آموزش و معرفی هیروهای بازی DOTA 2؛ هیرو Arc Warden

آموزش و معرفی هیروهای بازی DOTA 2؛ هیرو Arc Warden

پیمان ادیب ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ نظرات

در این مطلب می خواهیم نگاهی داشته باشیم به یکی از سخت ترین هیروهای بازی DOTA 2 یعنی Arc Warden. با گیمر همره باشید.

 

آموزش و معرفی هیروهای بازی DOTA 2؛ هیرو Arc Warden

در بازی DOTA 2 هیروهای زیادی وجود دارند که از بین آنها چندین هیرو وجود دارد که نسبت به بقیه به زمان بیشتری برای یادگیری احتیاج دارند، البته باید بگوییم برای اینکه همه هیروهای بازی DOTA 2 را به صورت کامل و جامع یادبگیرید باید زمان زیادی را برای هر هیرو اختصاص دهید.

در بازی DOTA 2 چندین هیرو هستند که از نظر سازندگان بازی بیشترین درجه سختی را در بازی دارند. هیرو Arc Warden یکی از این هیروها است. این هیرو به دلیل داشتن توانایی Tempest Double می تواند یک Illusion شبیه خودش تولید کند که می تواند تمامی توانایی ها و اکثر آیتم های هیرو اصلی را استفاده کند.

به همین خاطر است که بازی کردن با این هیرو شبیه بازی کردن با ۲ هیرو در یک زمان مشخص است، اگر شما نیز می خواهید این هیرو را یاد بگیرید باید بگوییم که تنها یادگیری توانایی ها و آیتم بندی این هیرو به شما کمک نخواهد کرد.

مجموعه مقالات آموزش و معرفی هیروهای بازی DOTA 2:

 

باید زمان زیادی را برای یادگیری این هیرو صرف کنید و نقاط قوت و ضعف آن را بشناسید، اگر شما بتوانید به صورت کامل بر این هیرو مسلط شوید باید بگوییم که این هیرو یکی از بهترین هیروها در بازی است و قدرت این را دارد که در بازی های طولانی کار هایی کند که شاید تا به حال ندیده اید.

 

آموزش هیرو Arc Warden

هیرو Arc Warden بازی DOTA 2

هیرو Arc Warden بازی DOTA 2

هیرو Arc Warden جزو دسته هیروهای Agility و دورزن می باشد که به دلیل سخت بودن این هیرو و قابلیت هایی که دارد شناخته می شود. یادگیری این هیرو به زمان و تمرین زیادی نیاز دارد.

توانایی های این هیرو در اکثر مواقع بسیار تهاجمی هستند ولی می تواند آنها را در مواقعی که از بازی عقب هستید و یا می خواهید از سازه های خود دفاع کنید نیز شما را کمک کنند.

این هیرو نیاز به آیتم دارد تا بتواند به صورت کامل موثر باشد، بدون آیتم کار زیادی از دست این هیرو بر نمی آید پس اگر تیمی که این هیرو را دارد بتواند شرایط را برای Arc Warden طوری فراهم بکند که فارم مورد نیازش را به راحتی به دست بیاورد، کسی جلودار این هیرو نخواهد بود.

معمولا این هیرو را زمان هایی انتخاب می کنند که نیاز به یک هیرو Pusher برای اواخر بازی داشته باشند، در صورتی که هیرو های ضد Arc Warden در تیم دیگر نباشند نیز می توان هیرو را انتخاب کرد.

یکی از مشکلاتی که در مورد این هیرو وجود دارد این است که در اوایل نمی تواند در درگیری های تیمی شرکت کند پس تیم مقابل می تواند از این قابلیت استفاده کرده و با شروع درگیری ها او را مجبور کند تا به کمک تیم خود بیاید.

در کل باید بگوییم Arc Warden یک هیرو حریص است و بدون آیتم کاری نمی تواند انجام دهد، این هیرو برای اواخر بازی جزو یکی از بهترین انتخاب ها است.

 

توانایی ها (Spells):

Flux

Flux

Flux

Flux توانایی اول هیرو Arc Warden است که تنها می توان آن را بر روی یک هدف استفاده کرد. این توانایی یک باف منفی در روی هدف ایجاد می کند و در طول زمان آن هدف را آهسته می کند و آسیب جادویی وارد می کند.

توانایی Flux در لحظه استفاده کردن

توانایی Flux در لحظه استفاده کردن

اگر آن هدف در کنار هیرو و یا کریپ های خودی باشد باف منفی هیچ گونه آسیب و آهسته شدن وارد نمی کند، برای این که بتوانید این توانایی را به بهترین حالت استفاده کنید نیاز دارید تا هدف مورد نظر خود را تنها در جایی پیدا کنید.

این توانایی را اگر دو بار پشت سر هم استفاده کنید به صورت کامل هر دو تا اثر می کنند، یعنی هر کدام از باف های منفی به صورت جداگانه از هم اثر می کنند.

تغییر شکل محیط دور هیرو Axe پس از دریافت باف منفی Flux

تغییر شکل محیط دور هیرو Axe پس از دریافت باف منفی Flux

این توانایی توسط آیتم Linken’ Sphere بلاک می شود و بر روی هیرو های که آیتم Black King Bar فعال دارند نمی توانید آن را استفاده کنید. در ضمن این توانایی حالت Basic Dispel دارد.

Magnetic Field

Magnetic Field

Magnetic Field

این توانایی یکی از کابوس های بزرگ هیروهای دورزن است، این توانایی یک محیط شبیه به نیم کره ایجاد می کند که باعث می شود ضربه هایی که از بیرون آن می آیند به هیچ عنوان به افراد درون آن برخورد نکنند و افراد درون آن کمی Atttack Speed دریافت کنند.

لحظه فعال کردن توانایی Magnetic Field

لحظه فعال کردن توانایی Magnetic Field

در واقع هیرو های دوززن زمانی که بیرون این نیم کره هستند به هیچ عنوان نمی توانند به شما آسیب وارد کنند اما توانایی های آنها می تواند از این نیم کره رد شود، تنها راهی که هیروهای دورزن می توانند به افراد درون Magnetic Field آسیب وارد کنند این است که به درون آن بیایند.

هیرو Sniper هیچ گونه آسیبی به درون Magnetic Field نمی تواند وارد کند!

هیرو Sniper هیچ گونه آسیبی به درون Magnetic Field نمی تواند وارد کند!

این توانایی را می توانید زمانی که می خواهید از Tower خود دفاع کنید استفاده کنید، Attack Speed اضافه باعث خواهد شد تا Tower بتواند از خود بهتر دفاع کند.

استفاده ۲ تا از این توانایی در یک جای مشخص میزان Attack Speed را افزایش نمی دهد و ثابت می ماند. میزان Attack Speed اضافه برای شما و هم تیمی هایتان اگر آیتم Black King Bar را فعال کرده باشید اثر می کند.

Spark wraith

Spark wraith

Spark wraith

فعال کردن این توانایی در یک نقطه از اطراف شما باعث می شود تا یک موجود شبیه به روح ایجاد شود، این روح برای چند لحظه اول در حال شکل گرفتن می باشد و پس از آن به نزدیک ترین هدفی که ببیند رخورد خواهد کرد و پس از برخورد باعث آسیب و آهسته شدن آن هدف خواهد شد.

محیط پوشش داده شده توسط توانایی Spark Wraith هیرو Arc Warden

محیط پوشش داده شده توسط توانایی Spark Wraith هیرو Arc Warden

اگر پس از مدتی این روح کسی را برای برخورد کردن پیدا نکند خود به خود از بین می رود ولی زمان این کار کمی طولانی است، این توانایی به صورت کامل توسط تیم مقابل قابل مشاهده است.

لحظه فعال کردن توانایی Spark Wraith

لحظه فعال کردن توانایی Spark Wraith

این توانایی بر روی افرادی که نامرئی هستند نیز اثر می کند، برای مثال اگر شما در لاین وسط باشید و هیرویی مانند Riki برای Gank کردن شما بیاید و از روی Spark Wraith شما رد شود، این توانایی به Riki برخورد خواهد کرد.

روح Spark Wraith به دنبال هیرو Axe

روح Spark Wraith به دنبال هیرو Axe

از این توانایی می توانید در لاین وسط برای کنترل کردن حریفتان و اینکه به چه جاهایی نمی تواند برود استفاده کنید، این توانایی بر روی افرادی که آیتم Black King Bar فعال دارند اثر نمی کند، در ضمن جاخالی دادن به این توانایی توسط آیتم و توانایی هایی شبیه به Blink هیرو Anti-Mage نیز غیر ممکن است.

لحظه برخورد Spark Wraith به هیرو Axe

لحظه برخورد Spark Wraith به هیرو Axe

Tempest Double

Tempest Double

Tempest Double

توانایی Ultimate هیرو Arc Warden در واقع یک چیز شبیه به Clone از خود هیرو تولید می کند که می تواند همه توانایی ها و اکثر آیتم های این هیرو را استفاده کند، در واقع شما با استفاده کردن از این توانایی قابلیت کنترل ۲ هیرو یکسان در یک زمان را خواهید داشت.

Tempest Double همیشه با میزان Mana و HP هیرو Arc Warden ساخته خواهد شد، پس در درگیری ها باید مواظب میزان Mana و HP خود باشید، در ضمن کشته شدن Tempest Double به میزان زیادی گلد می دهد، پس در مواقعی که از این توانایی استفاده می کنید باید مواظب کشته نشدنش باشید.

توانایی Tempest Double هیرو Arc Warden

توانایی Tempest Double هیرو Arc Warden

تشخیص کامل Arc Warden و Tempest Double از هم برای همه ی هیروها در نقشه امکان پذیر است و شکل آن مانند Illusion ها عمل نمی کند. آیتم هایی که به صورت باف می توانند استفاده شوند مانند Aghanim و Moon Shard بر روی Tempest Double نیز قابل استفاده هستند.

اما باف هایی مانند Duel هیرو Arc Warden که میزان Damage دائمی به هیرو می دهند قابل استفاده برای Tempest Double نیستند. Tempest Double شبیه به Meepo نیست و فارم کردن و کشتن سایر هیرو ها در نقشه به شما XP و لول بیشتری نخواهد داد.

نکاتی که باید در مورد استفاده آیتم در Tempest Double بدانید:

میزان Cooldown توانایی ها و آیتم های استفاده شده با کشته شدن و یا از بین رفتن Tempest Double ازبین نمی رود و زمانی که برای بار دوم از این توانایی استفاده می کنید باقی می ماند.

بعضی از آیتم ها هستند که اگر چه هیرو Arc Warden داشته باشد به هیچ وجه در قسمت آیتم های Tempest Double وجود نخواهد داشت. این آیتم های عبارتنداز:

آیتم های غیرقابل استفاده توسط Tempest Double

آیتم های غیرقابل استفاده توسط Tempest Double

 

Rune Forge

Rune Forge

Rune Forge

تاثیر آیتم Aghanim بر روی این هیرو:

با خرید این آیتم برای هیرو Arc Warden یک توانایی دیگر برای این هیرو ایجاد می شود به نام Rune Forge. همه می دانند که در دقایق زوج یک Rune به صورت تصادفی در دو قسمت مختلف از رودخانه وسط نقشه ایجاد می شود که پس از دقیقه ۴۰ بازی در هر دو قسمت ظاهر خواهد شد.

Arc Warden با استفاده از این توانایی می تواند یک Rune از ۷ عدد مختلف آنها در بازی ایجاد کند، این Rune نیز به صورت تصادفی است و بازیکن نمی تواند تصمیم بگیرد کدام Rune برای او ظاهر خواهد شد.

ظاهر شدن Arcane در مقابل هیرو Arc Warden

ظاهر شدن Arcane در مقابل هیرو Arc Warden

این توانایی برای Tempest Double نیز قابل استفاده است و این Clone می تواند همراه با Arc Warden یک Rune تولید کند، میزان Cooldown این توانایی ۶۰ ثانیه است که بسیار مناسب می باشد.

ظاهر شدن Haste در مقابل هیرو Arc Warden

ظاهر شدن Haste در مقابل هیرو Arc Warden

معمولا خرید این آیتم برای هیرو Arc Warden توصیه نمی شود ولی خرید این آیتم در اواخر بازی و جایی که دیگر برای سایر آیتم ها جایی نمانده است می تواند خوب باشد، در ضمن می توانید این آیتم را در Spawn سوم Roshan به صورت تصدافی و در Spawn چهارم Roshan به صورت حتمی این آیتم را دریافت کنید.


بیشتر بدانید: آموزش و معرفی هیروهای بازی DOTA 2؛ هیرو Ancient Apparition


استعدادها (Talents):

Talent های هیرو Arc Warden

Talent های هیرو Arc Warden

در لول ۱۰ شما باید از بین ۸ درصد Cooldown کمتر برای توانایی ها و آیتم هایتان و ۳۵ عدد سرعت ضربه زدن بیشتر یکی را انتخاب کنید، با توجه به اینکه هیرو Arc Warden در اوایل بازی نیاز دارد تا به وفور از آیتم Hand of Midas خود استفاده کند انتخاب Cooldown کمتر برای این هیرو بهتر است.

در لول ۱۵ دو Talent کاملا متفاوت از هم وجود دارد، یکی از آنها ۳۰۰ عدد HP بیشتر به شما می دهد ولی دیگری میزان برد توانایی Flux شما را ۴۰۰ عدد بیشتر می کند، در اکثر مواقع برای افزایش احتمال زنده ماندن Talent سمت راست را انتخاب می کنند.

Talent های لول ۲۰ بسیار خوب و برای این هیرو مهم هستند، Talent سمت راست میزان Cooldown توانایی Spark Wraith را ۲ ثانیه کم می کند و دیگری به شما ۱۲۵ عدد برد بیشتر برای آسیب زدن می دهد.

اگر شما قصد دارید تا منبع اصلی آسیب زدن شما به هیروهای تیم مقابل از طریق Attack دادن معمولی باشد، انتخاب ۱۲۵ برد بیشتر برای هر ضربه می تواند مناسب باشد ولی Talent دیگر نیز بسیار مفید است اگر بخواهید هیرو خود را حول محور توانایی هایش قوی تر کنید.

در لول ۲۵ نیز دو انتخاب مهم وجود دارد، اگر می خواهید صرفا یک هیرویی باشید که قرار است تنها از طریق ضربه زدن آسیب برساند Talent سمت راست به شما کمک خواهد کرد، این Talent به شما به میزان ۳۰ درصد Lifesteal خواهد داد.

اما Talent سمت چپ میزان آسیب توانایی Spark Wraith را به میزان نزدیک به ۲ برابر افزایش می دهد، این Talent در ترکیب با استعداد لول ۲۵ یعنی کاهش زمان استفاده Spark Wraith به میزان ۲ ثانیه می تواند شما را بسیار قدرتمند کند.

 

آیتم بندی:

آیتم های شروع بازی:

Tango:

Tango

Tango

هیرو Arc Warden در اوایل بازی بسیار ضعیف است و نیاز به HP Regeneration بیشتری دارد.

Healing Salve:

Healing Salve

Healing Salve

اگر در لاینی که بازی می کنید هیروهای تیم مقابل شما را کمی بیشتر از حد معمول اذیت می کنند خرید متداوم این آیتم در لاین می تواند شما را سالم نگه دارد.

Iron Branch:

Iron Branch

Iron Branch

Tango مصرف شده از Iron Branch به میزان زمان ۲ برابر به شما HP Regeneration می دهد، در ضمن خرید آیتم Magic Wand نیز می تواند مفید واقع شود.

Wraith Band:

Wraith Band

Wraith Band

میزان Attack Speed و آسیب بیشتر برای کشتن بهتر Creep ها می تواند شما را در فارم کردن بسیار کمک کند.

آیتم های اوایل بازی:

Boots of Speed:

Boots of Speed

Boots of Speed

این آیتم یکی از مشکلات هیرو Arc Warden یعنی سرعت کم او را رفع می کند.

Magic Wand:

Magic Wand

Magic Wand

خرید یک آیتم دفاعی مانند Magic Wand می تواند در درگیری ها زمان حضور شما را بیشتر کند و در لاین هایی که هیروهای Spell زن زیاد هستند خرید این آیتم اجباری است.

Hand of Midas:

Hand of Midas

Hand of Midas

مهم ترین آیتمی که هر بازیکن هیرو Arc Warden به آن نیاز دارد، هر چه سریع تر این آیتم توسط هیرو Arc Warden خریداری شود به سادگی خواهد توانست آیتم های مورد نیاز خود را فراهم کند، دلیل این کار نیز این است که توانایی Tempest Double شما نیز می تواند از این توانایی استفاده کند.

آیتم های اواسط بازی:

Boots of Travel:

Boots of Travel

Boots of Travel

یکی از مزایای هیرو Arc Warden این است که بدون ترس از اینکه کشته شود می تواند لاین های بالا و پایین را به سادگی Push بدهد و این آیتم باعث می شود هیرو Arc Warden این کار را به سادگی انجام دهد. خرید سایر Boot ها برای این هیرو توصیه نمی شود.

Maelstorm:

Maelstorm

Maelstorm

این آیتم هم در میزان Damage شما تاثیر دارد و هم باعث می شود سریع تر فارم کنید، در ضمن برای Push های سایر لاین ها در بازی نیز کاملا مناسب است.

Dragon Lance:

Dragon Lance

Dragon Lance

اگر به برد بیشتری برای آسیب زدن به دشمنانتان نیاز دارید و یا می خواهید HP بیشتری داشته باشید این آیتم مشکل شما را حل خواهد کرد.

Shadow Blade:

Shadow Blade

Shadow Blade

اگر احساس می کنید هیروهای تیم مقابل کمی ضعیف هستند و به سادگی می توانید آنها را یکی یکی از بازی حذف کنید خرید آیتم Shadow Blade را به شما توصیه می کنیم.

Diffusal Blade:

Diffusal Blade

Diffusal Blade

آیتمی مانند Diffusal Blade در مقابل هیروهایی که سرعت کمی دارند و یا قدرتشان به Mana وابسته است می تواند بسیار مفید واقع شود. اگر در مقابل هیرو Medusa بازی می کنید این آیتم یکی از بهترین انتخاب ها برای شما است.

Necronomicon:

Necronomicon

Necronomicon

اگر تیم شما به Push بیشتری نیاز داشته باشد می توانید این آیتم را خریداری کنید در ضمن این آیتم به دلیل داشتن Creep با قابلیت True Sight یکی از بهترین انتخاب ها برای نابود کردن Ward های حریفتان است.

Blink Dagger:

Blink Dagger

Blink Dagger

خرید این آیتم بر عهده شما است، اگر نیاز دارید تا دشمنانتان را غافل گیر کنید و یا اینکه به یک آیتم برای فرار کردن نیاز دارید این آیتم را تهیه کنید.

آیتم های آخر بازی:

Mjollnir:

Mjollnir

Mjollnir

این آیتم برای Push دادن یکی از بهترین ها است، همچنین در درگیری ها به شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد.

Hurricane Pike:

Hurricane Pike

Hurricane Pike

میزان برد Attack های شما هر چه بیشتر باشد بهتر خواهد بود، در ضمن این آیتم یک مکانیزم فرار برای شما نیز فراهم می کند.

Bloodthorn:

Bloodthorn

Bloodthorn

گرانترین آیتم بازی DOTA 2 همین آیتم می باشد، خرید این آیتم برای هیرو Arc Warden باعث می شود تا هیروهای تنها در نقشه را به سادگی از پا درآورد، حتی هیروهای Carry تیم مقابل هیچ شانسی در مقابل این آیتم نخواهند داشت.

Nullifier:

Nullifier

Nullifier

این آیتم باعث می شود تا یک هیرو از تیم مقابل Mute شود، این یعنی نخواهد توانست آیتم های خود را استفاده کند پس بنابراین در مقابل بعضی هیرو های این آیتم بسیار مناسب است.

Scythe of Vyse:

Scythe of Vyse

Scythe of Vyse

ترکیب این آیتم با Bloodthorne از شما یک موجود ترسناک می سازد که باعث می شود هیروهای تیم مقابل از ترسشان در کنار هم بازی کنند، این آیتم باعث می شود تا Carry های تیم مقابل حتی زمان استفاده از Black King Bar را نداشته باشند.

Black King Bar:

Black King Bar

Black King Bar

اگر هیروهای تیم مقابل به میزان زیادی توانایی های جادویی دارند که باعث می شوند شما نتوانید کار خود را انجام دهید خرید این آیتم را در اولویت خود قرار دهید.

Butterfly:

Butterfly

Butterfly

چیزهایی که این ایتم به شما می دهد بسیار عالی است و اگر هیرویی در بازی وجود داشته باشد که آیتم Monkey King Bar را نخریده باشد خرید این آیتم را به شما توصیه می کنیم.

Daedalus:

Daedalus

Daedalus

میزان آسیبی که می توانید با این آیتم وارد کنید بسیار زیاد است، با توجه به اینکه هیرو Arc Warden میزان سرعت ضربه زیادی دارد بنابراین خرید این آیتم می تواند در درگیری ها به شما کمک زیادی کند.

Monkey King Bar:

Monkey King Bar

Monkey King Bar

خرید این آیتم در برابر هیروهایی که توانایی، آیتم و Talent های Evasion دارند بسیار مناسب است.

Manta Style:

Manta Style

Manta Style

بعضی مواقع در بازی نیاز دارید تا به بعضی از توانایی های سایر هیرو ها جا خالی دهید و یا باف منفی آنها را از خودتان از بین ببرید، این آیتم به شما این امکان را می دهد، در ضمن این آیتم برای Push دادن نیز بسیار مناسب است.

Ethereal Blade:

Ethereal Blade

Ethereal Blade

در صورتی که هیرو Arc Warden را به صورت یک هیرو جادویی و نه Attacker آیتم بندی کرده اید، آیتم Ethereal Blade همراه آیتم Dagon و توانایی Spark Wraith شما می تواند بسیار عالی باشد.

چه موقع این هیرو را انتخاب نکنیم؟

Axe:

هیرو Axe

هیرو Axe

به دلیل اینکه Arc Warden دوست دارد تا در درگیری ها از توانایی Magnetic Field خود استفاده کند و Attack Speed بیشتری داشته باشد هیرو Axe می تواند از این موقعیت استفاده کند و به دلیل داشتن توانایی Counter Helix هیرو Arc Warden را اذیت کند.

Meepo:

هیرو Meepo

هیرو Meepo

هیرو Meepo به دلیل اینکه اکثرا تمامی Meepo ها کنار هم قرار می گیرند می تواند یکی از هیروهای خوب در مقابل Arc Warden باشد، توانایی Flux هیرو Arc Warden برای کار کردن نیاز دارد تا هدف تنهایی داشته باشد، در نتیجه یکی از توانایی های Arc Warden به سادگی بر روی هیرو Meepo هدر خواهد رفت.

Naga Siren:

هیرو Naga Siren

هیرو Naga Siren

Naga Siren به دلیل داشتن توانایی Song of the Siren به سادگی می تواند خود را به نزدیکی Arc Warden برساند و به سادگی این هیرو را از درگیری حذف کند.

Phantom Lancer:

هیرو Phantom Lancer

هیرو Phantom Lancer

تعداد زیاد Illusion ها برای هیرو Arc Warden یک مشکل بزرگ است و نمی تواند تا هدف مورد نظر خود برای آسیب زدن را به درستی پیدا کند.

Chaos Knight:

هیرو Chaos Knight

هیرو Chaos Knight

مانند Phantom Lancer چون هیرو Chaos Knight نیز وابسته به Illusion های خود است به سادگی خواهد توانست تا به Arc Warden نزدیک شود و او را از درگیری ها حذف کند.

در ضمن آیتم Monkey King Bar باعث می شود تا ضربه های هیرو مورد نظر از Magnetic Field رد شوند.

 

چه موقع این هیرو را انتخاب کنیم؟

هیرو Arc Warden در برابر تمامی هیروهایی که دورزن هستند خوب عمل می کند.

Terrorblade:

هیرو Terrorblade

هیرو Terrorblade

هیرو Terrorblade یک هیرو نزدیک زن است ولی به دلیل داشتن توانایی Metamorphosis می تواند به یک هیرو خطرناک دور زن تبدیل شود که در مقابل هیرو Arc Warden نمی تواند موثر واقع شود.

در ضمن چون هیرو Arc Warden کمی خاصیت Magical دارد می تواند هیرو Terrorblade را به سادگی بکشد.

Phoenix:

هیرو Phoenix

هیرو Phoenix

توانایی Magnetic Field به Arc Warden میزان Attack Speed بیشتری می دهد تا بتواند Supernova را راحت تر و زودتر نابود کند.

Sniper:

هیرو Sniper

هیرو Sniper

یکی از بهترین هیروها در مقابل Sniper هیرو Arc Warden است، این هیرو از اول تا آخر بازی یک هدف ساده برای Arc Warden خواهد بود.

Templar Assassin:

هیرو Templar Assassin

هیرو Templar Assassin

توانایی Flux باعث خواهد شد تا توانایی Refraction در طول زمان به دلیل دریافت آسیب ضعیف تر باشد، در ضمن اگر این هیرو خود را در جایی قایم کرده باشد می توانید از توانایی Spark Wraith برای پیدا کردن این هیرو استفاده کنید.

Drow Ranger:

هیرو Drow Ranger

هیرو Drow Ranger

مانند تمامی هیروهای دورزن هیرو Drow Ranger نیز در برابر Arc Warden کم می آورد و نمی تواند پا به پای او در درگیری ها ظاهر شود.

Enchantress:

هیرو Enchantress

هیرو Enchantress

توانایی مهم Impetus که باعث می شود ضربه های هیرو Enchantress به حالت Pure تبدیل شوند نمی توانند از Magnetic Field رد شوند و هیرو Arc Warden آسیبی دریافت نخواهد کرد.

هیرو Arc Warden در کنار تمامی هیروهایی که نیاز به Attack Speed دارند نیز بسیار خوب است. برای مثال هیرویی مانند Legion Commander در زمانی که توانایی Duel خود را بر روی یک نفر استفاده کرده است در صورتی که در داخل Magnetic Field باشد به سادگی خواهد توانست تا هدف مورد نظر خود را بکشد.

هیرویی مانند Ancient Apparition نیز به دلیل داشتن توانایی های Slow و کاهش Magic Resistance به خوبی با هیرو Arc Warden کار می کند.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات