دهد.

هر بار که یکی از این توانایی را بر روی یک هدف خاص پرتاب می کنید یک شماره بر روی آنها نشان داده می شود که در واقع شماره Stack های این توانایی بر روی آن هیرو می باشد، هر چه عدد شماره بیشتری را نشان دهد آن هیرو میزان سرعت حرکت و آرمور کمتری خواهد داشت.

لحظه پرتاب توانایی Viscous Nasal Goo

لحظه پرتاب توانایی Viscous Nasal Goo

این توانایی از آیتم Black King Bar فعال عبور نمی کند همچنین توسط آیتم Linken’s Sphere بلاک می شود، می توانید با استفاده از آیتم Blink Dagger و یا توانایی هایی که به شما قدرت Blink کردن می دهد به این توانایی جا خالی دهید.

آهسته شدن هیرو Axe توسط توانایی Viscous Nasal Goo

آهسته شدن هیرو Axe توسط توانایی Viscous Nasal Goo

باف منفی این توانایی دارای حالت Basic Dispel می باشد.

Quill Spray:

Quill Spray

Quill Spray

با توجه به اینکه هیرو Bristleback از روی جوجه تیغی طراحی شده است، این توانایی نیز شبیه به چیزی است که ما از جوجه تیغی ها می دانیم، این توانایی به هیرو Bristleback اجازه می دهد تا تیغ هایی که در پشت بدنش قرار دارند پرتاب شوند و به کریپ ها و هیروهای تیم حریف آسیب بزنند.

آسیب این توانایی از نوع Physical می باشد در نتیجه هیروهایی که آرمور کمی دارند در برابر این توانایی ضعیف هستند.

لحظه استفاده از توانایی Quill Spray

لحظه استفاده از توانایی Quill Spray

برخورد تیغ های Bristleback با کریپ ها و هیروهای تیم حریف باعث می شود یک باف منفی بر روی آنها ایجاد شود، این باف منفی چندین ثانیه بر روی آنها باقی می ماند و اگر در این زمان تیغ های Bristleback دوباره به آنها برخورد کند آسیب بیشتری دریافت می کنند.

لحظه برخورد توانایی Quill Spray به هیرو Axe

لحظه برخورد توانایی Quill Spray به هیرو Axe

در واقع طرز کار این توانایی شبیه به Viscous Nasal Goo می باشد و هر بار که این توانایی به هیروها و یا کریپ ها برخورد کند تاثیر و آسیبش بیشتر خواهد شد.

این توانایی غیر قابل Dispel شدن می باشد و از آیتم Black King Bar فعال عبور می کند.

Bristleback:

Bristleback

Bristleback

هیرو Bristleback توسط این توانایی (توانایی Passive) آسیب کمتری از پشت و کناره ها دریافت می کند، اگر این هیرو از قسمت پشت ۲۱۰ آسیب (نوع آن مهم نیست) دریافت کند یک بار توانایی Quill Spray عمل می کند، میزان کاهش آسیب وارده از پشت و کناره ها فرق دارد و آسیب دریافتی از پشت هیرو بیشتر کاهش می یابد.

زمانی که از پشت آسیب دریافت کنید یک نوع صدای خاص پخش می شود که نشان گر کاهش آسیب توسط این توانایی می باشد، آسیب توانایی های Proximity Mines هیرو Techies و Death Ward هیرو Witch Doctor زمانی کاهش می یابند که پشت هیرو Bristleback به این توانایی ها باشد.

این توانایی توسط آیتم Silver Edge غیر فعال می شود.

Warpath:

Warpath

Warpath

هر بار که هیرو Brsitleback یکی از توانایی های خود را استفاده می کند یک Stack دریافت می کند که باعث می شود میزان آسیب فیزیکی و سرعت حرکت این هیرو بیشتر شود.

اندازه معمولی هیرو Bristleback

اندازه معمولی هیرو Bristleback

هر Stack از این توانایی زمان مخصوص خاص خود را دارد و اگر Bristleback از توانایی های خود استفاده نکند آسیب فیزیکی و سرعت حرکت اضافه این هیرو به مرور حذف می شوند.

اندازه این هیرو پس از دریافت بیشترین مقدار Stack

اندازه این هیرو پس از دریافت بیشترین مقدار Stack

هر Stack باعث می شود که اندازه هیرو Bristleback افزایش پیدا کند که می توانید در تصاویر مشاهده کنید، این توانایی توسط Silver Edge غیر فعال می شود ولی اگر Stack هایی هنوز بر روی Bristleback وجود داشته باشند اثر آنها باقی می ماند و Bristleback تنها Stack های بیشتر دریافت نمی کند.

Stack های این توانایی مقدار حداکثری خاصی دارند و نمی توان Stack های بیشمار توسط این توانایی بدست آورد.

تاثیر آیتم Aghanim بر روی این هیرو:

خرید آیتم Aghanim’s Scepter برای هیرو Bristleback باعث می شود تا توانایی Viscous Nasal Goo تبدیل به یک توانایی بدون هدف خاص و دایره ای شکل تبدیل شود که هر هیرو و یا کریپی که در کنار Bristleback باشند توسط این توانایی تحت تاثیر قرار می گیرند.

تاثیر آیتم Aghanim's Scepter بر روی هیرو Bristleback

تاثیر آیتم Aghanim’s Scepter بر روی هیرو Bristleback

خرید این آیتم برای هیرو Bristleback ضروری نیست ولی اگر فکر می کنید به آیتمی مانند Aghanim’s Scepter برای این هیرو احتیاج دارید می توانید آن را خریداری کنید.

استعدادها (Talents):

Talent های هیرو Brewmaster

Talent های هیرو Bristleback

در لول ۱۰ شما می توانید از بین افزایش Mana Regeneration و افزایش سرعت حرکت یکی را انتخاب کنید، با توجه به اینکه هیرو Bristleback در اوایل بازی نیاز به Mana زیادی دارد تا تاثیر حداکثری خود را نشان دهد در نتیجه گزینه سمت چپ می تواند برای شما خوب باشد.

در لول ۱۵ شما می توانید از بین افزایش HP و افزایش میزان Stack های توانایی Viscous Nasal Goo به ۱۰ عدد یکی را انتخاب کنید، هر دو این توانایی ها خوب هستند و بستگی دارد که شرایط شما در بازی چگونه باشد و به کدام یک نیاز بیشتری داشته باشید.

Talent های لول ۲۰ یکی میزان HP Regeneration شما را افزایش می دهد و دیگری میزان آسیب توانایی Quill Spray را بیشتر می کند، اگر فکر می کنید که در درگیری ها زود کشته می شوید می توانید افزایش HP Regeneration را انتخاب کنید ولی اگر تیم شما به میزان آسیب بیشتری نیاز داشته باشد انتخاب Talent سمت چپ می تواند برای شما مناسب باشد.

در لول ۲۵ دو Talent جالب برای این هیرو وجود دارد، یکی از آنها افزایش آسیب فیزیکی در اثر Stack های توانایی Warpath را افزایش می دهد و دیگری به شما به میزان ۱۵ درصد Spell Lifesteal می دهد، هر دو این انتخاب ها خوب هستند ولی بنابر شرایط بازی باید یکی را انتخاب کنید.

آیتم بندی:

 

آیتم های شروع بازی:

Tango:

Tango

Tango

هیرو Brsitleback در اوایل بازی ضعیف است و به لول های بیشتری برای زنده ماندن در لاین نیاز دارد، آیتم Tango نیاز این هیرو به HP Regeneration را تامین می کند.

Stout Shield:

Stout Shield

Stout Shield

هیرو Bristleback نزدیک زن می باشد و اگر قرار است این هیرو در لاین فارم کند به یک آیتم برای کاهش آسیب فیزیکی نیاز خواهد داشت، این آیتم نیاز اولیه Bristleback را تامین می کند.

Enchanted Mango:

Enchanted Mango

Enchanted Mango

این آیتم یکی هز بهترین آیتم ها برای Bristleback می باشد، این هیرو در اوایل بازی نیازمند Mana زیادی است تا بتواند از توانایی Quill Spray خود استفاده کند، در نتیجه می توانید یک یا دو عدد از این آیتم را خریداری کنید و به لاینی که قرار است بازی کنید بروید.

آیتم های اوایل بازی:

Boots of Speed:

Boots of Speed

Boots of Speed

هیرو Bristleback برای اینکه شانس زنده ماندن خود را افزایش دهد نیاز دارد تا سرعت حرکت بیشتری داشته باشد، آیتم Boots of Speed سرعت حرکت لازم Bristleback را تامین می کند.

Ring of Health:

Ring of Health

Ring of Health

Ring of Health اولین آیتم مهمی است که باید برای Bristleback خریداری کنید، این آیتم را می توانید پس از مدتی به Vanguard یا Hood of Defiance تبدیل کنید.

Soul Ring:

Soul Ring

Soul Ring

آیتم Soul Ring می تواند Mana مورد نیاز شما را در لاینی که بازی می کنید تهیه کند ولی اگر یک منبع خوب برای HP Regeneration ندارید باید در مورد خرید این آیتم کمی فکر کنید.

Magic Wand:

Magic Wand

Magic Wand

اگر قرار باشد در اول بازی یک آیتم دفاعی داشته باشید همین آیتم می باشد، آیتم Magic Wand در برابر هیروهایی که از توانایی های خود به مقدار زیاد استفاده می کنند نیز مناسب است.

آیتم های اواسط بازی:

Phase Boots:

Phase Boots

Phase Boots

میزان آرمور بیشتر برای Bristleback شانس زنده ماندن این هیرو را افزایش می دهد در ضمن سرعت حرکت این هیرو افزایش می یابد که می تواند به وسیله آن هم زودتر از دست هیروهای تیم حریف فرار کنید و هم بتوانید آسیب بیشتری وارد کنید.

Crimson Guard:

Crimson Guard

Crimson Guard

آیتم Crimson Guard در برابر هیروهایی به آسیب فیزیکی خود اتکا می کنند خوب است و یکی از آیتم های اصلی هیرو Bristleback محسوب می شود.

Pipe of Insight:

Pipe of Insight

Pipe of Insight

اگر در تیم مقابل هیروهایی وجود دارند که به میزان زیادی آسیب Magical وارد می کنند می توانید این آیتم را هم برای خود و هم برای هم تیمی هایتان خریداری کنید و شانس زنده ماندن کل تیم را افزایش دهید.

Solar Crest:

Solar Crest

Solar Crest

ترکیب این آیتم با توانایی Viscous Nasal Goo باعث می شود تا هیروهای تیم حریف آرمور بسیار پایینی داشته باشند که باعث می شود از نظر فیزیکی بسایر آسیب پذیر شوند.

Blade Mail:

Blade Mail

Blade Mail

اکثر مواقع اتفاق می افتد که در درگیری ها هیروهای تیم حریف شما را انتخاب کنند و هدف اصلی آنها کشتن شما باشد، این آیتم به آنها اجازه نمی دهد تا به شما آسیب بزنند.

Radiance:

Radiance

Radiance

با توجه به اینکه هیرو Bristleback یک هیرو Strength می باشد در نتیجه شانس زنده ماندن او در درگیری ها بیشتر می شود که این خود باعث می شود آیتم Radiance آسیب بیشتری به هیروهای تیم حریف وارد کند.

Heaven’s Halberd:

Heaven's Halberd

Heaven’s Halberd

اگر هیروهایی در تیم مقابل وجود دارند که تنها آسیبی که وارد می کنند فیزیکی است می توانید این آیتم را تهیه کنید و با استفاده از آن در درگیری ها آنها را تبدیل به هیروهای بی فایده بکنید.

آیتم های آخر بازی:

Lotus Orb:

Lotus Orb

Lotus Orb

این آیتم یکی از آیتم های مناسب در برابر هیروهایی است که توانایی هایی دارند که تنها یک هیرو را مورد هدف قرار می دهند، خرید این آیتم می تواند آرمور شما را نیز افزایش دهد که بسیار برای این هیرو مناسب است.

Shiva’s Guard:

Shiva's Guard

Shiva’s Guard

این آیتم مشکل Mana شما را برطرف می کند و همچنین باعث می شود شما بتوانید سایر هیروها را به سادگی تعقیب کنید.

Octarine Core:

Octarine Core

Octarine Core

یکی از بهترین آیتم هایی که می توانید برای هیرو Bristleback خریداری کنید همین آیتم می باشد، ترکیب این آیتم با توانایی Quill Spray و آیتم Radiance عملا شما را تبدیل به یک هیرو غیر قابل کشته شدن می کند.

Assault Cuirass:

Assault Cuirass

Assault Cuirass

کاهش آرمور هیروهای تیم مقابل در کنار توانایی های Quill Spray و Viscous Nasal Goo می تواند در آسیبی که شما وارد می کنید بسیار مفید باشد، در ضمن هم تیمی های شما نیز از فواید این آیتم بهره مند خواهند شد.

Heart of Tarrasque:

Heart of Tarrasque

Heart of Tarrasque

میزان HP بیشتر در درگیری ها به شما کمک خواهد کرد بتوانید تاثیر بیشتری در درگیری ها داشته باشید و بتوانید آسیب بیشتری وارد کنید، در ضمن شانس زنده ماندن شما توسط این آیتم افزایش می یابد.

چه موقع این هیرو را انتخاب نکنیم؟

Anti-Mage:

Anti-Mage

Anti-Mage

هیرو Bristleback از کمبود Mana در طول بازی رنج می برد و هیرو Anti-Mage می تواند Mana که هیرو Brisleback دارد را به سادگی نابود کند، در ضمن هیرو Anti-Mage به دلیل داشتن توانایی Blink می تواند به سادگی از دست Bristleback فرار کند.

Doom:

Doom

Doom

توانایی Infernal Blade هیرو Doom باعث می شود تا Bristleback میزان HP خود را به سادگی از دست بدهد همچنین توانایی Doom این هیرو به سادگی می تواند Bristleback را از جریان درگیری ها حذف کند.

Faceless Void:

Faceless Void

Faceless Void

هیرو Faceless Void می تواند با استفاده از توانایی Chronosphere به سادگی در قسمت جلویی Bristleback قرار بگیرد و توانایی Bristleback را کاملا نادیده بگیرد.

Grimstroke:

Grimstroke

Grimstroke

توانایی Phantom’s Embrace می تواند Bristleback را در جریان درگیری ها Silence کند و به این هیرو اجازه ندهد تا از توانایی های خود استفاده کند.

Legion Commander:

Legion Commander

Legion Commander

هیرو Legion Commander می تواند به سادگی با استفاده از توانایی Duel هیرو Bristleback را به سمت خود بکشد و توانایی Bristleback او را به صورت کامل نادیده بگیرد.

Lich:

Lich

Lich

توانایی Sinister Gaze به هیرو Lich اجازه می دهد تا هیرو Bristleback را به سمت خود بکشاند که این باعث می شود تا هیروهای هم تیمی او زمان کافی برای کشتن هیرو Bristleback را داشته باشند.

Lion:

Lion

Lion

هیرو Lion می تواند با استفاده از توانایی Mana Drain خود هیرو Bristleback را اذیت کند و باعث شود تا این هیرو نتواند توانایی های خود را آنطور که می خواهد استفاده کند.

Necrophos:

Necrophos

Necrophos

آسیبی که هیرو Necrophos توسط توانایی Heartstopper Aura وارد می کند به میزان HP که هیروی تیم حریف دارد بستگی دارد در نتیجه یک هیرو مناسب در مقابل Bristleback می باشد، اگر بخواهیم کلی بگوییم هیرو Necrophos در برابر اکثر هیروهایی که میزان HP زیادی دارند عالی است.

Silencer:

Silencer

Silencer

توانایی های هیرو Silencer به گونه ای هستند که باعث می شوند هیرو Bristleback نتواند از توانایی های خود استفاده و اگر او این کار را بکند، توسط توانایی های هیرو Silencer مجازات خواهد شد.

Slardar:

Slardar

Slardar

یکی از مشکلات هیروهای بخش Strength آرمور کم این گروه می باشد، هیرو Slardar می تواند از این نقطه ضعف به نفع خود و هم تیمی هایش استفاده کند و Bristleback را از درگیری ها به سادگی حذف کند.

Timbersaw:

Timbersaw

Timbersaw

توانایی های Timbersaw به صورت کامل توانایی های Bristleback را نادیده می گیرند، توانایی های هیرو Timbersaw به گونه هستند که هیرو Bristleback نمی تواند کاری در مقابل او انجام دهد.

Viper:

Viper

Viper

توانایی Nethertoxin هیرو Viper دو توانایی اصلی هیرو Bristleback را نادیده می گیرد و آنها را غیر فعال می کند، هیرو Bristleback بهتر است در مقابل این هیرو آیتم Black King Bar را خریداری کند.

آیتم های Silver Edge، Solar Crest و Diffusal Blade هر کدام در مقابل این هیرو خوب هستند و هیروهایی که قادر به خرید این آیتم ها باشند می توانند تاثیر زیادی داشته باشند.

چه موقع این هیرو را انتخاب کنیم؟

Arc Warden:

Arc Warden

Arc Warden

هیرو Arc Warden بر روی سرعت ضربه خود درون Magnetic Field اطمینان دارد ولی توانایی Bristleback آسیب وارده را بسیار کاهش می دهد و این هیرو نمی تواند به سادگی Bristleback را از میان بردارد.

Broodmother:

Broodmother

Broodmother

عنکبوت های کوچکی که Broodmother ایجاد می کند به سادگی توسط توانایی Quill Spray آسیب می بینند و هیرو Broodmother نمی تواند کار اصلی خود را در بازی به سادگی انجام دهد.

Chaos Knight:

Chaos Knight

Chaos Knight

هیرو Choas Knight نمی تواند با استفاده از توانایی Phantasm خود Bristleback را از درگیری ها حذف کند، این هیرو آسیب کافی برای کشتن Bristleback را نخواهد داشت.

Huskar:

Huskar

Huskar

آسیب وارده توسط توانایی Burning Spear را می توانید با پشت کردن به این هیرو کاهش دهید و با توجه به اینکه هیرو Huskar آرمور کمی دارد توانایی های Viscous Nasal Goo و Quill Spray می تواند آسیب زیادی را به این هیرو وارد کند.

Luna:

Luna

Luna

توانایی Eclipse این هیرو باعث می شود تا توانایی Bristleback هر بار که این توانایی به او برخورد می کند فعال شود و یک Quill Spray به سمت هم تیمی های Luna پرت شود که این خود یک مشکل بزرگ را ایجاد می کند.

Lycan:

Lycan

Lycan

Lycan به تنهایی نمی تواند از پس Bristleback برآید، این هیرو آسیب کافی برای کشتن Bristleback را ندارد و نمی تواند در درگیری ها تهدیدی برای او باشد.

Phantom Lancer:

Phantom Lancer

Phantom Lancer

یکی از هیروهایی که در مقابل Bristleback بسیار بد عمل می کند Phantom Lancer می باشد، این هیرو آسیب کافی برای کشتن Bristleback در درگیری ها را ندارد و نمی تواند در مقابل Bristleback کاری انجام دهد.

Riki:

Riki

Riki

هیرو Riki برای اینکه بتواند بیشترین آسیب را به هیروهای تیم مقابلش وارد کند باید بتواند از پشت به آنها ضربه بزند، این در حالی است که هیرو Bristleback توانایی به نام Bristleback دارد که میزان آسیب وارده از پشت را به میزان زیادی کاهش می دهد که این باعث می شود هیرو Riki نتواند کاری در برابر این هیر انجام دهد.

هیروهایی مانند Crystal Maiden و Keeper of the Light که Mana مورد نیاز تیم را به سادگی تامین می کنند در کنار Bristleback عالی هستند، اگر به قسمت های اول آموزش هیرو Bristleback دقت کرده باشید می دانید که این هیرو قادر است سایر هیروها را آهسته کند.

در نتیجه هیروهایی می توانند آسیب فیزیکی زیاد وارد کنند و نیاز به کنترل سایر هیروها دارند می توانند در کنار Bristleback خوب عمل کنند.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات